реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Чому квіти – найкращий вибір для подарунку на будь-який випадок?

Квіти є оригінальним доповненням до подарунка і приносять радість навіть без свята.  Буває навіть достатньо букета живих бутонів, щоб висловити щирі почуття, показати свої наміри. Деякі квіти є вираженням довіри, захоплення або поваги.

Підібрати композицію, що підходить до певного приводу, не так просто. Звичайно, можна спробувати самостійно скласти букет. Але для вдалого результату жителі Івано-Франківська мають правильно це робити. Щоб вибір виявився доречним у будь-якому випадку, необхідно вивчити деякі правила й розуміти, які квіточки підійдуть до того чи іншого приводу. Сьогодні діє швидка Доставка квітів у Івано-Франківську, яка до того ж коштує недорого. Це відмінний спосіб отримати оберемок троянд чи лілій у короткі терміни на будь-яку адресу.

Параметри вибору

При виборі подарунку необхідно враховувати деякі критерії:

  • стать адресата;
  • вік;
  • привід дарування;
  • намір,  тобто те, що ми маємо сказати цим подарунком.

Наприклад, дітям не забороняється вручати дрібноквіткові рослини. Вдалий вибір для дівчаток – ніжні та стримані квіточки. У композиції для хлопчиків бажано, щоб були рослини насичених тонів. В принципі, яскраві бутони можна піднести й маленьким панночкам.

Дамам старшої вікової групи краще не дарувати рослини надмірно темних забарвлень й ті, які швидко в'януть. Чоловікам зазвичай вручають квіти на довгих стеблах. Справжній чоловічий букет витягнутий вгору. Жіночі варіанти найчастіше мають округлу, м'яку форму, наприклад, у вигляді кулі, овалу.

Певну роль відіграє і число бутонів. В Україні треба дарувати непарну кількість (парну – на траурні та інші сумні заходи), а ось в Європі все навпаки.

Що краще дарувати?

Будь-який подарунок важливий – тому треба, щоб його робили від серця, щиро. З урахуванням того, яка кількість стебел у композиції, букет часто виступає доповненням до подарунка або сам є дорогим, ексклюзивним презентом. Варіанти на різні урочисті події:

  • День народження – головне свято в житті людини, ідеальним подарунком буде елегантна композиція, кількість квітів може бути будь-яка, враховуючи бюджет;
  • ювілей – це може бути річниця відносин, День народження, 10 років з дня весілля, при цьому розмір композиції та рослини будуть різними, актуально дарувати лілії, півонії, нарциси;
  • весілля – якщо це не букет від нареченого, кількість стебел грає не настільки важливу роль, а ось найкращим відтінком буде білий, доповнений свіжою зеленню;
  • 8 березня – міжнародний жіночий день уособлює квіти, на таке свято заведено дарувати тюльпани, чим більше за кількістю їх буде, тим краще, можна зупинитися на червоних, а можна й комбінувати бутони;
  • 14 лютого – День закоханих є приводом порадувати кохану людину яскравими оберемками з червоних, рожевих троянд, спираючись на наміри та рід відносин.

Сорт рослин теж важливий. Одні тільки троянди мають більше тисячі видів. Вибравши його з такої кількості, вдасться створити унікальну композицію.

Букети, складені професіоналом

Якщо ви ще сумніваєтеся, що подарувати з того чи іншого приводу, Квіткова Лавка Juli допоможе з цією проблемою. Букети збирають досвідчені флористи, а потім квіти доставляють клієнтам цілими та неушкодженими.


Коментарі (0)