Борщ. Традиційні українські страви: в чому секрет успіху?
Кулінарні експерименти призводять до створення нових страв. Додавши один інгредієнт, можна змінити смак, колір або текстуру. Щоправда, є традиційні рецепти українських страв, якими захоплюється весь світ. Відомий борщ отримав увагу з боку ЮНЕСКО. Організація включила традиційну страву до категорії нематеріальної культурної спадщини.
Проте варто згадати, що двох однакових борщів від різних кухарів не може бути. Рецептура залишається класичною, а результат непередбачуваним. Що тоді можна сказати про страви, які готують не так часто? Дізнатись більше та відкрити цікавий БОРЩ У ХЛІБІ рецепт якого має деякі нововведення, дуже просто. Доведеться витратити кілька хвилин свого часу.
Секрети приготування українських страв
Українська кухня здається занадто простою та зрозумілою. Ця думка досить поширена, оскільки має зв'язок з реальними фактами. Приготуванням їжі та створення нових рецептів займалось сільське населення. У них було вдосталь продуктів, щоб приготувати особливу страву.
До складу класичних рецептів входять ті інгредієнти, які легко купити у будь-яку пору року. М'ясо, часник, картопля, сир та інші складники доступні цілий рік, тому довго шукати необхідне не доведеться. Завдяки поєднанню смаків вдається розкрити кожен інгредієнт, що і привертає увагу до кухні України.
Господарки, які полюбляють готувати українську їжу, люб'язно діляться своїми секретами:
- Червоний борщ. Насичений колір страви – наслідок додавання буряку. Овоч має яскраве забарвлення, яке є візитною карткою борщу. Для того щоб отримати дійсно насичений колір, рекомендують тушкувати натертий буряк на пательні разом із цибулею та морквою.<
- Борщ без буряка. Не всі поділяють думку, що традиційна страва може смакувати без цього інгредієнта. Проте є і прихильники особливого рецепта. Червоний колір отримують завдяки додаванню тушкованих помідорів. Для насиченого аромату можна додати салатний перець.
- Борщ у хлібі. Подача страви відрізняється від класичної, тому цей варіант має попит. Спосіб приготування не змінився. Щоб подати страву до столу, варто зупинитись на пшеничному, бородинському або житньому хлібі. Завдяки цьому вдасться насолодитись смаком.
Наступний «секрет», який використовують усі господарки, – готування їжі з любов'ю. Гарного настрою та бажання порадувати своїх близьких достатньо для приготування смачної страви. Користуйтесь саме цією таємницею, аби насолоджуватись українською кухнею.
Класичний борщ: як змінити смак страви
Відома страва пройшла довгий шлях, тому смак борщу може відрізнятися. У степовій частині України для приготування використовують нежирне м'ясо. Страва виглядає по-новому та смакує зовсім інакше. Крім того, змінити смак можна:
- додаючи запашні приправи;
- використовуючи консервовану червону квасолю;
- тушкуючи буряк на пательні.
Перед подачею страви додають сметану та зелень. Запашний кріп і петрушка втрачають свої особливості, коли їх додають зарано. Томатну пасту замінюють тушкованими помідорами. Змінювати рецепт досить просто, і головне – результат здивує сім'ю та гостей.
Коментарі (0) |