реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Найкраща медична допомога вашому малюку: піклуємось про найцінніше

Діти, організм яких ще не зміцнілий, потребують особливого піклування. Поки імунна система малюків формується, важливо забезпечити їм максимальну безпеку та проводити профілактику різних хвороб. Кращим помічником у цьому випадку стане хороший лікар. Розповідаємо, коли потрібно відвідувати поліклініку, як не проґавити небезпечні прояви в здоров’ї своєї дитини та куди звернутися, коли потрібен педіатр у Києві. Маючи відповіді на ці питання, можна оточити свого малюка турботою та забезпечити собі спокій та впевненість. 

Коли потрібно відвідувати лікаря з дитиною 

Перше знайомство з лікарем повинно відбутися протягом тижня після виписки з пологового будинку. Новонародженою дитина вважається протягом 4 тижнів. Це важливий адаптаційний період для малюка, коли він вчиться жити поза утробою матері. У цей період у батьків виникає безліч питань, тому важливо заручитися підтримкою фахівця. У перший рік життя візити до педіатра відбуваються за таким приблизним графіком: 

  1. У віці 2 тижнів. У перший місяць відвідування педіатра є важливим для оцінки загального стану новонародженого. На цьому етапі лікар проводить огляд, вимірює вагу, зріст та об'єм голови дитини. Батькам також дадуть поради щодо годування та догляду. 
  2. Кожні 30 днів у віці від 1 до 6 місяців. У цей період дитина зростає та змінюється дуже швидко, тому рекомендується відвідувати педіатра регулярно. Лікар відстежуватиме фізичний розвиток та здоров'я малюка, рекомендуватиме щеплення та консультуватиме щодо годування, сну та інших питань. 
  3. Раз на два місяці у віці 0,5–1 рік. Можна також продовжувати щомісячні візити, особливо якщо виникають питання щодо її здоров'я. З лікарем варто також обговорити особливості введення прикорму й розвитку моторики. 

Після першого року життя дитину можна показувати педіатру рідше (наприклад, у віці півтора, два і три роки). Під час цих візитів лікар буде оцінювати мовлення дитини, фізичний розвиток, обговорювати питання щодо її соціалізації. Також варто дотримуватися рекомендацій щодо щеплень та профілактичних заходів, які здатні захистити дитину від інфекцій та хвороб. 

Важливо розуміти, що це загальний графік, але він може варіюватися залежно від індивідуальних потреб дитини, її здоров'я та рекомендацій лікаря. 

Тривожні симптоми: коли дитині негайно потрібна медична допомога 

Найкраща медична допомога вашому малюку: піклуємось про найцінніше 

Є певні стани, при яких потрібно звернутися до лікаря, не чекаючи запланованого візиту. Серед них варто виділити: 

  • підвищення температури тіла, яку не вдається знизити за допомогою ліків, або повторна лихоманка вище ніж 38,5 °C; 
  • багаторазовий пронос чи блювота, кров у калі; 
  • відмова від їжі та напоїв; 
  • сильний плач протягом довгого періоду, порушення сну; 
  • сильне зневоднення — млявість, сухість слизових, в’язка слина, мала кількість сечі та висока її концентрація; 
  • утруднене, часте дихання; 
  • зміни в поведінці чи свідомості; 
  • виражене набрякання обличчя, губ, рук чи ніг; 
  • судоми, особливо якщо вони виникли вперше; 
  • стороннє тіло в носі, вусі, проковтування. 

Варто дізнатися наперед, де найближчий до вас травмпункт, дитяча лікарня. Не треба ігнорувати будь-які тривожні стани вашого малюка. Деякі проблеми потребують негайного втручання. Своєчасне звернення до лікаря може допомогти уникнути ускладнень. 

Якого педіатра вибрати 

У Києві можна знайти багато педіатрів у різних клініках та медичних закладах. Проте довірити здоров’я свого малюка варто найкращим. Так, однією з провідних медустанов, яка здобула хорошу репутацію, є «Візіум». Ця клініка відома своїм високим професійним підходом до лікування пацієнтів, зокрема дітей. Тут працюють досвідчені фахівці, які мають багатий досвід у роботі з малюками та завжди готові знайти індивідуальний підхід до кожної дитини. Звертаючись у подібні клініки, можна бути впевненим у якісній та професійній медичній допомозі для свого малюка. 

Джерело: visium-clinic.com.ua 









Коментарі (0)
avatar