Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Шкурко]
avatar
0
1209
МЗС України давно треба було зробити висновки з позиції Держави Ізраїль щодо України. Надто зараз. Війна в Україні та війна в Ґазі є повʼязаними щодо блокування союзників українців та палестинців. У підсумку, Росія знищує Україну, а Ізраїль — Ґазу.
avatar
0
1208
Пам'ятаю і Ємця, й Отрюха. Попав на установчі збори завдяки Реп'яхові. Але опосередковано. Із Ніжена ні Пригоровський, ні Сердюк не хотіли їхати за "рознарядкою" Реп'яха. А я цим питанням уже рік як переймався й випадково дізнався. Тому то з певною недовірою поставився В. Ф. до невідомого Шкурка.
avatar
0
1207
У патріотизмі Вікторії не сумніваюся. Розцінюю її поведінку як підкорення партійній дисципліні. Тобто, впливовим на Республіканську партію силам.
Було б наївно думати про вплив Трампа.
avatar
0
1206
На жаль, дітище Петра Кононенка - Інститут українознавства із самостійного закладу став підрозділом Київського університету. Кілька десятиліть тому інститут вийшов із лона університету завдяки титанічним старанням Петра Петровича.
avatar
0
1205
Можемо завалити ЄС продовольством. Різницю в ціні оплатимо за зброю. А це до 400 млрд євро річно. Вивільнених фермерів наділимо тисячею гектарів землі, хай багатіють. Оце і є формула вступу до ЄС і перемоги.
avatar
0
1204
У Міннесоті, а саме - в місті Міннеаполіс, проживав наш земляк Анатолій Лисий. Багато допомагав РУХу.
avatar
0
1203
Президент Віктор Ющенко - перший у переліку президентів нової формації: https://siver.com.ua/forum/64-1536-1
Пишаюся, що є його однолітком!
avatar
0
1202
На жаль, цей голос не став справжнім і в кращі тиражні часи. Тепер припливли, бо й справжній парламентаризм зовсім згас з перемогою пропорційного імперативу.
avatar
0
1201
Дрібничка. Таких по області ще є. Ряд можна продовжувати. Знаю про одне в Ніжині. Працюючих до 40 душ. Сплатили до міського бюджету 8 млн. грн за два роки. Ніякого шуму.
avatar
0
1200
Заклеїти хіба довго? Легше дурепу клеїти.
avatar
0
1199
Хай його праведна душа спочиває серед таких як і його!
Шкода, ще кілька тижнів тому спілкувалися...
avatar
0
1198
Цікаво, а прапор ОУН (М) вивісять?
avatar
0
1197
Питання до Уряду. Прогнозування й планування відмінили? Тепер працюйте!
Ні в якому разі не відповідати тим же - блокуванням кордону. Тільки в рамках закону, інструментів вистачає. Входження до ЄС тільки на початку.
avatar
0
1196
На поличці - радіоприймач "ВЕФ" радянського виробництва. Дідусь зі світлини, мабуть, ще років з 60 тому його придбав...
avatar
0
1195
avatar
0
1194
Відповідь: "російське збіжжя заходить через інші кордони, блокувати які фермерам значно складніше та небезпечніше, з огляду на політичну вагу гравців, які можуть при цьому постраждати".
avatar
0
1193
Гетьманич Данило ніяк не міг скінчити гімназію в Петрограді. До гімназії приймали з 9-10 років. Курс навчання 8 класів. Таким чином, Данило міг закінчити лише 5 класів цієї гімназії. Треба відзначити, що до вступу до неї він отримав класичне домашнє виховання та початкову освіту, яка далі поєднувалася з навчанням у гімназії. У Києві Гетьманич продовжив навчання в українському класі гімназії Володимира Науменка. І тільки в еміграції в Швейцарії (Лозанна) він із відзнакою закінчив у 1922 році французьку реальну гімназію.Успішність засвідчує високий рівень володіння іноземними мовами: англійською, французькою, німецькою.
avatar
0
1192
Змушений повторити, справа не в поляках, а в нас.
Планова економіка це об'єктивна категорія не залежно від політичних чи соціальних систем. Світовий ринок споживає стільки продовольства, скільки заробив. Крім того, продовольство це інструмент світової політики.
Уряд України, починаючи з урядування Л. Кучми, передав виробництво продовольства на відкуп світовим (транснаціональним ) компаніям. Це наслідок аграрної політики з монополізації ринку як щодо гравців, так і щодо культур. У заручниках цієї політики виявилася держава внаслідок захоплення агресором морських шляхів вивозу продовольства, а тепер і шляхом перекриття сухопутних шляхів.Як би там не було, питання національної безпеки вимагає диверсифікації аграрного виробництва шляхом його демонополізації, а також вжиття заходів захисту національних економічних інтересів на рівні СОТ,ЄС, ООН.
avatar
0
1191
Усе залежить від нас. Нас сприймають сусіди так, як ми себе подаємо. Без перемін усередині держави, годі чекати зміни в ставленні до нас інших країн. Українці, поверніться обличчям до державотворення!
avatar
0
1190
Відповідь - ніколи. Хоч і не згадано гаранта казахстанської безпеки.
avatar
0
1189
Планова економіка це об'єктивна категорія не залежно від наявних політичних чи соціальних систем у держав. Світовий ринок споживає стільки продовольства, скільки на нього заробив. Крім того, продовольство це інструмент світової політики - пряник і батіг водночас. Згадаймо Голодомор.
Уряд України, починаючи з урядування Л. Кучми, передав виробництво продовольства на відкуп світовим (транснаціональним ) компаніям. Теперішня ситуація з блокування вивозу продовольства це наслідок аграрної політики з монополізації ринку як щодо гравців, так і щодо культур. У заручниках цієї політики виявилася держава внаслідок захоплення агресором морських шляхів з вивозу продовольства, а тепер і шляхом перекриття сухопутних шляхів.Як би там не було, питання національної безпеки вимагає диверсифікації аграрного виробництва шляхом його демонополізації, а також вжиття заходів захисту національних економічних інтересів на рівні СОТ,ЄС, ООН.
avatar
0
1188
Щодо Довженка, то в нього як і у Винниченка,
були націонал-комуністичні переконання.
От і виходить, що чернігівці на виконання закону про дерусифікацію порушили закон про декомунізацію. Вшанували таки комуніста, та ще й заслуженого.
avatar
0
1187
Офіційна історична наука України отримала ще один потужний удар. І вже не вперше - без відповіді. Це повна поразка Інституту історії НАНУ, численних державних інститутів, факультетів, кафедр. Ворог б'є туди, де замовчування, неправда, здача позицій.
avatar
0
1186
Чим довше будемо примітивно заперечувати, тим більший простір для путіних.
avatar
0
1185
Генерал Залужний показує математичний знак «більше», тобто Президент Зеленський — старший і його наказ не обговорює: без коментарів.
avatar
0
1184
Щодо оцінки О. Довженка як кіномитця змагатися із С. Тримбачем не стану. Про ідеологічну складову його кінотворів будь хто з політологів скаже, що це була сталінщина.
Про світову велич наважусь подати свою думку — вона була дутою як і у В. Винниченка, ще одного націонал-комуніста. Сталін гроші на підкуп не шкодував, що здавна було в традиції імперії.
avatar
0
1183
У нас якось так - ніяк не відчепимось від російської церкви, маючи їхніх святих за своїх. Служив Феодосій Москві, а нам до цього ніякого діла. Чому б Діонісія Балабана натомість не канонізувати?
avatar
0
1182
Бідність називають великим свинством, свідченням убогості ума й духу. Христос пропонує багатому роздати убогим, мабуть, і неробам. Протестанти, мабуть, тому що були не згодні з таким, проповідують багатіти з власної праці.
avatar
0
1181
Make Ukraine
avatar
0
1180
Зробіть ПЦУ українською!

1 2 3 ... 40 41 »