реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Ліжко – обираємо модель до смаку

Споживачам минулих поколінь було складно і просто придбати меблі. Чому складно – бо товари такого типу були у дефіциті. Чому просто – тому що мінімальний вибір не ускладнював процес покупки. Тоді як сучасні покупці, для того щоб зробити вдале придбання, мусять і оцінити колекції багатьох виробників за допомогою фото, і визначитися завчасно з різними параметрами, по яким планують оцінювати меблеві модулі.

Наприклад, ви вирішили оновити інтер’єр спальні і для цього в першу чергу треба підібрати класне ліжко https://www.mebelok.com/krovati-i-karkasi/ . А що таке класне ліжко? Це модуль, який одночасно є красивим, стильним, якісним, функціональним, виготовленим з екологічних матеріалів і який відрізняється ергономічною конструкцією. Хтось скаже, що знайти такий шедевр нереально. Але це не так і консультанти МебельОк вас в цьому переконають. Крім того, ви будете здивовані, що деякі супер класні ліжка навіть привертають увагу демократичними цінами.

Які характеристики треба враховувати?

Насправді, обирати ліжко по одному параметру і не звертати уваги на інші якості не варто. Та й робити цього не доведеться, бо всі моделі, які пропонують виробники у своїх колекції виконані з урахуванням і модних трендів і вимог щодо екологічності і ергономіки.

Отже, ліжко має бути:

  • Ергономічним, тобто його конструкція має відрізнятися продуманістю кожного елементу і забезпечувати максимальний комфорт людині;
  • Екологічним. Тобто для виготовлення всіх моделей мають використовуватися матеріали безпечні, які в процесі навіть довготривалої експлуатації не загрожують ні здоров’ю людини, ні навколишньому середовищу. Добре що такі жахливі матеріали залишилися в минулому і сучасне нове покоління ЛДСП або інших плит є абсолютно безпечним і екофрендлі;
  • Функціональним. Так. А хто сказав, що ліжко то тільки для сну? Чому б не використати його і для розміщення та зберігання різних речей. Саме тому виробники пропонують моделі, оснащені додатковими нішами чи ящиками, які фактично справляються з функціями шаф чи комодів;
  • Красивим та стильним. Добре що у виробників є всі необхідні матеріали та комплектуючі для створення виробів у різних кольорах, текстурах, формах і дизайнах. Отже підібрати ліжко яке ідеально впишеться в існуючу інтер’єрну концепцію спальні не проблема.

ліжка для сну

І це ще не все. Меблі, і ліжко не виключення, мають бути витривалими, простими в експлуатації, та здатними навіть через багато років після придбання виглядати «як новеньке». Щодо цінової політики, то вона і дуже демократична, і сам діапазон дуже широкий. А це значить, що за допомогою порад консультантів MebelOk кожен має шанс придбати ліжко ідеальне по всім параметрам і ще й таке, яке вписується у конкретні бюджетні рамки.


Коментарі (0)
avatar