реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: lyudmila  
про пам'ятник марку бернесу в ніжині
БорисДата: Неділя, 18-Вер-11, 11:02 | Повідомлення # 16
Група: Редактор
Повідомлень: 48
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
Ви знаєте, шановна пані Людмило, мабуть не скоро ми відійдемо від політичних оцінок, про що ви наголошуєте. Та воно й не так вже і погано, що цей погляд на минуле з політичною складовою має місце. Адже історична пам'ять - не така вже забувчива тітка!?
Згоден з Вами, що у будь-якому випадку прискіпливого аналізу внеску людини, маючої відношення до творчості, перед нами постає Митець. І Марк Бернес є таким, що не одною роботою у кіномистецтві довів суспільству свій високого рівня акторський хист, який сьогодні, нажаль, не часто зустрічаємо у фільмах останніх років. Але постулат цей так далекий від того, щоб місту остаточно було нав'язано думку про беззастережне встановлення монументу на його честь!? А чи менш за всі ті роки пройшло перед нами вправних спортсменів, вчителів, лікарів, інженерів тощо, які можливо не тільки втілювали на екрані образ, а довели по-справжньому перед світом своє українське єство, свою любов до України?
Це тільки на словах ми можемо розмірковувати стосовно, як можна швидшого відходження від політичного. Бо ж воно, це політичне у останній імперії все поставило з ніг на голову. Звичайно, що прикро за талановитих творчих людей когорти М. Бернеса, яким прийшлось створювати образи епохи, до якої тепер маємо стільки не безпідставних претензій. Вибачте, але додаток Вашої думки щодо заводу у важкій промисловості - то вже третє, а перше - то знов таки трагедія митця, коли він мав прославляти епоху, формувати у Вашій і моїй свідомості переконливі враження про справедливу і єдино правильну владу, про весь радянський лад, який спромігся знищити до ста(!!!) мільйонів своїх громадян!? Ось тому нам так важко все перевести із площини політичної оцінки на рівень сприйняття "мистецтво - для мистецтва"!?
Та й сподіваюсь я, щоб у Ізраїлі, до слова, помпезно вшановували творчість людини, яка б чудово у художніх картинах втілювала, наприклад, образи Гітлера, есесівських катів тощо!? Хоча це - лишень мистецтво?! А у об'єднаній Німеччині, чомусь не знаходиться місця у щорічних тематичних календарях, фестивалях для відзначення таких достатньо відомих і непересічних митців за часів "НДР-івського соціалізму", як американський співак індіанського походження Д.Рид чи популярна акторка з фільму(!!!) "К. Маркс - молоді роки". Та й символа чехословацької естради60-х-70-х К. Гота щось не вельми чутно? А чи багато почестей у рідних пенатах після трагічної загибелі має спадок креативної співачки А.Герман?
Одним словом, пострадянська і постсоціалістична доба - набагато складніший час для перетравлювання у свідомості, аніж традіційна зміна поколінь і епох. І від цього нікуди сховатися. Бо й через кілька десятиліть за звільненням від диктатури "червоних кхмерів" Пол Пота у Камбоджі (а це ж Азія) образ всього пов'язаного з втіленням духу тодішньої влади, згубившої до 60% населення, вважається неприпустимим.
І тому, здається, у аналізі ситуації навколо встановлення пам'ятника вбачаю здоровий глузд коментаря за 9 вересня пана Шкурка "відповідь інженера". А така поспішність - геть не до чого. Бо чомусь поки що виходить так, що встановлюються пам'ятники, відкриваються мемориальні дошки, ім'ям називаються вулиці, та й музеї засновуються саме на відзначення подій та імен тих, хто може викликати чи не найбільше протиріч, спірних моментів, а то й відкритої воріжнечі. І наша Чернігово-Сіверська земля у цьому контексті вже теж має досвід: "Партизанський зеленоград", пам'ятник ЧЕКІСТАМ" у одному з райцентрів, назви вулиць тощо. А ще, навіть відновлення монументів вождів-диктаторів під патронатом очільників влади, як з пам'ятником Леніну у Чернігові!? Чи не забагато негативу? Чи не краще діяти простіше і коректніше. Адже ми українці!? З повагою, Б. Домоцький.
 
ШкуркоДата: П'ятниця, 23-Вер-11, 08:42 | Повідомлення # 17
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Присутній
Мені здається, що в Україну експортують спроби реабілітації сталінізму і всього радянського. І, власне, підтримку цим спробам справді надає державна влада в особі очільників гуманітарного блоку.

Володимир В'ятрович,
кандидат історичних наук,
екс-директор архіву СБУ (2008 - 2010 рр)
(Газета "День" за четвер, 22 вересня 2011 р. № 169)
 
ШкуркоДата: П'ятниця, 11-Лис-11, 18:37 | Повідомлення # 18
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Присутній
Нижче подаю відгук Віктора БАРАНОВА, журналіста, колишнього політв’язня,
смт. Парафіївка, Ічнянський район.

НЕОБХІДНО СПОРУДИТИ ПАМ”ЯТНИК МАРКУ БЕРНЕСУ

Бізнесмен і меценат Юрій Коптєв фінансує спорудження в місті Ніжині пам’ятника радянському співакові та актору Марку Бернесу. Це викликало протест з боку
голови благодійного фонду «Ніжен» Миколи Шкурка та інших українських патріотів.
Юрій Коптєв народився і виріс у місті Прилуки. Тепер мешкає в Москві. Займав керівні
посади на різних будівництвах. Має ряд підприємств у країнах СНД. Він активно допомагає місту Прилуки. Коптєв закупив для міської лікарні автомобілі «швидкої допомоги» і дороге медичне обладнання, спорудив пам’ятники поету Тарасу Шевченку і актору Миколі Яковченку, провів реконструкцію головних майданів, відремонтував будинки і церковні споруди. Завдяки Коптєву, в Прилуках з’явились ліхтарі, фонтани, лавочки. За заслуги перед містом одна з вулиць названа його іменем.
Голова благодійного фонду «Ніжен» Микола Шкурко та його однодумці вважають, що Марк Бернес не заслуговує на пам’ятник. Адже він хоча і народився в Ніжині, але прожив тут лише п’ять років. Крім того, Бернес одержав Сталінську премію, мав радянські ордени і був прихильником тоталітарної системи.
На мій погляд, пан Шкурко занадто політизує проблему. Дійсно, Бернеса неодноразово нагороджували. Проте він не служив у каральних органах і не брав участі в політичних репресіях. Бернес був типовим радянським митцем, який виживав завдяки власному таланту і мав заслужену популярністю серед простих людей.
Хотілось би запитати Миколу Шкурка: «А чому ви не вимагаєте від влади знести пам’ятники українським поетам Максиму Рильському і Павлу Тичині? Адже вони, як і Бернес, були лауреатами Сталінських премій. Крім того, Рильський одержав від тоталітарного режиму Ленінську премію, а Тичина – звання героя соціалістичної праці. До того ж, Бернес публічно не вихваляв Сталіна і комуністичну партію, як це часто робили Рильський і Тичина».
Можна дорікнути Бернесу в тому, що він не боровся проти сталінізму. Але ж противники спорудження йому пам’ятника теж не виступали проти тоталітаризму. Вони, як і співак, пристосувались до комуністичної диктатури.
Хочу нагадати, що на початку 1960-років українці встановили у Вашингтоні (США) пам’ятник поету Тарасу Шевченку. І це при тому, що тоді в США не було пам’ятника великому американському поету Волту Уітмену!
Яке відношення мав Тарас Шевченко до іноземних міст Вашингтон, Мадрид, Мілан, Лондон, Париж і багатьох інших? Яке відношення він мав до Греції, Йорданії Данії, Індії та інших країн? Ніякого. Але там є його пам’ятники. Навіть в Ізраїлі встановили монумент Кобзарю, незважаючи на те, що він у своїх поемах називав ізраїльтян «жидами».
Якщо українці примудрились спорудити пам’ятники Тарасу Шевченку в країнах, де він зроду не був і де його творчість мало хто знає, то чому Юрій Коптєв не має права спорудити пам’ятник Марку Бернесу в місті Ніжині, де той народився і прожив п’ять років?
Між іншим Тарас Шевченко дружив із поміщиками, які нещадно гнобили простих людей. А сталінська влада перетворила Шевченка на святого праведника і нікому не дозволяла критично ставитись до його творчості. Отож я не бачу особливої різниці між Шевченком і Бернесом, яких возвеличувала тоталітарна система.
У місті Ічні Чернігівської області була ситуація, схожа з інтригою навколо пам’ятника Марку Бернесу. Інтелігенція вирішила увіковічити в граніті уродженця Ічні, скульптора Івана Мартоса. У юному віці він покинув Ічню і добрався до Москви. Згодом Мартос став знаменитим скульптором, автором монументів організаторам боротьби з польською окупацією Мініну і Пожарському, вченому Ломоносову, кардиналу Ришельє, князю Потьомкіну. Отож цілком справедливо в Ічні встановили пам’ятник Івану Мартосу, незважаючи на те, що він був прихильником російської монархії. На його честь також названа вулиця.
Не треба викидати з наших міст і селищ людей, які уславились на весь світ. Юні мешканці Ніжина повинні знати про те, що син бідного єврейського ганчірника Марк Бернес не дудлив самогонку в ніжинських підворітнях, не торгував ганчір’ям біля вокзалу, а, завдяки своєму таланту і праці, підкорив Москву і серця мільйонів людей.
 
ШкуркоДата: Понеділок, 14-Лис-11, 17:58 | Повідомлення # 19
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Присутній
Свої комерційні таланти М.Бернес реалізував у часи брежнєвського неосталінізму. Хоча був людиною забезпеченою, займався спекуляціями дорогими авто, валютою, закордонним крамом( фарцовкою ), пише" Газета по-українськи", №1287. . Все це поєднувалося з оспівуванням радянського патріотизму, тому влада це йому дозволяла, хоча за такі злочини "світило" суворе покарання аж до розстрілу. Карала система таких як В.Я.Баранов за "антирадянщину" - критику ладу подвійних стандартів, влади жируючої номенклатури. Мабуть, щось об'єднує теперішню владу з тодішньою, раз вона вшановує свого апологета.
 
ШкуркоДата: Субота, 25-Лют-12, 21:13 | Повідомлення # 20
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Присутній
За час, що минув від початку обговорення відбулося багато подій, які підтвердили сумніви у моральності затії з так званим пам'ятником М.Бернесу. Згідно з чинним законодавством правових підстав для спорудження такого пам'ятника нема. Тому за активного сприяння обласної влади ( заст.голови облдержадміністрації В.Тканка і нач. головного управління культури С.Мойсієнка ) громадянин РФ Коптєв спорудив за свої кошти у Графському парку м.Ніжин садово-паркову скульптурну композицію Аркадія Дзюбіна, яку нині хоче передати на баланс міської ради. При цьому було завдано непоправної шкоди заповідній природі. Аморальність ситуації полягає у тому, що цей недоречний елемент благоустрою позначили( відповідними надписами) як пам'ятник М.Бернесу, чим ввели в оману під час відкриття голову обласної ради А. Мельника і громадськість у пресі. Отже, влада обласна й міська засвідчила себе не інакше як колоніяльна адміністрація радянської імперії, уламком якої далі залишають Україну. "А братія мовчить, витріщивши очі..."
 
lyudmilaДата: Четвер, 01-Бер-12, 14:26 | Повідомлення # 21
Група: Редактор
Повідомлень: 67
Нагороди: 3
Статус: Відпочиває
А Ви знаєте, ймовірно, не всі помітили, що то пам`ятник не Бернесу, а Дзюбіну. Навіть наші керівники. Магія якась. На жаль, нас не почули.

Все життя займаюсь краєзнавчою бібліографією, історичним краєзнавством
 
ШкуркоДата: Вівторок, 06-Бер-12, 18:16 | Повідомлення # 22
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Присутній
Досвід зі спорудження "пам'ятника М.Бернесу" у Ніжині є повчальним для з'ясування правового статусу наявних і встановлюваних у майбутньому пам'ятників і скульптур на Чернігівщині.

У цьому зв'язку подаємо документ, який містить відповідні юридичні висновки.

п.Кірсанову О.В.
секретарю Ніжинської міської ради
пл.Леніна, 1, м.Ніжин Чернігівської обл., 16600

Вих.№2 від 05.03.2012 р.

Щодо повторного звернення за результатами
Розгляду відповіді секретаря Ніжинської міської ради
Кірсанова О.В. (№3-20/303 від 02.03.2012)

Шановний Олеже Володимировичу !

02 березня 2012 року на моє ім’я надійшла Ваша відповідь (№3-20/303 від 02.03.2012) на звернення від 15 лютого 2012 року за №1, в якій Ви повідомляєте, що питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина монументальної скульптури «Пам'ятник Марку Бернесу» розглядалось на комісії з питань депутатської діяльності, депутатської етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян і комісія рекомендувала винести дане питання на розгляд чергової сесії, змінивши слова монументальної скульптури «Пам’ятник Марку Бернесу» на пам’ятник місцевого значення Марку Бернесу.

Зазначена рекомендація комісії з питань депутатської діяльності, депутатської етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян носить протиправний характер, тому що протирічить вимогам чинного законодавства України з наступних підстав.

Спорудження (створення) пам’ятників і монументів в Україні регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 №1181 “Деякі питання спорудження (створення) пам’ятників і монументів” (далі – Постанова) та спільним наказом Держбуду та Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004 за №231/806 “Про затвердження Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 15.12.2004 за №1588/10187 (далі – Наказ). Згідно Постанови спорудження (створення) пам’ятників і монументів здійснюється з метою увічнення подій та пам’яті діячів. Такі пам’ятники і монументи можуть мати державне або місцеве значення. Увічнення знаменних подій в історії України та світу, що мали національне і світове значення, а також пам’яті видатних державних, громадських та історичних діячів, діячів національної науки, культури, мистецтва і праці здійснюється шляхом спорудження (створення) пам’ятників і монументів, що мають державне значення. В усіх інших випадках здійснюється спорудження (створення) пам’ятників і монументів, що мають місцеве значення. Рішення про спорудження (створення) пам’ятників і монументів державного значення приймаються Кабінетом Міністрів України. Спорудження (створення) пам’ятників і монументів місцевого значення здійснюється на підставі рішення місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.

На підставі статті 50 (Акти Кабінету Міністрів України) Закону України “Про Кабінет Міністрів України” Кабінет Міністрів України на основі та на виконання Конституції і законів України, актів Президента України видає обов’язкові для виконання акти - постанови і розпорядження.

Стаття 59 (Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування) Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” встановлює, що рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень, виконавчий комітет міської ради в межах своїх повноважень приймає рішення, а міський голова в межах своїх повноважень видає розпорядження.
На цей час постанови чи розпорядження Кабінетом Міністрів України про увічнення пам’яті Марка Наумовича Неймана (Бернеса) не видано.

У відповіді Міністерства культури і туризму України за №211/7-3/35-11 від 31.10.2011 за підписом заступника міністра В.М.Лісничої, що надійшов до Ніжинської міжрайонної благодійної організації ”Благодійний фонд ”Ніжен” прямо зазначено, що Марк Наумович Нейман (Бернес) є народним артистом РРФСР, Лауреатом Сталінської премії першого ступеня, видатним російським шансоньє, радянським кіноактором і співаком та був нагороджений орденами і медалями і з врахуванням вищезазначеного Марк Наумович Нейман (Бернес) є видатним діячем культури і мистецтва СРСР.

Верховною Радою України у відповідності до статті 84 Конституції України рішення про правонаступництво України СРСР не приймалося.
Таким чином, підстави, що надають можливість вважати видатного діяча культури і мистецтва СРСР Марка Наумовича Неймана (Бернеса) діячем національної культури і мистецтва відсутні.

Порядок спорудження (створення) пам’ятників і монументів встановлюється Наказом, згідно з частиною 2 якого підготовка та внесення пропозицій щодо спорудження (створення) пам’ятників (монументів) місцевого значення здійснюється на підставі клопотання про їх спорудження (створення), що порушуються перед місцевими органами виконавчої влади підприємствами, установами, організаціями та об’єднаннями громадян. До такого клопотання додаються:
- обґрунтування доцільності спорудження (створення) пам’ятника (монумента) у даному регіоні, населеному пункті з відповідними висновками Міністерства культури Автономної Республіки Крим, управлінь культури обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій;
- погодження з органом місцевого самоврядування місця встановлення з урахуванням генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, планування та забудови, що історично склались;
- фінансово-економічне обґрунтування вартості спорудження (створення);
- зазначення відповідних джерел фінансування.

В листі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за №7/39-11170 від 16.09.2011 за підписом заступника міністра Д.В.Ісаєнко, що надійшов до Ніжинської міжрайонної благодійної організації ”Благодійний фонд ”Ніжен” зазначено, що при поданні юридичними особами до місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування клопотання про спорудження (створення) пам’ятників (монументів) місцевого значення, саме цими особами самостійно мають визначатися критерії (характеристики) діячів, для увічнення пам’яті яких можуть споруджуватися пам’ятники місцевого значення.

Вимога додати до клопотання, в данному випадку про спорудження (створення) пам’ятника місцевого значення Марку Наумовичу Нейману (Бернесу), висновок Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації повинна свідчити про спільність позиції юридичної особи, що подає таке клопотання, та Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації в наведенні критеріїв, які б підтверджували можливість увічнення пам’яті Марка Наумовича Неймана (Бернеса) шляхом спорудження (створення) пам’ятника (монумента) місцевого значення.

Запитом на інформацію від 30.09.2011 за №505-212 Ніжинська міжрайонна благодійна організація ”Благодійний фонд ”Ніжен” просила Чернігівську обласну державну адміністрацію повідомити якими документами Чернігівської облдержадміністрації погоджено встановлення пам’ятника М.Бернесу у Ніжині згідно з вимогами чинного законодавства України та надати копії цих документів. Запит на інформацію був поданий у зв’язку із оприлюдненням на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації інформації про встановлення у Ніжині пам’ятника М.Бернесу.

Відповідь на запит на інформацію надано за дорученням Чернігівської облдержадміністрації Головним управлінням культури, туризму і охорони культурної спадщини 07.10.2011 за №15-1928/8 за підписом начальника головного управління С.М.Мойсієнко, в якому повідомлялося, що запит направлено за належністю до Ніжинської міської ради - органу місцевого самоврядування, який приймає рішення про спорудження пам’ятників місцевого значення по м.Ніжину.

Виконавчим комітетом Ніжинської міської ради відомостей щодо юридичної особи, яка б виступала із клопотанням про спорудження (створення) пам’ятника (монумента) місцевого значення Марку Бернесу не надано. Так само не надано й копії зазначеного клопотання, яка повинна відображати наявні на оригіналі відповідні реквізити (вихідний номер, дату, відбиток печатки) документа цієї юридичної особи, а також містити відмітку вхідного номера документа та дату його надходження. Також не надано копії обґрунтування доцільності спорудження (створення) пам’ятника (монумента) місцевого значення Марку Бернесу в місті Ніжині Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації. Фізична відсутність цих документів унеможливлює зняття з них копій та безпосередньо вказує на пряме порушення вимог пунктів 2.2. та 2.3. Порядку спорудження (створення) пам’ятників і монументів, затвердженого Наказом при наданні монументальній скульптурі правового статусу пам’ятника місцевого значення.

Мною в зверненні на Ваше ім’я також було доведено до відома, що Ніжинська міжрайонна благодійна організація ”Благодійний фонд ”Ніжен” 25 січня 2012 року подала заяву до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням здійснити перевірку виконання та дотримання чинного законодавства України під час встановлення (спорудження) пам'ятника (скульптурної композиції) М.Бернесу в Ніжині.

Від Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області надійшла відповідь від 20.02.2012 за №7/25-244”ПД” до Ніжинської міжрайонної благодійної організації ”Благодійний фонд ”Ніжен” за підписом т.в.о.начальника інспекції М.С.Щерби. У своїй відповіді М.С.Щерба повідомляє, що було проведено візуальне обстеження територій загального користування Графського парку та Театрального скверу, де встановлена вказана скульптура після чого дає визначення, що вона являє собою садово-паркову скульптурну композицію з металу та природного каменю і належить до малих архітектурних форм відповідно до підпункту 5 пункту 1 статті 28 Закону України ”Про регулювання містобудівної діяльності” і є елементом благоустрою згідно з пунктом 9 статті 21 Закону України ”Про благоустрій населених пунктів”. Таким чином, елемент благоустрою, що належить до малих архітектурних форм не може за самим своїм визначенням увічнювати пам’ять діяча, а тим більше нести на собі написи із прямим зазначенням, що він є пам’ятником.

Громадянином Російської Федерації Ю.Коптевим за власним розсудом та за власні кошти виготовлено (що ніяк не може визнаватися відповідними, визначеними чинним законодавством України, діями по підготовці та внесенню пропозицій стосовно спорудження (створення) пам’ятника місцевого значення діячу), малу архітектурну форму, оздоблену написом, що вона є пам’ятником, та залишено на території Театрального сквера в місті Ніжині, яку й пропонується в такому вигляді прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина.

Прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина елементу благоустрою, залишеного громадянином Російської Федерації Ю.Коптевим в Графському парку на території Театрального скверу, як пам’ятник місцевого значення Марку Бернесу, є неприпустимим.

Садово-паркова скульптурна композиція, виготовлена Ю.Коптевим, може бути прийнята до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина як мала архітектурна форма, що уособлює кіноперсонаж фільму "Два бійці" Аркадія Дзюбіна із вимогою до її власника усунення порушень Законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" та "Благоустрій населених пунктів", шляхом видалення з кам’яної брили інформації, яка не стосується цієї садово-паркової скульптурної композиції, а саме надпису "Марк Бернес 1911 – 1969 та Цей пам’ятник збудовано на честь 100-річчя з дня народження", та внесення замість нього напису, що це є садово-парковою скульптурною композицією Аркадію Дзюбіну з кінофільму "Два бійці".

Прийняття Ніжинською міською радою рішення, рекомендованого комісією з питань депутатської діяльності, депутатської етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян, призведе до його обов’язкового оскарження в суді із набуттям розголосу в телевізійних, інтернет та друкованих ЗМІ.

У відповідності із підпунктом 7) пункту 3. статті 50 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні” на секретаря міської ради покладено обов’язок сприяти депутатам ради у здійсненні їх повноважень. З метою недопущення прийняття депутатами Ніжинської міської ради завідомо протиправного рішення щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ніжина малої архітектурної форми як пам’ятник місцевого значення Марку Бернесу,

ПРОШУ :
1. Направити це звернення до комісії з питань депутатської діяльності, депутатської етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян для його повторного розгляду із врахуванням висновку, зробленого Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області до розгляду цього питання на сесії Ніжинської міської ради.

2. Надати письмову відповідь на моє ім’я за адресою : 16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Шевченка, 4-а, к.26 щодо розгляду Вами цього звернення.

Додаток:
1. Копія листа Міністерства культури і туризму України №211/7-3/35-11 від 31.10.2011, на 2 арк. в 1 прим.
2. Копія звернення голови наглядової ради Ніжинської міжрайонної благодійної організації ”Благодійний фонд ”Ніжен” Шкурка М.П. до голови Всеукраїнської національної музичної спілки Авдієвського А.Т. із викладеним текстом відповіді останнього на звернення, на 1 арк. в 1 прим.
3. Копія листа Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації №15-1928/8 від 07.10.2011, на 1 арк. в 1 прим.
4. Копія листа Управління містобудування і архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації №05-05/824 від 02.11.2011, на 1 арк. в 1 прим.
5. Копія листа Міністерства культури і туризму України №197/7-3/35-11 від 13.10.2011, на 1 арк. в 1 прим.
6. Копія листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №7/39-11170 від 16.09.2011, на 1 арк. в 1 прим.
7. Копія листа Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Чернігівській області №7/25-244”ПД” від 20.02.2012, на 1 арк. в 1 прим.

Голова Громадської організації
”Ніжинська правозахисна група” О.В.Кузьменко


Повідомлення відредагував Шкурко - Середа, 07-Бер-12, 10:22
 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: