Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Спудей  
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Олександр ЯСЕНЧУК » Ніссан: кохання і нафта
Ніссан: кохання і нафта
СпудейДата: Середа, 06-Квіт-11, 18:44 | Повідомлення # 1
Група: Заблоковані
Нагороди: 2
Статус: Відпочиває
Прийшла весна, несміливо виглядають коліна із-під спідничок, хоча й холодно. Писати про політику, якісь проблеми, геть не хочеться. Хоча нині все відбувається ніби за «Майстром і Маргаритою» Булгакова «Страшний в цьому році місяць ніссан» (у євреїв місяць друга половина березня – початок квітня). Землетруси, вибух на томній станції у Японії (за що їх так бідолашних!!!), громадянська війна у Лівії (до якої долучилося й НАТО, чомусь вони перед цим не помічали жорстокої громадянської війни у Судані, Сомалі – там же нафти немає!), «нестримне зростання благополуччя» в Україні, не додає оптимізму. Але люди кохали, діти народжувалися навіть під час війни. Тож весна вимагає свого.
Декілька номерів назад, я написав, що для того щоб краще оцінити майбутнього обранця, потрібно з ним досить тривало поспілкуватися, ідеальний варіант – спільне життя. Прочитавши це, одна поважна людина сказала – це заклик до блуду, тобто сексу без вінчання. Тож відповідаю: досить тривалий термін спільного життя та ведення господарства не забов'язує до сексу, коли ти кохаєш людину то ти отримуєш задоволення навіть від щирого спілкування з ним. Мені звичайно можуть заперечити, це все слова, теорія. Проте це насправді так. Досвід моїх гарних приятелів, мій особистий твердить це – можливо. Медицина до речі говорить про те, що відсутність статевого життя веде до хвороб.
Декілька років назад, з моїм знайомим трапилася прикра історія. Класичний випадок: побачив гарну дівчину, не знаючи її характеру, швидко одружився, через півроку почалися скандали, через три роки спільного життя він пішов з дому. Як і повинен йти чоловік без скандалів, криків. Просто після сварки, одягнувся, спакував невеличкий наплічник і пішов. Вірні друзі допомогли на початку пережити на початках. Трапилося то одної зимової ночі. За місяць він пережив чимало і гарного, і поганого. Сил розлучитися у собі не знайшов. Тож жодних втрат матеріальних, окрім духовних та нервів не має. Знову ж таки мені можуть заперечити. Він не виявив чоловічого характеру, потрібно було жінку поставти на місце, інші скажуть жінка могла б його і «приручити» або «переломати» його.
Можливо правда і на їх боці.

Спудей

Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Олександр ЯСЕНЧУК » Ніссан: кохання і нафта
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: