Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Спудей]
avatar
90
Дружнє. Так. smile
avatar
89
Я вважаю партійний формат неефективним.На жаль, опозиційні партії займаються взаємопоборенням, а не протидією режиму. Саме тому планів перетворюватися у партію немає.
В "Опорі" немає фіксованого членства, адже ми не хочемо полегшувати роботу спецслужбам та бюрократизувати Мережу. Разом з тим хочу зазначити, що близько трьохсот громадських активістів постійно підтримують різні ініціативи "Опору". Формат долучення та активності є вільним: його визначають самі активісти - хтось працює в соцмережах, хтось клеїть наліпки, хтось бере участь у пікетуваннях. "Опір" діє в 14 областях України.
avatar
88
Головний принцип "Опору" - самоорганізація та ініціатива.Долучайтесь до нас, створюйте осередок та працюйте.Ми відкриті до співпраці.
avatar
87
Власним прикладом, адже наші дії мають стимулювати українців активно захищати власні права, а не на кухні нарікати на владу.
avatar
86
У своїх рядах хочемо бачити всіх проукраїнських, демократичних, несовкових політиків...і не тільки політиків.
Хто кращий, хто гірший вирішуватимуть громадяни на основі наших дій.
avatar
85
Шановна Яна, дякую за підтримку!Мережа "Опір" зараз лише розпочинає свою діяльність, тому великих витрат немає."Опору" допомагають ряд підприємців, з якими ми познайомилися під час Податкового майдану. Допомога не грошова, а організаційно-технічна - друк поліграфії, автотранспорт, технічне забезпечення. Окрім цього ряд активістів вкладають власні кошти у розвиток Мережі.Офісів у нас немає, вся комунікація - через соціальні мережі, що не потребує додаткових коштів.
avatar
84
Доброго дня всім, хто поставив мені запитання!Через акаунт Ясенчука відповідає Андрій Левус.
Шановний А.С.А.В,мережа "Опір" швидше революційне середовище, ніж класична громадська організація.Мережу координує організаційний комітет, в який входять представнки з різних регіонів, рішення приймається консенсусом. Під кожну конкретну акцію створюється робоча група.Ми прагнемо уникнути бюрократії та чиновництва в організації.
Наш представник у Чернігівській області - Олександр Ясенчук.Його електронна адреса:Yasenchuk@i.ua
avatar
83
Із Чернігова
avatar
82
Пальма першості належить Роману Ковалю - 2003 рік, потім п. Потапенко
avatar
81
Найлютішим ворогом були для нього комуністи. Тож і пішов він до "Галичини", до реччі піля Бродів він пішов до УПА, бо вирішив залишитися на своїй землі.
avatar
79
Підсумки півторагодинної мобілізації в неті на соцмережах - біля 200 зацікавлених активістів. Долучайтесь. Опір-Наступ-Перемога! http://opir-ua.livejournal.com/ E-mail: ruhoporu@gmail.com
avatar
78
Дякую! А як з Вами контактувати?
avatar
77
Наша мета - усунути від влади антиукраїнсьийо режиму Януковича-Литвина-Азарова.
Наші методи:
• Інформаційна боротьба - поширення інформації про злочини режиму, протидія провладній пропаганді, захист свободи слова
• Протест – мітинги, пікети, марші та інші форми громадянської активності
• Правозахист - моніторинг дій влади щодо дотримання законодавства та юридична протидія всім незаконним її крокам.
• Хто фінансує? Членські внески
avatar
76
активістами руху вважатимуться ті, які поширюють інформацію про Опір, розповсюджують інформаційні матеріали (листівки, наліпки), беруть участь в акціях. Жодного політиканства в межах Руху не буде, жодних торгів, «коаліції» та «фракцій». Жодних преференцій для «ветеранів» громадського руху.
avatar
75
Звідки гроші? - Членські внески!
avatar
74
Представники громадськості.
avatar
73
А що ж робити безробітним чоловікам?
avatar
72
http://www.cndro.gov.ua/ - тут все написано
avatar
71
Сашко Гострий то Олександр Шило,
Особливо цікаво було цікаво спостерігати коли народ регіональний їхав на "Шкільних автобусах". Чи то делегати регіональної конфереенції то школярі-переростки чи забрали у дітей автобуси
avatar
70
Дякую
avatar
69
А ви як думаєте? Знущаємося, при чому цинічно
avatar
68
теряюсь в догадках. Тільки прєсветлий Путін, з благословіння Божого (МП) може разрешить цю загадку
avatar
67
Тунік-Фриз теж у відпустці
avatar
66
друг, ніби то
avatar
65
Бо береного Бог береже
avatar
64
Відповідає редактор розділу «Люди та речі» журналу «Країна» Олексій Микульський: «Газета по-українські» – це інший продукт «видавничу групу «Нова інформація»». Це абсолютно різні продукти. Різні видання, які доносять свою інформацію до читачів по-різному.
Ми до речі проводили дослідження, якщо людина купує газету, то вона прихильник преси у газетному варіант, а журнал купують прихильники журнального варіанту. Тобто людина, що купує журнал, не буде купувати газету.
avatar
63
Відповідає редактор розділу «Люди та речі» журналу «Країна» Олексій Микульський:
Як стати вашим регіональним кореспондентом?
Надіславши на електронну адресу журналу ваше резюме, запропонувати тему або зателефонувати. Якщо ми знайдемо спільну мову, то все буде нормально.
avatar
62
Відповідає редактор розділу «Люди та речі» журналу «Країна» Олексій Микульський:

Це свіжий, новостворений журнал. Тож не боїмося. Ми вважаємо, що нам потрібні як українські журнали, так потрібні і російські, і іншомовні.

avatar
61
Українська нація зародилася тисячоліття назад, а тарас Шевченко вперше дав їй визначення "І мертві, і живі, і ненароджені".

« 1 2 3 4 »