реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: finka  
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Інеса ФТОМОВА » Снігопад-ФОТОхудожник (зима, Симаргл, снігопад, фото)
Снігопад-ФОТОхудожник
finkaДата: Субота, 12-Лют-11, 16:13 | Повідомлення # 1
Група: Редактор
Повідомлень: 157
Нагороди: 11
Статус: Відпочиває
Взагалі-то я цього суботнього ранку пішла платити за квартиру. Думала, не буде черги в банку. Якраз… Не я одна така розумна по суботах...

Переді мною в черзі стояли троє високих чоловіків. Так що я розправила нарешті плечі, випросталася на повен зріст, впала в глибокі роздуми про суєтність буття і почала планувати, куди піду потім.

Коли вийшла з банку, виявилося, що почався такий снігопад, що туди, куди збиралася, можна вже й не йти. Але – о, диво! – фотоапарат зі мною, на дні сумки. Акумулятор? Заряджений! Просто чудо! То чи не піти б на древній Вал?

І я пішла.

Двічі мало не впала, бо під снігом виявлявся лід. Але моя несподівана прогулянка принесла багато гарних емоцій.

На Валу я побачила:

-- трьох лижників, які захекано пробігли повз мене, і я вкотре пожалкувала, що не маю лиж smile ;

-- весілля, на якому не було нареченої (загубили?!) і яке я спочатку прийняла за екскурсію, що розташувалася біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Але щось у ній не було помітно екскурсовода. І тільки коли пролунав характерний звук відкритої пляшки шампанського, я збагнула: це весілля…;

-- дев’ять (!) іномарок біля обласного художнього музею. Невже таке паломництво до осередку культури? Дуже позитивно. Дуже;

-- трьох молодих мам з колясками;

-- з десяток таких самих випадкових як, і я, і половина з них була також з фотоапаратами;

-- парочку закоханих, яка зовсім не мерзла під деревом на лавці в оточенні кованих симарглів;

-- двох молодих татусів, які «пасли» своїх малюків-«гусенят» років трьох. «Гусенята» верещали, бігали (по слизьких доріжках!), падали, качалися у снігу. І я подумала, що якби «гусенят» пасли мами або бабусі, то на весь Вал лунали б вигуки: «Стій! Впадеш!», «Не біжи, впадеш!», «Не бігай, бо спітнієш!», «Йди біля мене!», «Дай руку!». Татусі до цього не схильні. Для татусів нормально, якщо пацанюри бігають і падають. Ні, вони наглядали за своїми хлопчаками, але при цьому обговорювали… карбюратор і коробку передач, які барахлять і треба шукати нормального майстра… Ну.. Це так нудно й нецікаво :), що не варто й слухати далі…

А я трохи пофотографувала цей лютневий снігопадовий день. Ось що вийшло.

Я не фотохудожник. На жаль. Це все -- снігопад. От хто справжній Майстер!

Інеса ФТОМОВА

Сніговий візерунок на стовбурі дерева.

А сніг падав і падав...

За поворотом вдалині -- прямоїжджа доріжка на Київ

Ну? І чим не північний олень? Напевне, в наших краях колись бігали олені... "Небриті і неголені..."

Ще одна гармата -- улюблениця фотографів усіх часів і народів smile

Щось подібне до японського живопису...

А Симаргла лоскоче сніг, який падає на спину й загривок...

Фото автора.

Додатки: 8393601.jpg (452.6 Kb) · 6232549.jpg (434.2 Kb) · 6857996.jpg (434.2 Kb) · 8025572.jpg (341.7 Kb) · 9403568.jpg (236.6 Kb) · 3508804.jpg (452.3 Kb) · 9773446.jpg (452.0 Kb) · 7005756.jpg (459.8 Kb)
 
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Інеса ФТОМОВА » Снігопад-ФОТОхудожник (зима, Симаргл, снігопад, фото)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: