Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Василь]
avatar
24
Якби ж українці, такі, як Ви, не виїжджали а закордоння, то і храмів українських було б більше... До речі, в Коропському районі ще діє храм Київського патріархату у Мезині. Зате в самому Коропі московській церкві належать два храми, один з яких постійно закритий.
avatar
23
Це -- не версія Чепурного, а версія авторів листівки. До речі, "Сіверщина" вже перевірила цю інформацію і стверджуємо: банк "Демарк" ВХОДИТЬ до Фонду гарантування вкладів.
До Павла -- якщо Ви маєте відношення до цього банку чи до Фонду -- обізвіться до редакції. Нам треба коментар.
avatar
22
Російський сайт Портал-кредо уже повідомив, що на площі в Чернігові було півмільйона слахачів московського рок-концерту. Оце збрехнули, якщо в Чернігові всього 300 тисяч населення!
avatar
21
Звертаю увагу, що відродження білоруського православія стається завдяки українській церкві і саме Київського патріархату. Та ще й чернігівець!
avatar
20
УПЦ МП є частиною Російської православної церкви -- так записано в Статуті цієї структури. Друге: відкрийте офіційний календар РПЦ, він виходить щороку, і подивіться на свого митрополита Володимира Сабодана -- він є членом Синоду Московської патріархії. Інші архієреї так званої УПЦ є також у списку архієреїв Московської патріархії. І ні про яку УПЦ там мови не йдеться! Третій аргумент -- якщо ви ходите в храм УПЦ МП на літургію, то ви мали б почути як священик першим виголошує єктенію за патріарха московського Алєксія Другого (Рєдігера), а вже потім за київського митрополита Володимира. Вам ще треба докази належності УПЦ МП до Московської патріархії?
avatar
19
Пам"ятаю як в Академії наук проводили якесь чергове зібрання інтелеігенції -- холодно, академік Ганна Скрипник за куліси махає коли Гімн включати... Сільпо...
avatar
18
Ющенко таки й має надію формувати третій клас, але з урядами Януковича та лівими поглядами Юлі, це хтозна коли йому вдасться. Зрештою, його каденція вже завершується...
avatar
17
Не треба спішити з коментарями відрубними. Скажімо, знаменитий грецький меандр є на речах Мезинської стоянки. Уявляєте, які часові відстані і хто кого "запліднив" -- невже греки на первісну стоянку в Мезин припливали? Або взяти український звичай -- "Рахманський великдень", який говорить: десь далеко є наші люди -- рахмани, що давно від нас пішли. Так давно, що вже й не знають коли Великдень настає. Тож треба по воді (Дунаю, Дніпру, Десні) пустити шкаралупу від великодніх крашанок, за тиждень вона допливе до тих "рахманів" і вони взнають, що вже настав Великдень. Чи не про брахманів мова?
avatar
16
Думаю, Сергій трохи загнув з тим, що вже й поляни у нього походять від сіверян... Але загалом пошук у напрямку, запропонованому автором -- шо ж воно таке "російство"? пошук правильний. Адже і Російська імперія -- це таки наша, українська імперія -- не на 100 відсотків, правда, а разом з євреями, німцями, грузинами і угрофінськими народами створена. Але хіба можлива Російська імперія без наших Феофана Прокоповича, Гоголя, Мережковського, Безбородька, Розумовських, Мазепи, Многогрішного і несть їм числа... А оскільки ми цю імперію зляпали, то й, певна річ, принесли туди і мову, і культуру... ще Квітка-Основ"яненко писав, що російська мова -- молодша сестра нашої, української.
avatar
15
Додав коментар: biletskyi (http://biletskyi.blogspot.com/
)
ШОК! Блюзнірство під Крутами за участю Президента країни
Побачив в новинах репортаж про відзначення річниці бою під Крутами і не повірив власним очам - "під час робочої поїздки до Чернігівської області Президент України переглянув батально-історичне дійство «Бій під Крутами»"
Таке враження, що ми зовсім збожеволіли! Як можна влаштовувати цирк в такому місці!!!???
Перевдягнені блазні бігають з бутафорськими іграшками зі студії Довженка, а Президент країни це "переглядає" разом зі свитою!!!
Невже не знайшлося ЖОДНОЇ людини, яка б зупинила цю оргію, яка б сказала, що це дикість, що біля ТАКИХ меморіалів не влаштовують ніяких вистав!
Ніхто!
Ніде!
Ніколи!
Ви колись чули щоб хтось!?, десь!? з цивілізованих, психічно здорових людей ставив театральні вистави на цвинтарі???!!!
Це ж називається ВАНДАЛІЗМОМ!
На Марсовому полі – де знайшли свою геройську смерть наші земляки – не вертеп дегенеративний роблять, а вшановують мовчанням.
Крути - місце ганьби української політики (і минулої - часів УНР, і як з'ясувалося сучасної!) і місце слави української зброї, місце, де СВІДОМО! віддала життя за Україну (власне за нас з вами!) наша УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ, зраджена власним урядом.
Місце, де билися до останнього набою, до останнього удару серця, а ті, яким від ран вже зброя з рук впала - прийняли геройську смерть від ворожого ката!
Молодь, яка як і наші Великі Пращури в середньовіччі – воліли собак, котів і щурів чи падло коней їсти (під час облоги) або вмерти лицарською смертю в бою та Вічну Славу Здобути ніж ворогові піддатися (піти на компроміс!)
Бо Слава Геройства (як і Святість Мученичества у Християнстві) здобувається тільки там, де здійснені СВІДОМО!
ВІЧНА СЛАВА НАШИМ СВЯТИМ ЛИЦАРЯМ - АНГЕЛАМ!
avatar
14
Дякую промосковським козачкам за увагу до нашої газети і сайту. Особливо, за прискіпливе ставлення до лексичних зворотів нашої багатої української мови -- матері мови російської.
avatar
13
Писали багато про Україну, як і таку , і сяку. І правильно писали -- і Куліш, і Франко, і багато було пишучих. Але диво полягає в іншому -- при ТАКИХ репресіях, як вона, та Україна, ще й вижила? Та ще й спромоглась бути грунтом та гноєм для двох, як мінімум, імперій (Російську та совєтську я рахую за одну, а ще була Австро-Угорська). Так що долати провінціалізм треба, але при цьому гордитися своєю нацією, а не кпити з неї.
avatar
12
А чом би й ні? Двері "Просвіти" відкриті для всіх. А чому тільки Катеринчука -- треба ще й керівника управління Служби безпеки, щоб їх люди не заявляли -- мовляв, "Союза вєрних казаков" нема, бо ... незареєстровані. Так наче бандити десь реєструються...
avatar
11
Ого скільки вилізло "єроічєскіх" "русскіх", які сміливі тільки під анонімними кличками...
avatar
10
Хто відповість за оце нищення української культури? Єпископ Амвросій з московської церкви? Вітренчиха? Партія Ахметова-Януковича з социками вкупі? Але навіть вони не зможуть створити новий чернігівський рушник 1786 року!
avatar
9
4 листопада: свято московських рабів?
Редакція інгерманландського незалежного ресурсу Інгрія.інфо прокоментувала майже офіційне святкування «Дня національної єдності»: «сучасна Росія-Московія поєднала в собі наймерзенніші риси Росії царської і більшовицької. Тому суто більшовицьке "свято" - 7 листопада її вже не задовільняє».
«Натомість був вигадане інше - на честь повторного закабалення народів Москвою 1612 року», - пишуть інгерманландські журналісти.

Редакція Інгрія.інфо також нагадує, що нинішнє "свято" символізує перемогу бандформувань московитів Мініна і Пожарського над об'єднаними силами слов'ян, які прагнули ліквідації терористичної Московії, - держави, заснованої Золотою Ордою в 1327 році, та держави, яка захопила вільні землі Русі.
«Історичний шанс не був використаний і відроджена Орда-Московія продовжила поширювати свої клішні на сусідні землі та народи. Логічним продовженням цього стала Московія більшовицька і нинішня, яка поєднала в собі всі найогидніші риси попередніх епох,» - йдеться на сайті.

avatar
8
Цікаво ще й те, що "брати по вірі" з Московського патріархату так отетеріли від візиту сибірського архієрея Київського патріархату, що й досі не можуть видати жодного коментаря! До речі, до владики Варуха перейшли дві парафії російської зарубіжної церкви з Австралії, які не захотіли приєднуватися до одержавленого московського православія...
avatar
7
Чи впливає природа на мову? Ще б пак! Адже, скажімо, знаменитий чотирьохголосий грузинський спів може народитися тільки в горах, а протяжна арабська музика -- тільки в пустелі. Що вже казати про мову! Російська мова на позір європейців справделиво здається грубою -- бо це мова лісу, болота, де треба було кричати гортанню, брат игорлом, щоб тебе почули. А, скажімо, мова німців -- це, значною мірою, мова військових команд, воєнщини всякої, бо германські племена воювали активно. І так далі... Українці, як і італійці, страшенно люблять співати -- то хіба це не відображається на їх мові?
avatar
6
Як на мене, не показано окрему роль -- а вона такою була! -- національно-свідомого елементу ц тих буремних подіях. Зрештою, це залишає місце для продовження теми...
avatar
5
Пане Вячеславе! Дякуэмо за увагу до "Сіверщини", яку ви колись поважали. Мабуть, тоді, як ще не створювався провокативний "Рух-3", як не продавалися за чужі гроші... А щодо термінів "брехати" і т.п., то ми подали позицію не інтернет-сайту, які, згідно законодавства, не відповідальні за поширення інформації, а позицію заступника голови окуржної виборчої комісії. Шануймося!
"Сіверщина"
avatar
4
Цушко нарешті подав у відставку. На нього чекає лава підсудних за захоплення Генеральної прокуратури. А морально його треба засудити ще й за брутальну рекламу...
avatar
3
Питань багато - відповідь одна, виростуть з такими темпами алкоголіки, тре6а повністю змінювати формат фесту.
avatar
2
У Катерининській церкві під московською окупацією перебувають найстаріший черніігвський рушник 18 століття, унікальні плахти, меблі з маєтку Галаганів, речі з колекції В.Тарновського, частина фарфорового іконостасу -- за за документами, які має в своєму розпорядженні директор Чернігівського історичного музею імені В.Тарновського Сергій Лаєвський. Хто відповість за їх пошкодження чи, не дай Бог, знищення? Єпископ УПЦ Московського патріархату Амвросій? Чи гаспажа Дубінская (справжнє прізвище п. Вітренко) з гаспадіном В.Кауровим? Мало його в Одесі лайном облили... Чи може відповість соціалістична міліція, яка охороняла не храм і закон, а інтереси ПСПУ, МП та Соцпартії?
avatar
1
Цікаво, що учасник Комітету з Росії боїться вказувати своє справжнє прізвище, бо російське ФСБ покаже йому "суверенну російську демократію"... Останнім часом до Комітету приєднався редактор журналу "Музеї України", координатор комітету "Кубань з Україною" Віктор Тригуб.

« 1 2 ... 21 22 23