Росія виручила - дала в борг. А Європа, зараза, - нічого не дала! В Новому році так запрацюємо, що розбагатіємо, розрахуємося з боргами і самі будемо драти і Європу і Росію кредитами! З Новим Роком усіх - і ретроградів, і революціонерів!
Пане Василю! Ви допустили неточності та натяжки. Звідки Ви взяли, що Павло Полуботок був гетьманом Війська Запорізького та головою Лівобережної України? Державного утворення "Лівобережна Україна" ніколи не було і ніхто в ньому не "головував". Посада, яку два роки обіймав П. Полуботок називалася "наказний гетьман Молоросії".
Революціонерам закони не писані. Пам'ятник Леніну повалили, а його лозунг: "Революція - жива творчість мас!", тобто, твори, що хочеш, незважаючи на закони, взяли на озброєння. І ще багато чого роблять по Леніну. Через вибори до влади прийти не змогли, то, як і Ленін, оголосили революцію і пішли на насильницьке повалення легитимної влади. В розгар економічної кризи оголосили загальний страйк.Як і більшовики Леніна пішли на штурм урядових установ. На озброєння взяли бруківку - ленінську зброю пролетаріату. Як і Ленін валять памятники попередньої епохи. Як і Ленін, створили в Києві паралельне самоврядування, але ж ресурсів, щоб правити містом не мають, то можна чекати наступного ленінського кроку - штурму банків. Справа Леніна живе, колишні демократи пішли його шляхом!
Я б тоже хотів, щоб Україна була самодостатньою і не вступала ні до яких наддержавних утворень - ні східних, ні західних. Тепер сильні країни загарбують слабших не солдатами, а грішми - дають кредити, а потім висмоктують ними останні соки. Україну грабують кредитами і Європа, і Росія, і МВФ, а тепер ще й Китай. На побутовому рівні всі знають, що купляти річ в кредит - це переплачувати за неї вдвічі. А на державному рівні цього не розуміють, мало того, переконують нас, що всі держави живуть в кредит. Брешуть, не всі, ті, що я перерахував, та ще деякі - дають кредити і, як лихварі, висмоктують зі слабких та ледачих країн останні соки. Україна вже дожилася до того, що без російського кредиту не може виплатити людям передсвяткову зарплату! Вчора поїхав на Шерстянку до роздрібного складу, щоби придбати кілька смуг фанери. Зайшов, а мене там питають: якої фанери Вам нарізати - білоруської, російської, чи китайської! Це ж треба дожитися до того, щоби на Полісся везти фанеру з другого кінця світу, та ще в кредит! Білоруси, росіяни, китайці роблять фанеру, а славні та трудолюбиві українці розучилися її робити. Як же мені хочеться, щоби славна у всьому світі своєю бідністю Україна запрацювала, розбагатіла і драла сусідів кредитами!
Оминули увагою кількість і вартість споживання головного українського продукту споживання - оковитої. Нагадую - середньостатичний українець випиває за рік 20 літрів алкоголю. По цьому показнику Україна попереду всієї Євроли. Середньостатичний росіянин далеко відстав - випиває всього якихось 13,1 л, а показник вище котрого нація деградує та вимирає - 12 л. Якщо 20 л алкоголю перевести в оковиту а потім у гривні, то цифра отримується фантастична. Як тут не деградувати, коли на випивку витрачаємо на порядок більше, ніж на закусь!
А можна і по іншому трактувати цей Указ Петра - із роздрібнених земель та міст створювалось величезне структурне утворення в складі російської держави з центром у Києві - прообраз України. Без цього указу нинішньої України не було б, - адже згідно з недавно наведеними Вами, пане Сергію, умовами переходу Мазепи на бік шведів правий берег Дніпра відходив до Польщі, а Гетьманщина під протекторат Швеції. Але під Полтавою переміг Петро і розвиток подій пішов по його Указу, а не по мріям та планам Івана Степановича. Україна таки сталася. Чи не прийде кому в голову ідея поставити Петру пам'ятник у Києві, як Катерині в Одесі? І теза, а практично цитата по Норбекову: відрубайте минуле, там не має нічого хорошого; не думайте про майбутнє, там ще гірше!
Щодо Атрощенка. Я з ним не знайомий і не спілкуюсь навіть в Інтернеті. Але рекомендую тим, хто дає оцінку його діям, побувати в його клубі "Від щирого серця". На відміну від "Просвіти", що вдарилася в такі грязні справи, як політика та революція, відійшовши від своїх статутних завдань просвіщати та міняти на краше менталітет нашого народу, в клубі Атрощенка вдосконалюють людей духовно та фізично за методиками Норбекова та Луїзи Хей. Люди змінюються на краще буквально на очах, з кожним днем. В клубі категорично заборонені політичні теми, нема тої злоби та ненависті, що бачимо на політичних шоу та революційних майданах, а між тим, - виховують людей з високим та сильним духом, чим, власне, і відрізняється справжня людина від звіра та скотини.
А чому це Атрошенко мав голосувати за відставку Захарченко? Хіба Захарченко дав команду бити революціонерів? Бійка виникла стихійно через невиконання мітингувальниками вимог правоохоронців.
Вознюк правильно підмітив, що студентів все більше витісняють з Майдану бомжі та злочинці всіх категорій, що з'їхалися туди зі всієї України. Представники від цих категорій революціонерів у майбутній Раді теж будуть?
І влада цю вимогу задовольнила, розгляд бюджету перенесла на січень. Резиденції, звичайно ж, не продадуть, але цікавість Яценюка привела до того, що Україна почне новий рік за старими, непідвищеними соціально-економічними стандартами.
Критикам Атрошенка рекомендую зайти до його клубу "Від щирого серця" і подивитися, що там робиться. Впевнений, що після цього ви будете голосувати за Атрошенка, до якої б партії він не пристав.
І ви думаєте, що після підписання угоди про асоціацію з Європою Соколов стане іншим? Щось зміниться на краще? Вибачте за народну мудрість - дурні думкою багатіють.
Пане Васидю! Уряд Азарова для Вас "дурнуватий", а "опозіція нездатна керувати масами людей". Чи не надто висока Ваша власна самооцінка? Читаючи те, що Ви пишете, невільно пригадується думка Гоголя про людей нікчемних, що дозволяють собі нахабство мати власну думку і дають оцінку тим людям, що в житті дечого досягли і чогось вартують. Ви пишете як невихований сільський хлопчисько.
Шановна пані Демченко (вважаю Ви про Марію Павлівну) чомусь уникає відповідёй на такі запитання: 1. На скільки відсотків Україна і Чернігівщина виконали план хлібозаготівель станом на 01.11.1932 року? 2. Скільки хліба конкретно в вагових одиницях держава заготовила (взяла) на Чернігівщині і в Україні станом на 01.11.1932 року? 3. Чому в селах голод був, а в містах не було. Морили, виходить, не всіх українців, а лише сільських? ! то не в усіх селах, в моєму, наприклад, ні 33, ні 47-го року голоду не було, а в сусідньому Липовому Розі був і люди вмирали. 4. На скільки відсотків виконали план хлібозаготівель і скільки хліба держава заготовила в Україні і на Чернігівщині станом на 01.11.1933 року? В чому причина такої великої різниці в показниках? 5. Куди подівся хліб врожаю 1932 року? Адже ні державі, ні людям він не дістався, і голод дійсно таки був, і масовий.
Невже в Києві до сих пір розмовляють мовою "Слова" та "Повісті минулих літ"? Буваючи в столиці, я постійно чую російську та суржик, а мови Нестора, чи уніатсько-галицької говірки, як і справжньої української, ні разу не чув.
Василь Федорович як завжди, по хлопчацьки, не подумавши ні про критеріі відбору, ні про багатогранність життя краю, кинув людям ідею. Візьміть список нагороджених за 25 років земляків і відберіть найкрутіших в різних сферах життя краю, встановивши звязок між особою і результатом впливу.
Чим росіяни відрізняються від українців? Росіяни відзначають лише перемоги, ні звуком не згадуючи про те, наприклад, як татари, ляхи, французи, німці палили та нищили Москву. Росіяни вбивають в свій менталітет переможний імперський дух, віру в свою могутність і право микати іншими народами. Українці ж виставляють світу на показ та відзначають лише трагедії та поразки, навіть визволення Києва, чи Перемогу над Німеччиною відзначаємо в траурі та скорботі. Вбиваємо в менталітет що всю нашу історію нас гнобили, били, нищили, голодом морили і ніяких перемог та здобутків у нас не було. Івана Степановича відзначаємо і шануємо за поразку, за те, що він надумав та не зміг зробити. Замовчуючи, що Іван Степанович до цього більше двох десятиліть життями та кістками десятків тисяч козаків розширяв та кріпив російську державу, кріпив ту міць, що привела до батуринської, полтавської трагедій, до знищення автономії і трьохсотлітнього рабства .
Буває, пане Василю, ще й яка, аж до екстазу! На Аллегрову чернігівці валом валили при ціні одного білета до 1250 гривень. За один вечір вона заробляє більше мільйона гривень, такі збори нашій філармонії і за рік не снились і вона, утриманка бюджету, вже кілька місяців хиріє без зарплати. Коли Аллегрова співає "Гуляй, шальная императрица!", то чернигівці шаленіють в радісному екстазі. сам бачив. Думаю, що Пєнкін заробить у нас не менше.
12% власників паїв обробляють землю. Цифра явно завищена. Лише 5% українських селян здатні бути куркулями, тобто хазяйнувати на землі. Решта - наймити та комнезами, здатні лише щось вимагати і бути на утриманні держави чи ще когось.