реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Ніжинський » Старі фото
Старі фото
celticДата: Четвер, 20-Груд-07, 12:13 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 18
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
Талалаївські козаки



Хочеш - слухай,
а ні - то брехать не мішай!
 
and-74Дата: П'ятниця, 28-Бер-08, 15:01 | Повідомлення # 2
Група: Читач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Гарні фото. А хто на них?
 
celticДата: Понеділок, 31-Бер-08, 09:36 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 18
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
Мої родичі й односельці.
Групове фото - хор Талалаївської школи початку 20 століття. В центрі вчитель Терентій Омелянович Охріменко (пізніше - заслужений учитель Української РСР) і священник Іоанн Крачковський.


Хочеш - слухай,
а ні - то брехать не мішай!
 
kosmataДата: Вівторок, 08-Квіт-08, 22:23 | Повідомлення # 4
Група: Читач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
привіт. пише до тебе Олена Костюк зі Львова ось у якій справі, яка стосується старих фотографій.
Я працюю в міжнародному мистецькому центрі "Майстерня пісні" і уже три роки займаюсь проектом "Дзеркало". результатом цієї роботи
буде Мистецький альбом "Дзеркало" зі старими фотографіями українців великого формату 34х27 см.
За цей час зібрала вже великий архів фотографій, але це переважно Гуцульщина, Буковина, кілька з Вінничини (я їздила з апаратурою до людей і
перескановувала фотографії). По задумці мають бути фото з усієї України. Зараз шукаю всіх можливих партнерів з інших регіонів - етнографічні музеї сіл і міст, просто люди.
В суботу довго блукала по інтернету, розглядаючи карту України і шукаючи, де можуть бути такі фото. Натрапила на цей сайт і на твій запис зі старими фотографіями. Зацікавило кілька фото. Тому хотіла запросити тебе взяти участь у цьому проекті. Як надумаєш, напиши - моя скринька [email protected].
Нам потрібні не самі фото, а якісний скан цих фотографій. Крім розміщення фото у альбомі, буде вказано, хто надав ці фото. Якщо у тебе виникнуть ще інші вимоги, напиши.
Будемо раді, якщо відгукнешся
З повагою, Олена
 
Форум "Сіверщини" » Історія міст і сіл Чернігівщини » Ніжинський » Старі фото
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: