реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Шкурко, Василь, Ігор  
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Микола ШКУРКО » Солідарність роботодавців (Хай живе солідарність роботодавців!)
Солідарність роботодавців
ШкуркоДата: Вівторок, 22-Груд-09, 09:04 | Повідомлення # 1
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Відпочиває
Не політики, а роботодавці повинні задавати тон у Державі, через постійно діючий діалог. У першу чергу між собою.

Проте роботодавці не згуртовані. Кожен вирішує свої і загальні проблеми самотужки. Виняток становлять хіба ті, що охоплюють певні галузі. Це крупний капітал і часто іноземний або ж уперемішку з ним. Назву відомі: Європейська бізнес-асоціація, Українська аграрна конфедерація, Український союз промисловців і підприємців.

На нашому регіональному рівні таких об'єднань немає. Кампанія за повернення ПДВ тому приклад. Вона відбувається під щитом ТПП. Хоча палата це не об'єднання роботодавців, вона з ними тісно пов'язана економічно.

З тих 130 млн.грн. боргу по області левова частка припадає на великі промислові підприємства. Але вони усунулися від боротьби.

Також ніяк не проявили свою солідарність ті підприємства, які опосередковано пов'язані з експортерами. Це сільгоспвиробники, перевізники, надавачі різних послуг. Адже і до них не дійшли ті 130 мільйонів.


Чому так? Мабуть ті, що не створені самими політиками бояться влади, тиску контролюючих державних структур, які у руках тих політиків. Навіть якщо закон на стороні роботодавців, але політики безвідповідальні перед законом.

На Україні за увесь час не притягли до відповідальності жодного політика високого рангу — за порушення закону. Наприклад, за посягання на святе у ринковій економіці — власність.

Уцілому по Україні тільки через ПДВ відібрано урядом Тимошенко у роботодавців близько 20 млрд. грн.

Я хочу запитати у вас: хто і коли притягне до відповідальності цей уряд?

Тому я підтримую будь-які форми солідарності роботодавців.

 
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Микола ШКУРКО » Солідарність роботодавців (Хай живе солідарність роботодавців!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: