реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Як замовити онлайн запчастини на Євромоторс

Бажання заощадити на ремонті автомобіля без загрози безпеці їзди — природне бажання абсолютної більшості автовласників. Авторозборка європейських машин від компанії EuroMotors забезпечує деталями для найпоширеніших і найекзотичніших моделей усі регіони України.

Чому СТО та автовласники довіряють EuroMotors?

Компанія успішно працює понад 11 років, має прямі контакти з постачальниками з країн Європи, основні поставки — з Італії. Європейські запчастини цінуються в Україні: машини-донори їздили відмінними дорогами, проходили сервісне обслуговування, отримували якісний бензин, оливи, омивачі.

Переваги онлайн-магазину EuroMotors:

  • 100 тисяч деталей у каталозі щодня;

  • кожна деталь проходить експертний аналіз;

  • ретельне пакування запчастин перед відправкою покупцям;

  • багатокомпонентний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, перегляд каталогу 24/7 без реєстрації;

  • бонуси постійним покупцям, найвигідніші партнерські програми для СТО.

Частину машин співробітники компанії розбирають власноруч під відеозапис із трансляцією в Ютубі. Всі деталі, від компресорів до фар, оглядаються та перевіряються на продуктивність.

У каталозі EuroMotors запчастини на 43 марки авто

Пошукова система пропонує кілька шляхів пошуку необхідної деталі. Найпопулярніший — система фільтрів за маркою / моделлю / категорією / типом деталі.

Альтернативні варіанти пошуку запчастин:

  • перегляд колекцій деталей на автомобілі конкретних марок: під логотипом AUDI на головній сторінці сайту ховається каталог із 29 сторінок, розділений за моделями та роками випуску;

  • перегляд популярних категорій, 25 розділів — двері передні/задні, ліві/праві, двигуни, форсунки, турбіни, стартери, насоси (кожен розділ каталогу з розширенням по марках);

  • сортування каталогу за ціною, новими надходженнями, перегляд у вигляді списку або онлайн-вітрини з фотографіями.

Покупці можуть доручити спеціалістам пошук оригінальної деталі або якісного аналога у столі замовлень. Персональна заявка включає опис деталі та до 4 фотографій. Менеджери EuroMotors знають, які виробники домовилися про уніфікацію частини запчастин, а які деталі замінювати аналогами не можна.

EuroMotors доставляє деталі «‎‎Новою поштою» Україною за 1 день. Запчастини з Європи йдуть за 3–5 днів. Гарантія на встановлення та експлуатацію — 14 днів.


Коментарі (0)
avatar