реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Василь  
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Василь ЧЕПУРНИЙ » Помер однокласник
Помер однокласник
ВасильДата: Понеділок, 05-Сер-13, 18:53 | Повідомлення # 1
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Відпочиває
На зустрічі однокласників я його не впізнав -- кажу Федору Кваші:" А це що за дідок?!" Виявилося -- наш однокласник. Він виглядав гірше за старого вчителя Олексія Гавриловича. Бо -- спитий.
І ось -- помер. Рак легень

Ми, ті, хто в селі і хто здатний скинутися (на жаль, на дорозі Василя Іващенка -- так звали нашого однокласника, -- не він один), та ті, з ким вдалося зв'язатися у Чернігові, Сосниці і Одесі, скинулися на вінок та на поминки.

Був добрим хлопцем, м'яким навіть. Із Лузіків перебрався у Авдіївку, отримав від "Сільгосптехніки" квартиру. Одружився на якійсь хвойді, що його покинула, коли дитині було 5 років. Може, через те й став пити...
Жив з того, що відробляв позички директорці школи.

Треба співчувати. Треба? В такому жорстокому українському світі виживання, коли кожна нормальна людина вартує золотого, він фактично був повільним самогубцем. Він кинув моє село, мою Україну. Він був слабий, не встояв. 

А треба борців! Бо в Авдіївці уже мало не щодень, а щотижня точно -- бемкає похоронний дзвін біля Казанської церкви.
 
ШкуркоДата: Понеділок, 18-Лис-13, 17:36 | Повідомлення # 2
Група: Редактор
Повідомлень: 186
Нагороди: 4
Статус: Відпочиває
Козаки перевелися, некозаки вимирають або розбіглися по світах. Треба б спитати в "Свободи" рецептів.
 
Viktoriya112Дата: П'ятниця, 23-Лис-18, 00:47 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
У всех бывают такие дни, я вас понимаю и сочувствую!
 
SergenДата: Понеділок, 31-Груд-18, 12:11 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
всякое бывает)
 
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Василь ЧЕПУРНИЙ » Помер однокласник
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: