реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Де отримати позику майже безкоштовно

Перша думка людини, якій терміново потрібні гроші, — звернутися до родичів чи друзів. Проте, якщо отримати потрібну суму не вдається, доведеться йти до банку. Оформлення банківської позики зазвичай поєднується з бюрократією: потрібно зібрати купу паперів, принести довідку про доходи, отримані за останні пів року, привести поручителів тощо. Також доведеться пошукати установу, де беруть найнижчий відсоток за користування грошима. Але є спосіб взяти позику, майже нічого за те не сплачуючи. Такі властивості має перший онлайн-кредит від «Манівео» — однієї з найстаріший небанківських установ, що працюють у сфері кредитування. Чи справді така позика — реальність, та як її отримати, розказуємо далі.

Що таке кредити МФО

На відміну від банків, мікрофінансові організації видають гроші всім охочим без умов і перевірок. Основною відмінністю є щоденна відсоткова ставка, що у деяких випадках може становити до 3%. Якщо порахувати відсотки, що набігають за рік, «щедрість» МФО стає зрозумілою. Проте не все так страшно, як може здаватися:

  1. По-перше, такі сервіси рідко дають гроші більше як на місяць-два, тому велика переплата просто не встигає набігати.
  2. По-друге, вони регулярно пропонують акції та розіграші, результатом яких є знижена відсоткова ставка, що також дозволяє економити на кредитах.

Але найважливіше те, що клієнтам, які звернулися до МФО вперше, пропонується майже безкоштовна позика під чисто символічний відсоток. Наприклад, в Moneyveo він складає 0,01% на день, тож на кожних 10 000 це становить всього 1 гривню. Розмір займу — до 27 тис. грн, а строк кредитування — до 20 днів. Якщо взяти максимальну суму на цей період, переплата складе 54 грн — менше вартості горнятка смачної кави з круасаном.

Чому позики під 0,01% реальні

Кредити МФО під символічний відсоток, або зовсім безкоштовні — це не міф, а реальність. Так компанії рекламують свої послуги, привертаючи увагу нових клієнтів. Таким чином позичальники мають можливість на власному досвіді оцінити переваги онлайн-кредитів і прийняти рішення про подальшу співпрацю. Позики у мікрокредитних установах абсолютно прозорі. На відміну від банків, тут не доведеться платити за обслуговування кредиту, оформлення страховки та інші незрозумілі речі. Суму відсотків можна побачити ще до подачі заявки, скориставшись спеціальним калькулятором, що розташований на сайті.

Як отримати гроші

Для цього потрібно мати лише паспорт та код ІПН — жодних довідок чи поручителів. Навіть погана кредитна історія не стане на заваді, навпаки, її можна дещо покращити, сумлінно сплативши борг без прострочення. Все просто:

  1. перейдіть на сайт компанії;
  2. позначте строк кредитування та потрібну суму;
  3. заповніть коротку заявку, вказавши дані паспорта та коду;
  4. підтвердіть номер телефону;
  5. верифікуйте картку будь-якого українського банку.

Після короткого очікування ви отримаєте необхідну суму та зможете розв'язати свої проблеми!


Коментарі (0)
avatar