реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Актуальні новини ЗСУ на сайті Укрінформ

Сьогодні в інформаційному просторі постійно з’являється купа різних новин, яким не завжди можна довіряти. Тож варто знати медіаресурси, які надають правдиву інформацію, щоб не вестися на провокації та вміти відокремлювати фейки та вкиди пропагандистів від справжніх новин. Саме такою агенцією є платформа Укрінформ, яка веде свій початок від 1918 року, коли було створене Українське телеграфне агентство.

Професійність та інформаційна гігієна

Укрінформ є державною інформагенцією, яка щодня публікує кілька сотень новин й оригінальних фотознімків. Повідомлення різними мовами є правдивими і, як то кажуть, з перших вуст. Вони викликають довіру як в українців, та і в іноземців, які хочуть мати актуальну інформацію про ситуацію в Україні. Зокрема, про хід військових дій та новини ЗСУ сьогодні.

Агентство створює професійні інформаційні продукти, такі як вісники, стрічки, інформаційні пакети тощо. Однак головною темою на сьогодні, звичайно, є війна в Україні. Новинам Укрінформу довіряють як державні структури, так і приватні організації різної направленості.

У вільному доступі розміщено сайти «Укрінформ новини» та «Укрінформ фото». Також в агенції є свій телеграм-канал, на якому також можна читати актуальні новини. Зокрема, зведення Генштабу по регіонах і повідомлення про успіхи ЗСУ на різних напрямках.

Сайт «Укрінформ новини» публікує оперативні новини України та світу, ексклюзивні коментарі та інтерв'ю українською, англійською та іншими іноземними мовами. Тут можна прочитати про:

  • політику;
  • економіку;
  • бізнес і фінанси;
  • освіту і культуру;
  • спорт;
  • міжнародні події;
  • надзвичайні ситуації тощо.

Тільки перевірена інформація про війну

Однак найактуальнішою і болючішою темою є загарбницька війна в Україні, розв’язана кровожерливим сусідом і усе, що з нею пов’язано. 

Оперативна фотоінформація про події в Україні та світі представлена на сайті «Укрінформ фото». Щодня фотокореспонденти агенції в Україні та за її межами поповнюють онлайн-сторінки десятками нових фото важливих і цікавих подій з різних країн світу.

В Україні агенція має розгалужену мережу представництв і власних кореспондентів в усіх областях. Закордонні журналісти оперативно інформують про події у країнах Європи, Канади, США та інших.

Якщо ви бажаєте отримувати найсвіжіші та правдиві новини та бути в курсі всіх останніх подій, вам не потрібно ходити по різних сайтах. Заходьте на сторінку агенції Укрінформ і дізнавайтеся про все, що робиться в Україні та у світі.


Коментарі (0)
avatar