Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Спудей]
avatar
120
Второзаконие, глава 16 , стих 19.
ВТОРАЯ РЕЧЬ МОИСЕЯ / Моисеево изложение главных постановлений и законов / Отправление правосудия / Судьи -
- НЕ ИЗВРАЩАЙ ЗАКОНА, НЕ СМОТРИ НА ЛИЦА И НЕ БЕРИ ДАРОВ, ИБО ДАРЫ ОСЛЕПЛЯЮТ ГЛАЗА МУДРЫХ И ПРЕВРАЩАЮТ ДЕЛО ПРАВЫХ;

На выборах - судьи все.
avatar
119
Нещодавно Віктор Ющенко запропонував "Нашій Україні" створити нове об'єднання опозиції - альтернативу Комітету опору диктатурі, він запропонував об'єднання НУ з : Конгресом українських націоналістів (КУН), Собором і Українською народною партією (УНП).
"Існуюча десятиліттями націонал-демократична партія" на це відразу ж погодилася, проте президія партії не підтримала ідею створення другого опозиційного фронту. Проти висловився голова політради НУ Валентин Наливайченко і член президії Сергій Бондарчук (екс-голови СБУ й "Укрспецекспорт" відповідно).
avatar
118
Цікаво а яка думка п. Сергія Тригубенка, з приводу цієї недвозначної ситуації?
avatar
117
Екс-голова СБУ, відомий політичний діяч Валентин Наливайченко нещодавно висловив думку, до якої варто прислухатися. Політик наголосив, що опозиційний список має очолювати той політик, який перебуває на волі і який має найбільший рейтинг у порівнянні з іншими опозиціонерами.
«Найрейтинговіший політик сьогодні на волі – Арсеній Яценюк. Будь-ласка, нехай очолює список".
avatar
116
Наливайченко назвав Табачника "агентом Кремля". Валентин Олександрович певно знає хто він, посада забовязує
avatar
115
Я не вірю в успіх опозиції у разі походу на вибори кількома колонами. Потрібно обєднуватися.
avatar
114
Невідомо звідки взялося тут слово "фаєри" коли йдетьсяпро димовухи?
avatar
113
Костянтин Іванов допоміг і фінансово у проведенні цієї ходи
avatar
112
Молоді: Як сказати... Десь там собі помітьте "Оновлення Країни" (м. Чернігів) а ще, ...., .... .
avatar
111
Поруч потрібно ще памятник Конашевичу-Сагайдачному поставити, от він якраз точно має дивтися у бік Москви.
avatar
110
Так. перенважна більшість моїх друзів вже ствіорили свій власний бізнес, амають кісь статки. Тепер вони хочуть жити у своїй вимріяній україні, стабільності, не очікувати візиту з податкової або із міліції за те, що ти не належиш дя нині правлячої партії. і т. д. Ми хочемо мати багату україну, але для цього потрібен також і економічний захист національного виробника
avatar
109
Не в кумачі справа, а в тому, що все вівдбувається без примусу, блез впровадження великоімперської англійської вдеології
avatar
108
"Чого немає в них у цей день? Рознарядок, обов’язковості, заклинань, пропаганди і, звичайно, кумача... Свято відбувається, проте саме як свято, воно нікого не вибиває з ритму" вихідного дня".
avatar
107
1. ми йдемо до Європи, а отже до ОБСЄ варто присдухатися. Європа досягла якогось рівня, на відмінк від так лоюбого вам Кремля.
2. Наші вороги не комуністи, а символи. Що кличуть нас до обєднання із Росією. Створення оновленного СРСР "Русскаго міра". "Символіка несвідомого втілюється за принципом ґенеративності та знаходить своє вираження у маркуванні терену назвами (вулиці, села, міста), пам’ятниками (погруддя, барельєфи) – невербальне маркування та вербальному маркуванні – мовному довкіллі.
Відтак пам’ятник на честь загиблих воїнів, який встановлювали переможці, символізував не лише силу, мужність, наругу над полеглими автохтонами, але й обов’язок ощадливого використання отриманих ресурсів території". (Чернігівський психолог Василь Голован).
Я згоден, у олігархів немає батьківщини. Але ви трасе маніпулюєте словами. Що Вашингтон, що люба для вас Москва для України конкуренти.
avatar
106
Парламентська асамблея ОБСЄ виступила з резолюцією "Возз'єднання розділеної Європи", яка зрівнює сталінізм і нацизм і закликає до міжнародного осуду тоталітарних режимів. У документі вимагають відмови від демонстрацій від «слави» радянського минулого й ліквідації структур, які «прикрашають історію».

Автори резолюції відзначають, що в XX столітті європейські країни постраждали від двох потужних тоталітарних режимів, які несли із собою геноцид і злочини проти людства, - нацистського й комуністичного. Для беззастережного осуду тоталітаризму ОБСЄ пропонує заснувати загальноєвропейський день пам'яті жертв комунізму й нацизму, приурочивши його до підписання пакту Молотова-Рібентропа 23 серпня 1939 року (цим документом Німеччина й СРСР розділили між собою Європу).
Серед заходів щодо осуду тоталітаризму ОБСЄ пропонує країнам-учасницям відмовитися від «структур і моделей поведінки, націлених на те, щоб прикрасити історію». «СРСР знищив більше людей ніж Гітлер, Росія окупувала мою країну в 1921 році, а президент Медведєв створив спеціальну комісію з обілення злочинців», – прямо заявив під час дебатів по резолюції грузинський депутат Георгій Канделакі.

avatar
105
наскільки мені відомо він був бесхозним. Себто Палацу він не належав, міськраді теж. Можливо він належав комуністам?
avatar
104
Дякую. Виправлено.
avatar
103
Використання соціальних мереж є дуже перспективною технологією, однак покищо недостатньою для революційної мобілізації в умовах України.Не слід відмовлятися від традиційних інформаційних кампаній (наліпки,листівки) та акцій прямої дії (пікети,марші, мітинги).Сегмент охоплення соцмережами українського суспільства, на жаль, недостатній, щоб опиратися тільки на них.
avatar
102
Коли розпочнеться наступ - залежить від активності всіх громадян. Чим більше громадян усвідомить, що вони є господарями на своїй землі,і саме вони є головними у цій країні, тим швидше настане час зміни злочинного режиму та оновлення країни.Сподіваюся, що цей час не за горами.
avatar
101
На жаль, дуже шанований мною лідер громадського руху "Відсіч" у своїй статі скористався неточною інофрмацією щодо діяльності "Опору". На основі цього дозволив собі ряд критичних висновків.Упевнений, що це випадковість і надалі наші друзі в опозиційному таборі уникатимуть висловлювань та дій, які можуть спровокувати ворожнечу між нами, що є на користь правлячому режиму.
avatar
100
Ми вже координуємо свої дії з рядом громадських рухів і довели це на практиці під час акцій протесту 27 квітня.Робитимемо це й надалі. Громадські рухи повинні показати приклад опозиційним партіям у питаннях співпраці та спільної ефективної діяльності.
avatar
99
Опозиція повинна, в першу чергу, припинити взаємопоборення, по-друге, координувати свої дії.Усі, хто вносить розбрат у патріотичний табір, мають бути затавровані як провокатори і піддатися громадянській обструкції.Переконаний, що українцям вистачить здорового глузду для об'єднання, щоб вкотре не втратити своєї держави.
avatar
98
Чи буде революція - залежить від кожного з нас. Я не фанат революції. Для мене це вимушений спровокований владою крок, без якого не буде України, як незалежної держави. Порядок і справедливість неможливі без тотальної зміни влади та самої державної системи.Ми воюємо не лише проти Януковича, а, насамперед, проти корумпованої, совкової,антинародної державної машини, яка заважає вільному розвитку громадян та їхньому добробуту.
avatar
97
Дякую!)Я не потребую ні компліментів,ані створення образу жертви переслідувань чи героя.Я роблю те, що від мене залежить. Я знаю на що йду, тому не збираюся нарікати на дії влади щодо мене і піаритися на цьому.
avatar
96
Шановний пане Євгене,дякую за питання. Ініціатива влади - відзначати День Перемоги під червоними прапорами є продуманою провокацією та політтехнологією.Влада хоче спровокувати конфлікт, зокрема у Львові сплановано бійку між провокаторами з обох боків.Метою провокації є показати "звіряче" обличчя опозиції та мобілізувати промосковський електорат. Україні необхідно відмовитися від радянської традиції святкування Дня Перемоги, а як і увесь світ вшановувати пам'ять жертв Другої світової війни.
avatar
95
До вересня ми плануємо займатися навчанням активістів в рамках проетку "Школа опору".Окрім цього більшу увагу приділятимемо місцевим соціальним проблемам, на вирішення яких будуть спрямовані і акції прямої дії, і інформаційні кампанії.Наприклад, сьогодні у Чернігові пікетували обласне ДАІ.
avatar
94
Наразі організація виконує роль каталізатора суспільних процесів. Прагнемо бути в авангарді української революції.
Ми готові до співпраці та обєднання з усіма патріотами,але на основі дій, а не порожніх декларацій.27 квітня ми діяли разом з "Тризубом", "Холодноярською ініціативою", "Нашою Україною",МНК та іншими громадськими та політичними організаціями.Ми готові до такої співпраці й надалі.
avatar
93
Звичайно, суспільство ще не готове до масових протестів. Дається взнаки і совковий менталітет, і розчарування Помаранчевою революцією. Однак влада сама "виводить" українців на вулиці, порушуючи їхні соціальні та громадянські права і свободи. Поки що українці терплять, але щодня несприйняття влади зростає. Уже в найближчому майбутньому Україну чекають соціальні протести, які безумовно переростуть в політичну, громадянську революцію.
avatar
92
Справедливого та законного, але особливих іллюзій немає.
avatar
91
Ні. В "Опорі" немає одноосібного лідера.

1 2 3 4 »