Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Василь]
avatar
54
Шкода, що триває погана традиція встановлювати пам"ятники без грломадського обговорення. Знову підсунуть недоробку з Батурина?
avatar
53
Європа без кордонів... Добре там, де нас нема... А Україна -- не Європа? Європа -- сита і задоволена, тому й не помічає своєї неухильної кривої. До Європи без християнства, до Європи з домінуванням мусульманства ... зрештою, хай приходять хоч мусульмани -- вони виведуть такі виразки, як одностатеві шлюби, пропаганду содомського гріха...
avatar
52
Здраствуйте.Прочитал Вашу статью "Тарас Бульба" не наше кино.Вопрос-а чьё это кино? Я потомственный козак.Моим пра-прадедам вольности дал сам Богдан Хмельницкий.И я гордился этим,и свегда считал себя украинским козаком.Но после статьи ,которая попахивает шовинизмом,фашизмом,я понял что я татарин.Я никогда не знал,что по группе крови можно определить национальность.Оказывается можно.А не фашизм ли это?В отношении рідної мови.Так и пан Гоголь не писал рідною мовою.А чем плоха игра актёров-того же Богдана Ступки.Разве он не призывал любить и всеми силами защищать Украину.Что то об этом вы ничего не пишете.
Aleksandr Asaulenko
avatar
51
Це ж треба -- в одній заяві стільки брехні і зневаги до гостинної чужої землі напускати! Тут і гидкий натяк на хлопця, що загинув від вибуху, і обзивання своїх противників несповна розуму, і, звісно ж, волання до світової спільноти про утиски їх, бідних приходьків! Вей, расисти йдуть! Як страшно... "В своїй хаті своя правда, і сила, і воля!" (Т.Шевченко). Приїхали незваними в Україну -- то шануйте цю землю, не встановлюйте свої порядки, вчіть українську мову і українські закони. І буде вам добре!
avatar
50
Істерія червоних прапорів в Україні -- спланована і оплачена Кремлем піар-акція. Шкода, що цього вперто не помічають ні українські партії, ні СБУ.
avatar
49
ЧЕРНИГОВ - Мэр ищет кредиты для сети «Союз»
2008-12-30
Кризис принудил черниговского мэра Александра Соколова вести переговоры с банками о получении кредита для магазинов «Союз», которые не могут рассчитаться с местными товаропроизводителями, - передает местная газета «Високий Вал».

Во время итоговой пресс-конференции мэр Чернигова Александр Соколов сказал: «Я лично занимаюсь банками, чтобы «Союзы» получили два миллиона кредита уже на каких угодно условиях. Хотя это не дело городского головы».

Он также отметил, что через сорок пять дней «Союзы» должны возвращать деньги за реализованную продукцию местным производителям. «Начались нарушения, и все обратились к городскому голове, что нужна расчитываться. Провели несколько совещаний, и решили, что там, где сроки прошли, необходимо расчитываться хотя бы при помощи кредитов», - сообщил г-н Соколов.

Источник: RetailStudio.org

avatar
48
Відгук Юрія Суходола з Городні --

Таки добре розворушили ви письменницьке гніздо: майже жоден номер "ЛітУкраїни" не обходиться без згадування імені Чепурного та Базилевського. Видно, все ж зачепило їх за живе і це вже добре. Такі, як Яровий, тужаться видати себе за найвищих інтелектуалів, аристокартів духу -- від скромності не помруть, інший у них діагноз. А хто ж робитиме невдячну, чорну, важку працю для України? Хто вигрібатиме імперську стайню у душі? Ці "рафіновані" засранці? та Бог їм суддя...

avatar
47
В свіжій ЛітУкраїні за 19 лютого -- завершення дискусії, спричиненої цією публікацією. Мою відповідь "класику" Базилевському порізано редакцією -- зокрема, вилучено про глухоту Б. до українського слова -- так він не розуміє значення слова "виблискуючий", яким Міцкевич назвав розум Пушкіна. Не розуміє самозваний "класик" і значення слова "підсовєтський". А головне -- навіть у підсумковій статті він ображає уже не тільки мене, але й С.Ткаченка з Нью-Йорку, обзиваючи того хамом. Дійсно -- Базилевський є справжнім дрібним крамарем з Бесарабки...
avatar
46
Якщо в Чернігові -- можна придбати у "Просвіті"( вул. Воровського, 10), доки ремонтується "Добра книга". Замовити можна поштою з післяплатою. Якщо бажаєте -- дам координати і автора...
avatar
45
Від редактора "Сіверщини".
Героїзація учасників бойових дій в Афганістані аж до прирівняння їх до ветеранів другої світової війни є реліктом комуністичної політики. Америка не героїзує своїх вояків у В"єтнамі! Це тільки Росія, як справжня імперія, любить свої війни, бо за словами її імператора Алєксандра Третього, у Росії два союзники -- армія і флот. А нам, українцям, не гоже наслідувати мілітаристський дух московської імперії! До речі, "афганці" дають всі підстави сумніватися у своїй українськості, адже нещодавно засвистали послання Президента України Ющенка, зате шанобливо викликали на сцену колишнього президента Л.Кучму. Зрештою, єдине, чого вправі вимагати від української держави колишні "афганці" -- їх адаптації до умов незалежної України.
avatar
44
Пригадую, як довго після обрання Президентом Ющенка не призначалися голови районних адміністрацій, а Роман Безсмертний, приїхавши представляти Атрошенка, на моє питання відповів -- мовляв, нічого страшного: чим менше влади -- тим краще для громадян і економіки. Певно, таким же мотто п.Безсмертний провів і адміністративну реформу разом з урядом Тимошенко, де він був за це відповідальним.
avatar
43
Дякую, Олександре, за детальну інформацію про книгу на сайті управління культури.
avatar
42
Сергію, ти даєш цитату із друкованого джерела. А я чув усно. Різниця очевидна -- друковане джерело вже підправлене для Москви, щоб не різало їх вельможні вуха. А сказав митр. Володимир саме так, як я написав і саме в такому контексті.
avatar
41
Не треба забувати, що, наприклад, Мєдвєдєв ще зовсім недавно входив у керівництво "Газпрому". Той Мєдвєдєв, що зараз виконує в Росії роль президента. Натомість Ющенку, як не старалися, не змогли прив"язати "вонючі" газові схеми... Шкода тільки, що навколо Ющенка багато мух в"ється...
avatar
40
Раптом холодно стало в оселі --
Перекрили трубу москалі.
Ти візьми синьо-жовтий наш прапор --
Ми повісим його на Кремлі.
avatar
39
Росія готова брати участь у приватизації української газотранспортної системи, заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.
Ось одна з причин колотнечі.
avatar
38
Ну, Орда і Монголія -- це трохи різні речі. Так само як зовсім різні речі -- святість і Алєксандр Невський... Мені вже доводилося писати про погром (двічі!) цим князем новгородців, про перепис населення Русі в інтересах окупантів -- для збору данини. Про те, що за словами Катерини Другої, Алєксандр у рік битви ще й не народився. Зрештою, вся російська історія -- суцільний міф. Проте друге місце Петра Столипіна вселяє надію на одужання Московії...
avatar
37
Читайте апостола Павла про рідну мову, який казав, що воліє у церкві десять слів сказати рідною мовою ніж десять тисяч слів чужою. Так що для Бога мова важлива настільки наскільки важлива для людини.
avatar
36
Євгене, я й зараз думаю, що загалом у людях розбираюся. І в Президенті, якого щиро шаную, і в Соломасі, який є далеко не найдурнішим економістом. А прізвище, Євгене, назвати слабО?! Отож-бо. Легко критикувати анонімно Президента, ніж назвати своє власне прізвище... А ми про високі матерії...
avatar
35
Шановні, не треба газету "Сіверщина" ставити в залежність від "Оболоні" чи когось ще: газета виходить майже 16 років! Наступне: пиво "Оболонь" -- найкраще пиво в Україні, доки нема маленьких броварень, які б робили живе пиво. А головне: пиво "Чернігівське" -- уже давно не чернігівське! Тому, купуючи "Чернігівське" -- підтримуємо бельгійський бюджет, купуючи "Оболонь" -- підтримуємо український бюджет.
avatar
34
"Спєціалісту" треба б читати уважно: про 132 мільярди говорить не Василь, а Костенко. По-друге, якщо вже спеціаліст, то треба б знати, що це сума ощадних збережень українських громадян, які чомусь дістались Росії. До чого тут сьогоднішній держбюджет України -- мова йде про гроші, захапані Росією від СРСР. Так само як чомусь тільки Росії дістались Алмазний та Золотий фонди покійного СРСР... Так само як треба б знати, що ціна оренди ЧФ пов"язувалась у договорі з ціною газу для України. Якщо ціна на газ змінилась, то треба міняти і ціну оренди ЧФ.
avatar
33
Верховна Рада має намір надати державним службовцям право на отримання пільгового безпроцентного кредиту на купівлю або будівництво житла. За ухвалення в першому читанні законопроекту №1400 «Про державну службу» проголосувало 361 депутат при 226 необхідних.

Рада планує законодавчо закріпити за держслужбовцями і членами їх сімей право на безкоштовне медичне обслуговування в держустановах охорони здоров’я. Такий же порядок медобслуговування планується зберегти за чиновниками і членами їх сімей після виходу на пенсію або у відставку.

Автор законопроекту, голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Віктор Янукович оцінює витрати на реалізацію положень цього законопроекту в більш ніж 6,7 млрд. гривень.

За матеріалами «Українських новин»

avatar
32
Россия разваливается. Мусульманское Поволжье заявило о самоопределении
Неспокойная ситуация на Кавказе внезапно перекинулась на традиционно более спокойное и стабильное российское Поволжье. Башкирское общественное движение «КYК БYРЕ» обнародовало на днях заявление, в котором потребовало от Кремля обеспечить право народа Республики Башкортостан на самоопределение.
Как сообщал «Новый Регион», в случае невыполнения этих требований лидеры движения обещают организовать массовую акцию протеста. По мнению экспертов, подобные настроения в мусульманском Поволжье могут обернуться для России гораздо большими рисками, нежели аналогичные процессы на Северном Кавказе.
Активисты башкирского общественного движения не первый раз выступают с радикальными требованиями отменить федеральный закон об образовании, который, по их мнению, лишает башкир возможности обучения на своем национальном языке, что на самом деле не соответствует действительности.
«Кремль не дает башкирам в полной мере развивать свой язык как государственный язык Республики Башкортостан... У башкир нет другой земли, кроме той, на которую претендуют проходимцы с федеральными ярлыками. Не отдадим Башкортостан чужакам!» - говорится в их последнем обращении.
«Полемика»
avatar
31
Помори не вважають себе субетносом московського народу. Почитайте Георгія Федотова, коли він наводить грамоти поморів, як вони пишуть -- від Москви нам, мовляв, нічого хорошого чекати. Ну, як українські націоналісти і тими ж словами... У поморів існує потужний рух, очолюваний колишнім віце-губернатором. І архітектура церковна у них відрізняється від суздальської -- яскравим зразком є Кіжі. І шість з половиною тисяч жителів Архенгельскої області (по-вашому вони є русскімі) записались офіційно поморами!
avatar
30
Дякую Олегу, що сам довів: сила Росії " в ядерной боеголовке и в бочке с нефтью". Для цього варто перечитати коментар -- чим гордиться автор? Ракетами, підводними човнами, ростом економіки, яка базується на тій таки нафті...
avatar
29
Читайте уважно статтю -- і про ФСБ теж. А якщо є любов -- то хіба проблема вивчити мову?
avatar
28
Дякуємо пані Оксані за увагу до нашого сайту!
avatar
27
Пригадується, який ніжний плач-прощання з книгами написав перед смертю українець -- ростовський митрополит Дмитро Тупталенко...
avatar
26
О, зразу й "піарите"! Що за вузький партійний підхід? Для "Сіверщини", словами Ліни Костенко, "є тільки боротьба за Україну. Все інше -- то велике мискоборство".
avatar
25
Редакція уже по факсу отримала виклик свого кореспондента Сергія Кордика до прокурора Щорського району пана Шеремета. Бо журналіст має певні докази... А що робить прокуратура?

« 1 2 ... 20 21 22 23 »