реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Василь  
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Василь ЧЕПУРНИЙ » Урок їжака: не здавайся!
Урок їжака: не здавайся!
ВасильДата: Четвер, 02-Чер-11, 17:09 | Повідомлення # 1
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Присутній
Не знаю, коли він впав у яму, що в ній на дачі пробили свердловину для води. Та, певно, давно, бо я вже застав вириті в усіх чотирьох кутах нори.

Їжак був не просто знесилений, а ледве дихав. Гострий писочок і всі лапки були в піску -- грунт на дачі у мене піщаний. Він вирив чотири нори, шукаючи виходу. Він не здавався. Він рив знову і знову у всіх кутах ями. Порятунок прийшов неочікувано, звідки він не сподівався, але ж він боровся!

Пригадалася поема Лесі Українки "Роберт Брюс, король шотландський" -- там головний герой, втративши все, програвши все, лежав і безтяно дивився у стелю, де павучок ткав свою нитку. Зривався, падав і починав знову. Знову зривався і знову починав. Зрештою, герой зрозумів урок.

Чи зрозумію я урок їжака? Зрештою, він пішов, віддихавшись на стежці, у своїх справах. А мені тепер думай...
 
StanislavДата: Субота, 04-Чер-11, 09:37 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





smile Так, не мати велики кулаки, а саме вміти тримати удар - це найбільша вдача бійця.
 
SergenДата: Понеділок, 31-Груд-18, 12:12 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
всякое бывает)
 
Форум "Сіверщини" » Блоґи "Сіверщини" » Василь ЧЕПУРНИЙ » Урок їжака: не здавайся!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: