реклама партнерів:
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS



  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум "Сіверщини" » Чернігівщина » Чернігів сьогодні » Пожалуйста опубликуйте эту статью
Пожалуйста опубликуйте эту статью
ShaveДата: Четвер, 13-Бер-08, 15:00 | Повідомлення # 1
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
«Крик Души»
(В суде выигрывает тот, у кого есть деньги)
Я Вареник Виктор Иванович, проживаю по адресу: город Чернигов улица Г. Полуботка 120/56.Работаю охранником на ТЕЦ, раньше несудимый, я являюсь ликвидатором аварии на ЧАЕС, служил в Афганистане. В настоящее время являюсь членом Союза Афганцев в г.Чернигов и Черниговской области. Награжден почетными знаками за выполнение интернационального долга в Афганистане.
Я хочу рассказать вам про то, как в Чернигове проходит суд и кто становится жертвой правосудия.
Летом 25.09.2004 года в село Лукашовка Черниговской обл;р-н; приехали два парня Палий Ярослав и Титарков Михаил, которые захотели разбогатеть за счет старушек проживающих в этом селе, но им это не удалось! Потому что на защиту выступили жители села(а именно Ткаченко Владимир, Дундар Сергей, Борец Юрий, Вареник Виктор).
Эти парни Палий и Титарков залезли в один дом в селе Лукашовка, (хозяин дома Лысенко В.А.). В этом доме парни побили окна, выломали дверь, и вынесли все имущество которое находилось в этом доме. Лысенко В.А. подавал заявку в областную и роенную прокуратуру города Чернигова об краже. Но заявления все терялись, и не было проведено следствия не по 1 с этих заявлений, так как у Палия Ярослава отец оказался крутым бизнесменом.
Это происходило 25.09.2004 года, я Вареник Виктор Иванович приехал в село Лукашовка к своей матери(она у меня очень болеет),помогать по хозяйству. Приблизительно в 11.00 к нам зашел сосед Коробко Владимир Петрович, и сказал, что во дворе Лысенко В.А. по улице урожайная 10 кто то лазит. Коробко В.П. остался разговаривать с моей матерью, а я ушел посмотреть, что там происходит. Когда вышел, то увидел на расстоянии приблизительно 25 метров от своего двора, возле двора Шакуненко - Титаркова Михаила, который стоял, на расстоянии метров 50 от него шел Палий Я.В. Дальше на расстоянии 50метров от дома Лысенка стояли Борец Юрий, Ткаченко Владимир и Дундар. Когда я вышел из двора, то Борец Юрий крикнул мне что эти парни лазят по двору Лысенка. Из слов Борца Юрия я узнал, что они этих парней прогнали. После этого я подошел к Титаркову и спросил, почему они лазят по чужим дворам, на что тот начел нецензурно выражаться. Титаркову за нецензурное выражение я дал пощечину. Титарков начел проситься, что бы его не били и что они не будут лазить по чужим дворам. После этого я ушел во двор к матери, а Титарков и Палий ушли, куда то дальше в село. Борец, Коробко и Дундар ушли в сторону тракторной бригады, а что до этого происходило я не видел, была драка или нет.
Да я действительно был неправ, что присутствовал в данном конфликте, но таких телесных повреждений, которые относятся к категории тяжких я причинить не мог. И при каких обстоятельствах потерпевший Палий Я.В. получил их, мне неизвестно, я до сих пор затрудняюсь на них ответить.
Нас начали тягать по судам, так как у Палия Ярослава отец бизнесмен, который за свои деньги купил все справки в областной больнице справки были выданы вроде бы все травмы, которые оказались у сына этого бизнесмена были получены в этот день пребывания в селе Лукашовка. Хотя из заключения комиссионной судебно - медицинской экспертизы видно, что один из экспертов пришел к выводу, что Палий Я.В. получил телесные повреждения за 6-8 недель до происшедшего конфликта. У адвоката есть все данные с поликлиники которые доказывают, что травма получена не в этот день, а ранее. Данные томографии головы потерпевшего Палия Ярослава были скрыты от следствия и не только данные а и где проводилось обследование томографии.
Я считаю, что следствие по этому поводу не велось и свидетелей которые видели это происшествие не слушали на суде, потому что у Палия много денег и он купил все правосудие. А свидетелей подсудимых не слушали на суде потому что у подсудимых нет денег что бы заплатить судьям. А так же были попутаны фамилии участников этого злосчастного случая так как потерпевшие указали неправильно фамилии. Кличка «Мейсон», Это я Вареник Виктор а «Назар», это Борец Юрий, а на суде было сказано что «Мейсон» это Борец Юрий, а «Назар» это Вареник Виктор.
Следствие началось 24.10.2004года и длится по 2008 год. За это время 3 раза следствие было остановлено на основании статьи 206 п.3 КПК Украины.
А так же были суды. На последнем из судов мне предъявлено обвинение нанесения тяжелых телесных повреждений Палию Ярославу. Суд меня приговорил к 3 годам лишения свободы.
Если это письмо даст бог прочитает наш президент Ющенко В.А. или хотя бы выше стоящие органы которые могли бы повлиять на Черниговскую прокуратуру и Черниговских судей. Мы просим вас Что бы провелось дополнительное следствие, следователями которых нельзя купить за деньги.

Прошу вас помогите мне, заранее благодарен Вам!

 
ВасильДата: П'ятниця, 14-Бер-08, 17:23 | Повідомлення # 2
Редактор
Група: Головний редактор
Повідомлень: 243
Нагороди: 7
Статус: Відпочиває
Питання: які саме рішення судів і яких саме судів? Якщо є рішення суду про 3 роки -- воно виконується чи відкладене? Звідки клички? Ким встановлено документально, що ті два хлопи лазили по чужих хатах? Міліція підтверджує?
 
ShaveДата: Вівторок, 18-Бер-08, 15:27 | Повідомлення # 3
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Всего было 4 суда !1 суд был 19июня 2007года главный судья Салай М.Г. мы в этом суде проиграли дали 3 года заключения ,потом мы подали опеляцыю, суд состоялся 23 августа 2007 года главный судья Антипец В.М. и судьи Белоброва В.Д. , Демченко О.В., апеляцыя была удовлетварена и вырок дали условно 1 год,после этого Палий неуспокоился, потому что у его денег куча , что хочет то и делает ,он подаёт апеляцыю в Верховный суд.И этот Верховный суд возращает дело в облосной апеляцыонный суд,и сдесь при как бы таковом пересмотре дела был вынесен уже другой приговор 3 года лишения свободы(суд оин и тотже , разное время , разный приговор,ясно что судья уже куплены)!!!Последнее решение суда на руки еще нам невыдано!!!
Насчёт кличек , нам их дали в нашей деревне Лукашовка друзья,я Вареник Виктор Иванович - Мейсон;а Борец Юрий - Назар.Но на суде было всё на оборот, Мейсон это был Борец Юрий а я Вареник Виктор был Назаром, и когда я пытался доказать обратное что я Мейсон а не Назар , меня просто игнорировали и нехотели слушать!!!
В милицыю подавались заявления от хозяина двора , о том что его дом обокрали окна разбили двери выбили,хозяин Лысенко С., но что самое интересное что неодно заявление небыло расмотрено(сдесь я думаю можно сделать окончательные выводы про то что деньги сильнее правды)!!!!И насчёт подтверждения милицыи , я так понимаю про то что они лазили, его нету так как (я написал выше ) заявы неросматривали , там всё было куплено за деньги, а у меня денег нету таких как у Палия (у Палия есть Кафе и сеть Магазинов)!!!Теперь я думаю всё понятно , и вы можете с этого сделать чёткие выводы!!!Впринцыпе если вас действительно заинтересовала моя судьба , можете просто приехать в мою деревню Лукашовка и там всё подробно узнать, свидетели этого проишествия были , поэтому я думаю вам будет интересно их послушать и взять у их интервью!!!Я очень надеюсь на вашу помощь , так как на даный момент вы единственный человек который заинтересовался моей судьбой(заранее Очень Вам Благодарен)!!!

Додано (18-Бер-08, 15:27)
---------------------------------------------
Прохання про помилування
Шановні кореспонденти газети „Сіверщина”. Пише вам дружина незаконно засудженого Вареника В.І., що проживає в м. Чернігові, вул. Г.Полуботка б.120 кв.56 телефон 97-75-71.
Я хочу Вам розповісти нашу біду і попросити, щоб Ви допомогли врятувати чоловіка та батька дітей, якого було несправедливо засуджено Чернігівським Апеляційним судом 06.03.2008року за ст.121 ч.2 ККУ до 3 років позбавлення волі.
25.09.2004року мій чоловік перебував на подвір’ї своєї матері що проживає в селі Лукашівка Чернігівського району. Десь об 11годині прийшов сусід Коробко В.П. і повідомив, що на подвір’ї Лисенко Л.Н. на вул. Урожайній 10, знаходятся сторонні чоловіки, і попросив піти подивитися, що там відбувается. Коли він вийшов на вулицю, то побачив, що група чоловіків йшла йому на зустріч. Це були Борець Ю.М., Ткаченко В.І., Дундар С., Тітарков М.(його матір родом з Лукашівки), а з ними зовсім незнайомий хлопець, так як виявилося пізніше Палій Я.В. Коли мій чоловік зробів зауваження хлопцям то один з них (Тітарков) облаяв його нецензурною лайкою. Мій чоловік вдарив його долонею по обличчю, Тітарков почав проситись, що він більше небуде лазити по чужих дворах, після чого всі розійшлись. Як з’ясувалося, хлопці Палій Я. та Тітарков М. приїхали з Чернігова і пішли по вулиці до будинку Лисенко Л.М. (вона не проживає в ньому), зайшли на подвір’я, позривали замки з будинку, розбили вікно, хотіли скоїти крадіжку, але сусідка Братусь Н. побачила їх на подвір’ї і стала звати людей на поміч. На поміч прийшли Борець Ю., Ткаченко В., Дундар С. та інші. У хлопців спитали, що вони тут роблять. Хлопці відповіли, що хотіли яблуко зірвати. А чому ж Тітарков не пішов зі своїм другом зірвати яблука на своему подвір’ї по вулиці Папанівців? На подвір’ї Лисенко це вже відбулося не один раз.Власник будинку неодноразово звертався із заявою до міліції, але заяви просто викидали і ходу їм недавали.Через місяць чоловіка викликали до міліції і сповістили, що порушено кримінальну справу за ст.121 ч.2 ККУ. З заявою про нанесання тілесних ушкоджень звернувсь батько одного з хлопців(Палія Я.), якого мій чоловік зовсім нечіпав.
Батько, як кажуть в народі „Уважаємий” в Чернігові підприємець, який мае мережу магазинів та багате коло знайомих, навіть в міліції та медецині. Дякуючи цим знайомствам він „зробив” всі необхідні докази да медичні довідки, які потрапили в справу, що знаходилась на той час в слідчого Чернігівського Районного Відділу, для того, щоб мій чоловік якнайшвидше потрапив до в’язниці.А нам (батько Палія Я.) сказав, що наші зусилля марні, всеодно він зробить так, щоб чоловік сів за грати.
19.06.2007 року суддя Чернігівського районного суду виніс вирок за ст.121 ККУ 3 роки позбавлення волі, та віплатити 345,36 грн. на користь обласної лікарні, та 10 тисяч грн , моральної шкоди.
Але, коли розглядалася справа в суді, нам нетреба було робити ніяких висновків, як тільки те, що суддя був підкуплений, в прямому розумінні цйого слова. На суді доказів свідків чоловіка зовсім не взяли до уваги, навіть не зареєстрували, суддя тільки посміхавсь, як свідки розповідали, навіть підозрюваному на той час моєму чоловіку, здавалось дуже мало питань з боку судді. Після винесення вироку ми почали готуватися до подання апеляційної скарги до Чернігівського Апеляційного суду. Коли стали збирати медичні довідки та ксерити виписки з амбулаторної карти „хворого” (потерпілого) ми були шоковані побаченим. Дані в медичних паперах відрізнялись від даних в кримінальній справі. Не надано чеків для коштів,що вікористовувалися на лікування. Але в одній з історії хвороби при ксерокопії було знайдено заяву на витрати коштів у розмірі 345,36 грн., яка була складена аж 08.12.2004 року КЛПЗ „Чернігівська Обласна Лікарня” на користь обласної лікарні. Складается таке враження, що ця заява була підроблена та вклеєна в історію хвороби після виписки хворого.
По перше, потерпілий звернувся до лікарні 07.10.04р через 10 днів після цього випадку. В медичній карті вказано, що йому робили операцію на голові, а він пролежав в лікарні 12 днів, тобто був виписаний 20.10.04р. Як це можливо? З таким захворюванням хворий повинен знаходитись на лікуванні в межах 21 дня.
По друге, його повинні були б направити на КТ головного мозку перед операцією і після, але нажаль висновку в медичній карті стаціонарного хворого №15308 незнайдено. А як же проводилась така складна операція кістково – пластична трепанація черепа зліва, видалення субдуральної гемотоми? І куди ж подівся 10-ти сантиметровий шрам на голові, який повинен був залишитися після операції за медичними даними? Як все це можна вважати тяжким тілесним ушкодженням? Всі ці відксерені медичні документи ми додали до апеляційної скарги. І ми дуже завдячуєм суддям Чернігівського Апеляційного суду, які дуже уважно віднеслись до вивчення наших доказів та дослідженню доказів і матеріалів кримінальної справи. Ухвалою Апеляційного суду було вирок Чернігівського районного суду змінено. До підсудних застосовано ст.75 КК і звільнено від відбуття покарання з випробуванням з іспитовим сроком 1рік. Ми з цим змирилися, бо діватись було нікуди. Районний суд виніс вирок по товщині гаманця батька (потерпілого), і ми все одно нічого не змогли б доказати. Ми відразу звернулись до канцелярії Чернігівського районного суду, щоб виплатити ті кошти, які були стягнуті з чоловіка, хоча за що? Але нам відповів секретар суду, що потерпілий повинен сам прийти до суду і написати заяву куди перераховувати ці кошти. Ми ходили до суду неодноразово, але потерпілий Палій Я. так і неповідомив суд про це.
В лютому 2008 року ми одержали лист з Верховного суду м..Київа, в якому повідомлялось, що ухвалу Чернігівського Апеляційного суду скасовано і справу повертають в той же Апеляційний суд на новий розгляд, тільки з суддями у новому складі. Суддя Верховного суду зазначив, що покарання засудженим було м’яке. Як це можливо було скасувати ухвалу Апеляційного суду і повернути на новий розгляд, я незнаю? Консультуючись з адвокатами та юристами, ми дійшли висновку, що в Верховному суді справа недосліджувалась. Вибачте, але як по іншому це назвати, щоб за таких підстав повернути кримінальну справу.
Судді Апеляційного суду керуючись зауваженням, що ухвалив Верховний суд, та знову таки не звертаючи уваги на всі матеріали, що додали, винесли покарання за ст.121 ч.2 ККУ 3 роки позбавлення волі.
Ми вважаемо що це несправедливо. Просимо Вас, благаемо допомогти, врятувати чоловіка. Мій чоловік пройшов війну в Афганістані 2 роки. Він був ліквідатором аварії на ЧАЕС, що підтверджується довідкою, що є в документах криминільної справи. Являється членом Союзу Афганців в місті Чернігові і області. По мірі змоги постійно допомагав сімям загиблих. Проводив бесіди з молоддю. Неоднаразово запрошувавсь для виховних бесід в школи міста Чернігова. Нагороджений почесними відзнаками за виконання інтернаціонального обовязку в Афганістані. На утріманні у нас неповнолітня дочка Оксана 1991 року народження, і повнолітній син Віталій 1986 року народження. Чоловік хворіє хронічним панкреатитом і язвою шлунку, за місцем проживання і місцем роботи характеризується позитивно. А головне він невчиняв злочину в якому його звинувачують. Його навіть небуло біля тієї садиби де відбувалися дані події. Від усієї сімї просимо Вас, допомогти, складається таке враження, що у кого більше грошей той і правий, а хотілося би жити по справедливості, по тих реальних законах, що діють в Україні.У нас, у Чернігові, все навпаки.
Просимо розлянути наше прохання про помилування і допомгти добитися правди і справедливості. Мій чоловік вже звертався до вас з цим проханням.

З повагою дружина незаконно
засудженого Вареник Ніна Василівна
та діти Віталій та Оксана.

 
SerjДата: Середа, 19-Бер-08, 21:47 | Повідомлення # 4
Оглядач
Група: Редактор
Повідомлень: 33
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
1. Якщо це серйозна справа, а з наведеної Вами фабули видно, що саме так воно і є, то слід було не на форум закидати таку інформацію, а безпосередньо звернутися до редакції газети, тим більше, що Ви на даний момент проживаєте в Чернігові і перешкод прийти на Воровського, 10, де знаходиться редакція «Сіверщини», у Вас не було.
2. Якщо після двох попередніх судових засідань Ви бачили упередженість (на Ваш погляд) суду, то чому Ви теж не звернулись до нас саме напередодні останнього засідання (06.06.08 р.) Апеляційного суду області?
3. Чи були в судовому засіданні і чи давали свідчення ті, хто звернувся за допомогою до Вашого чоловіка в той день, коли трапився прикрий інцидент? Вони повинні були б свідчити якраз на користь його.
4. Хто-небудь з обласного представництва Союзу Афганістану вносив клопотання на користь Вашого чоловіка чи ні?
Але я вважаю, що краще не сюди, на форум відповідати, а доцільно б зустрітися.
З повагою, Сергій Кордик.
 
ShaveДата: Четвер, 20-Бер-08, 16:16 | Повідомлення # 5
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Serj, коли я зможу з вами зустрітися? І при зустрічі я відповім на всі ваші запитання.
 
SerjДата: Четвер, 20-Бер-08, 21:42 | Повідомлення # 6
Оглядач
Група: Редактор
Повідомлень: 33
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
Завтра, тобто в п`ятницю, я виїжджаю у відрядження, а коли повернуся - Вам зателефоную. Якщо не вдасться в цей день, то в суботу подзвоню і ми домовимося про зустріч.
 
ShaveДата: Середа, 02-Квіт-08, 12:10 | Повідомлення # 7
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Serj, хорошо жду на ваш звонок

Додано (21-Бер-08, 12:06)
---------------------------------------------
Serj, телефонуйте за цим номером 95-75-71. Буду чекати на ваш дзвінок!

Додано (25-Бер-08, 11:47)
---------------------------------------------
Serj, Чому ви непередзвонили, що сталося? Ми чекаємо вашого дзвінка! Будь ласка зателефонуйте для нас це дуже важливо!

Додано (02-Квіт-08, 12:10)
---------------------------------------------
Serj, пожалуйста ответьте! почему нету некаких результатов по нашему делу. Если вы испугались бизнесмена Палия, то мы обратимся в другую газету. Только ответьте прямо!
С Уважением семья незаконно судимого Вареника Виктора Ивановича.

 
SerjДата: Неділя, 06-Квіт-08, 16:49 | Повідомлення # 8
Оглядач
Група: Редактор
Повідомлень: 33
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
По-перше, я Вам не обіцяв, що за тиждень-два буде публікація, і чи буде взагалі - теж не говорив. Єдине, що казав, так це те, що у цій справі треба обов`язково розібратися. По-друге, працівник газети - не адвокат, який чітко повинен займатись захистом інтересів однієї сторони, незалежно від того - винна вона чи ні. Необхідно детально розібратися у цій ситуації, і бути об`єктивним. Це один з основних принципів чесної журналістики. Я розумію чудово Вас, що Вам не до цих усіх принципів. Головне для Вас - врятувати Вашого чоловіка. І Ви правильно робите. Але газетяр повинен не займати лише одну Вашу позицію.А якщо вийде так, що хлопців тих так жорстоко побив саме Ваш чоловік з іншими друзями-знайомими, які, до речі, чомусь дали свідчення проти нього. Є ще деякі нюанси, які треба перевіряти. Наприклад, Ви чомусь, коли я був у Вас, робили вигляд, що не розумієте, чому це потерпілий звертався до медичної установи з приводу ураження сідниць. Але потім, коли я познайомився з матеріалами справи, то чітко видно, що у нього були вагомі підстави звертатися за медичною допомогою, бо по сідницях у той жень хлопця дуже побили. Хто? Це інша справа. Але факт залишається фактом. І далі. Поки що з кожним поглибленням у цю справу, я, на жаль, приходжу до особистого висновку, що такі тяжкі наслідки у потерпілого, є результатом участі і Вашого чоловіка у побитті цього хлопця. Хоча, можливо, і помиляюся. Це поки що, звичайно, моє суб`єктивне враження. Як буде далі? Поки що нічого не можу сказати. Повторюю, але наголошую: тут треба добре розібратися. У зв`язку з цим у мене виникає запитання до Вас: якби серед тих хлопців, яких так жорстоко побили, був Ваш син чи брат, якби тоді Ви діяли? Напевно, шукали б справедливості? Чи не так? Ви натякаєте на те, що от Палій такий-сякий препоганий, але ж він батько свого сина, якого майже не зробили інвалідом... Саме тому, на мою думку, журналіст ні на йоту не має права, без ретельного дослідження, говорити, що хтось поганий, а хтось добрий. Необ`єктивної зацікавленості і упередженості тут бути не повинно. До того ж, якщо вже говорити відверто (не хотів цього писати, та Ви мене змушуєте), десь в глибині душі я на боці якраз Вашого чоловіка, хоча б через те, що він, як і я,служив в Афганістані, а справа честі захищати тих, хто там був. Але якщо вийде так, що саме він так знущався з тих двох юнаків, я його підтримувати не стану, навпаки, стану на бік тих, проти кого були задіяні такі варварські методи знущання, хай вони тричі будуть наркомани, як назвали Ви їх самі. Вибачте, але я відверто і чесно пишу, як Ви і просили. З повагою до Вас і Вашого чоловіка, Сергій Кордик. PS. Стосовно того, що Ви маєте намір звертатися до іншого друкованого органу, то, будь-ласка, це - Ваша особиста справа.

Повідомлення відредагував Serj - Неділя, 06-Квіт-08, 16:50
 
ShaveДата: Понеділок, 07-Квіт-08, 15:07 | Повідомлення # 9
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Quote (Serj)
По-перше, я Вам не обіцяв, що за тиждень-два буде публікація, і чи буде взагалі - теж не говорив. Єдине, що казав, так це те, що у цій справі треба обов`язково розібратися. По-друге, працівник газети - не адвокат, який чітко повинен займатись захистом інтересів однієї сторони, незалежно від того - винна вона чи ні. Необхідно детально розібратися у цій ситуації, і бути об`єктивним. Це один з основних принципів чесної журналістики. Я розумію чудово Вас, що Вам не до цих усіх принципів. Головне для Вас - врятувати Вашого чоловіка. І Ви правильно робите. Але газетяр повинен не займати лише одну Вашу позицію.А якщо вийде так, що хлопців тих так жорстоко побив саме Ваш чоловік з іншими друзями-знайомими, які, до речі, чомусь дали свідчення проти нього. Є ще деякі нюанси, які треба перевіряти. Наприклад, Ви чомусь, коли я був у Вас, робили вигляд, що не розумієте, чому це потерпілий звертався до медичної установи з приводу ураження сідниць. Але потім, коли я познайомився з матеріалами справи, то чітко видно, що у нього були вагомі підстави звертатися за медичною допомогою, бо по сідницях у той жень хлопця дуже побили. Хто? Це інша справа. Але факт залишається фактом. І далі. Поки що з кожним поглибленням у цю справу, я, на жаль, приходжу до особистого висновку, що такі тяжкі наслідки у потерпілого, є результатом участі і Вашого чоловіка у побитті цього хлопця. Хоча, можливо, і помиляюся. Це поки що, звичайно, моє суб`єктивне враження. Як буде далі? Поки що нічого не можу сказати. Повторюю, але наголошую: тут треба добре розібратися. У зв`язку з цим у мене виникає запитання до Вас: якби серед тих хлопців, яких так жорстоко побили, був Ваш син чи брат, якби тоді Ви діяли? Напевно, шукали б справедливості? Чи не так? Ви натякаєте на те, що от Палій такий-сякий препоганий, але ж він батько свого сина, якого майже не зробили інвалідом... Саме тому, на мою думку, журналіст ні на йоту не має права, без ретельного дослідження, говорити, що хтось поганий, а хтось добрий. Необ`єктивної зацікавленості і упередженості тут бути не повинно. До того ж, якщо вже говорити відверто (не хотів цього писати, та Ви мене змушуєте), десь в глибині душі я на боці якраз Вашого чоловіка, хоча б через те, що він, як і я,служив в Афганістані, а справа честі захищати тих, хто там був. Але якщо вийде так, що саме він так знущався з тих двох юнаків, я його підтримувати не стану, навпаки, стану на бік тих, проти кого були задіяні такі варварські методи знущання, хай вони тричі будуть наркомани, як назвали Ви їх самі. Вибачте, але я відверто і чесно пишу, як Ви і просили. З повагою до Вас і Вашого чоловіка, Сергій Кордик. PS. Стосовно того, що Ви маєте намір звертатися до іншого друкованого органу, то, будь-ласка, це - Ваша особиста справа.

Quote (Shave)
После этого я подошел к Титаркову и спросил, почему они лазят по чужим дворам, на что тот начел нецензурно выражаться. Титаркову за нецензурное выражение я дал пощечину.

Вот что обьясняет то что Палия я нетрогал! и кто ему нанес повреждения я незнаю! а я сейчас нахожусь уже месяц на стацеонаре! так как все болезни от нервов! если бы я был виновен я б необратился бы к вам и к Юлии Владимировне Тимошенко. Я принял бы все как есть. Я думаю вы должны меня понять так как тоже служили в Афганистане! А насчет сыновей - если он будет лазить по чужим домам и обворововать их пусть накажут его по закону! А если я буду знать что он неделал такого я конечно же буду за него заступатся думаю как и все нормальные родители!
С уважением Вареник В.И.
 
SerjДата: Понеділок, 07-Квіт-08, 20:16 | Повідомлення # 10
Оглядач
Група: Редактор
Повідомлень: 33
Нагороди: 1
Статус: Відпочиває
Наприкінці цього тижня, а може й наступного, я з Вами, Вікторе, постараюсь зустрітися. Редактор газети чи не найперший зацікавлений у найшвидшому й об`єктивному розгляді цього питання.
 
ShaveДата: Понеділок, 07-Квіт-08, 23:25 | Повідомлення # 11
Група: Читач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Статус: Відпочиває
Serj, очень жду встречи.
 
Форум "Сіверщини" » Чернігівщина » Чернігів сьогодні » Пожалуйста опубликуйте эту статью
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: