Я вважаю партійний формат неефективним.На жаль, опозиційні партії займаються взаємопоборенням, а не протидією режиму. Саме тому планів перетворюватися у партію немає. В "Опорі" немає фіксованого членства, адже ми не хочемо полегшувати роботу спецслужбам та бюрократизувати Мережу. Разом з тим хочу зазначити, що близько трьохсот громадських активістів постійно підтримують різні ініціативи "Опору". Формат долучення та активності є вільним: його визначають самі активісти - хтось працює в соцмережах, хтось клеїть наліпки, хтось бере участь у пікетуваннях. "Опір" діє в 14 областях України.
У своїх рядах хочемо бачити всіх проукраїнських, демократичних, несовкових політиків...і не тільки політиків. Хто кращий, хто гірший вирішуватимуть громадяни на основі наших дій.
Шановна Яна, дякую за підтримку!Мережа "Опір" зараз лише розпочинає свою діяльність, тому великих витрат немає."Опору" допомагають ряд підприємців, з якими ми познайомилися під час Податкового майдану. Допомога не грошова, а організаційно-технічна - друк поліграфії, автотранспорт, технічне забезпечення. Окрім цього ряд активістів вкладають власні кошти у розвиток Мережі.Офісів у нас немає, вся комунікація - через соціальні мережі, що не потребує додаткових коштів.
Доброго дня всім, хто поставив мені запитання!Через акаунт Ясенчука відповідає Андрій Левус. Шановний А.С.А.В,мережа "Опір" швидше революційне середовище, ніж класична громадська організація.Мережу координує організаційний комітет, в який входять представнки з різних регіонів, рішення приймається консенсусом. Під кожну конкретну акцію створюється робоча група.Ми прагнемо уникнути бюрократії та чиновництва в організації. Наш представник у Чернігівській області - Олександр Ясенчук.Його електронна адреса:[email protected]
Найлютішим ворогом були для нього комуністи. Тож і пішов він до "Галичини", до реччі піля Бродів він пішов до УПА, бо вирішив залишитися на своїй землі.
Наша мета - усунути від влади антиукраїнсьийо режиму Януковича-Литвина-Азарова. Наші методи: • Інформаційна боротьба - поширення інформації про злочини режиму, протидія провладній пропаганді, захист свободи слова • Протест – мітинги, пікети, марші та інші форми громадянської активності • Правозахист - моніторинг дій влади щодо дотримання законодавства та юридична протидія всім незаконним її крокам. • Хто фінансує? Членські внески
активістами руху вважатимуться ті, які поширюють інформацію про Опір, розповсюджують інформаційні матеріали (листівки, наліпки), беруть участь в акціях. Жодного політиканства в межах Руху не буде, жодних торгів, «коаліції» та «фракцій». Жодних преференцій для «ветеранів» громадського руху.
Сашко Гострий то Олександр Шило, Особливо цікаво було цікаво спостерігати коли народ регіональний їхав на "Шкільних автобусах". Чи то делегати регіональної конфереенції то школярі-переростки чи забрали у дітей автобуси
Відповідає редактор розділу «Люди та речі» журналу «Країна» Олексій Микульський: «Газета по-українські» – це інший продукт «видавничу групу «Нова інформація»». Це абсолютно різні продукти. Різні видання, які доносять свою інформацію до читачів по-різному. Ми до речі проводили дослідження, якщо людина купує газету, то вона прихильник преси у газетному варіант, а журнал купують прихильники журнального варіанту. Тобто людина, що купує журнал, не буде купувати газету.
Відповідає редактор розділу «Люди та речі» журналу «Країна» Олексій Микульський: Як стати вашим регіональним кореспондентом? Надіславши на електронну адресу журналу ваше резюме, запропонувати тему або зателефонувати. Якщо ми знайдемо спільну мову, то все буде нормально.