реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Василь  
Погнали наші городських...
ВасильДата: П'ятниця, 25-Бер-11, 06:13 | Повідомлення # 1
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Відпочиває
Знаєте як далі ? "... Ми -- спереду, а їх -- не видно".

В "Літературній Україні" -- чергова порція хохляцького самоїдства: Володимир Яворівський поставив псевдохудожній злобний пашквіль на Ющенка. І під туманом художньої вигадки, в якому легко вгадуються силуети Тимошенко -- Кобри, Януковича -- Алігатора, ще й кидає багнисте звинувачення в чоловічій непорядності, в збезчещенні дівчини. Яка й досі голосує за нього. Одна на всю Теклівку, сиріч -- Україну.

Скажете -- художня вигадка? Я б теж так вважав, якби не прочитувалися чітко політичні реалії у бютівському переломленні Яворівського.

Йому б виправдатися за "Я-вор", за свій кримський каганат у Спілці письменників, за продаж письменницької поліклініки, будинків відпочинку, а він --у малоросійський наступ. Бо ж знає: найкраща оборона -- наступ. Таки да.

Погнали наші городських...

 
Ekaterina111Дата: Понеділок, 03-Січ-22, 19:21 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Интересная информация, если ищите как можно отправить посылку из Польши в Украину https://bring-it-2-me.com/ больше информации
 
TorДата: П'ятниця, 04-Лют-22, 08:27 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Хочу рекомендовать запчасти карраро как надежного партера в сфере поставок запасных частей для сельскохозяйственной техники. Наше небольшое фермерское хозяйство располагает парком техники для обслуживания собственных полей. Так как в нашем случае каждый день поломки может стоить нам урожая в целом, поэтому доверяем только проверенным, здесь нас ни разу не подвели с поставкой наших запасных частей.
 
axellonДата: Неділя, 26-Лис-23, 23:58 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
[quote=Tor;11977] Наше небольшое фермерское хозяйство [/quote]
Что делать держателю карты в случае пропажи средств? https://uabanks.com.ua/wiki/chto-delat-derzhatelyu-karty-v-sluchae-propazhi-sredstv/?lang=ru поможет вам в вашем деле.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: