реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Лікувальна косметика ESSE родом з Африканського континенту

Фірму ESSE створив Тревор Стейн у 2009 році, перебуваючи в Південній Африці. Він займався вивченням корисних властивостей африканських рослин та вирішив відкрити власну марку з виробництва косметичної продукції.

Основною складовою виробів із догляду за шкірою компанії ESSE є пробіотики. Вони мають лікувальну та профілактичну дію, відновлюють природний захисний бар’єр шкіри.

Мікробіом — це різноманітність унікальних мікроорганізмів, що мешкають на людському тілі. Чим вони багатші, тим здоровіша шкіра, оскільки має більшу стійкість до стресів та негативних зовнішніх факторів впливу. Косметика ESSE https://laserhousecosmetics.com.ua/ua/esse/ призначена для підтримки оптимального мікробіому епідермісу.

Екологічно чиста продукція ESSE має рівень кислотності (позначається pH), близький до людської шкіри. Уся косметика гіпоалергенна та підходить для використання веганами.

Основні призначення продукції марки ESSE

Косметичні засоби компанії ESSE забезпечують надійний, комплексний та дбайливий догляд. Вони поділені на три основні категорії. Перша — Core (базова універсальна). Забезпечує основні потреби та здоровий стан усіх типів шкіри, підтримує природний захист та живлення.

Друга категорія — Sensitive (для чутливої та проблемної шкіри). Посилює бар’єрну здатність та імунну реакцію, захищаючи шкіру від негативного впливу патогенних мікроорганізмів, що викликають запалення. Косметичні засоби ESSE Sensitive зменшують чутливість та алергічні реакції епідермісу завдяки використанню органічних інгредієнтів.

Косметичні засоби ESSE Sensitive

Категорія Plus (антивікова серія) допоможе зберегти молодий та здоровий стан шкіри. Ефективні засоби захищають від негативного впливу патогенних організмів.

Уся косметика ESSE має важливі позитивні функції для шкіри:

  • захищає;
  • зволожує;
  • заспокоює;
  • живить;
  • відновлює мікрофлору;
  • знімає запалення;
  • зменшує пігментацію;
  • уповільнює процес в’янення;
  • відновлює природну бар’єрну здатність.

Асортимент косметики ESSE включає засоби для догляду для кожного віку та типу шкіри. В інтернет-магазині Лазерхауз Косметикс представлена продукція для ефективного догляду, захисту від сонячних променів та лікування акне й розацеа.

Розробники косметики ESSE піклуються про чистоту довкілля. Вони використовують органічну сировину та не тестують продукцію на тваринах.


Коментарі (0)