Середа, 29-Бер-17, 13:04

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 483
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 21
Гостей: 21
Читачів: 0
 Головна » Погляд
1 2 3 ... 107 108 »
Україні потрібні морозови. Чим більше їх буде, тим краще для держави та суспільства. Бо такі люди показують, що можна жити і працювати на одній “хвилі” з народом, бути взірцем в усьому.

Перший міністр оборони України, генерал-полковник Костянтин Морозов в 1991 році відмовився поселитися в окремому будинку колишнього командувача Київським військовим округом в Пущі-Водиці. Він наказав розмістити тут сім’ї двох безквартирних офіцерів. А наступного року генерал Морозов категорично відкинув пропозицію зайняти службову дачу в престижній Кончі-Заспі.

В обідню пору помічник приносив Морозову до міністерського кабінету, що в будівлі на Повітрофлотському проспекті, бутерброд і клав на стіл чек за цей продукт — такою була жорстка і неод ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 697 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Так вийшло, що 9 березня квіти до Шевченка на Валу я поклав першим. Не тому, що я такий крутий патріот, а тому, що не терплю табеля про ранги. Тим паче щодо бунтаря, який ламав шаблони і канони цілої імперїі...

Цьогоріч чи не вперше перші особи області - голови обласних адміністрації та ради - не прийшли вшанувати Шевченка. З перших осіб був тільки міський голова Владислав Атрошенко. Але мене цікавить інше - а чому не приходять цього дня ті, що раніше були першими - де колишні голови ради і адміністрації Володимир Хоменко, Анатолій Мельник, Микола Звєрєв, Петро Шаповал, Василь Ковальов? Чи вони любили Шевченка за рознарядкою, згідно посади?

А також хотілося би бачити і партійних лідерів - чому, наприклад,не прийшли цьогоріч д ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 660 | Додав: Василь | Рейтинг: 3.2/5 | Коментарі (0)

У Крутах завжди холодно. Може тому, що ми приїздимо сюди щороку 29 січня, а в цей час навіть коли температура нульова – на белебні поля, отороченого далекими лісосмугами та відкраяного ниткою залізниці, завжди холодно. А можливо, цей холод ще й від того вічного холоду, у який лягли на цьому полі молоді, гарячі тіла захисників Української Народньої Республіки…

«Військо наше мало тоді характер імпровізований, лише назва була, що військо, - писав невідомий автор підпільної листівки 1949 року, згадуючи події 1918 року. - В українізованих частинах бувшої царської армії велась комуністична пропаганда, якої не устереглися і новосформовані національні полки. На загрожений напрямок вислані були найпевніші і, може, єдині боєздатні частини: юнаки ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 334 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Як щойно повідомила невістка Коцюбинських - заступник директора музею - заповідника М.Коцюбинського Наталія Коцюбинська, не стало старійшини роду Коцюбинських - відомої і заслуженої вчительки Антоніни Іллівни Коцюбинської, дружини внука класика.

Антоніна Іллівна ніколи не пишалася прізвищем свого чоловіка- Юлія Романовича Коцюбинського, але завжди була на сторожі українського слова. Чи в якості завідуючої кафедрою української мови в школі, де вона викладала, чи в музеї, де вона часто виступала на різноманітних заходах.

Шкодую, що так і не вдалося записати її спогади - з причин, від мене незалежних - про підпал комуністичною владою бібліотеки в Києві, якому вона була свідком і де вона винесла кілька раритетів української літер ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 1246 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Іван – наймолодший з трьох синів дядька Миколая і тітки Наді, що вже царствують там, де нема ні журби, ні зітхання.

Найстарший живе на півдні України і авдіївська та шаболтасівська рідня його бачила вряди- годи. Середульший кріпко отаборився на сусідній з батьками вулиці. А Іван, як і чимало з нашого приновгородського краю, що через ту залізницю Новгород- Сіверський Москва викачувалися – висмоктувалися до Кацапщини, виїхав після школи. Правда, багато, як і Іван, осідали недалеко – хто на Брянщині, хто на Смоленщині. К приміру, дві мої однокласниці живуть аж у смолян і бояться бандерівців та кривавого «Правого сектору»...

Іван же там одружився на росіянці, вродили сина і – вернувся додому. Щось не склеїлося з його «подругою ж ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 482 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Три роки війни, три роки українських смертей, три роки окупації. І ось – Президент закриває Ліпецьку фабрику! Всього якихось три роки, всього якихось п’ять – шість тисяч смертей солдат. І їх Головнокомандувач приймає “політичне” рішення – “негайно закрити фабрику у ворожій країні”! . Пише Андрій Білецький на “УП“.

За кадром, правда, залишаться 72,06 мільйонів доларів дивідентів, зароблених за ці три роки. І падіння продажу фабрики в три рази, яке сталося в 2016. І те, що фабрика (про яку нам три роки розповідали “що закрити її неможливо, що вона в сліпому трасті”) моментально може бути закрита – якщо перестала бути економічно рентабельною.

Головне, що Президент з нами, живе тим ж болем і боротьбою, що і весь народ!

... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 917 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

З інавгураційної промови нового президента США.

Вашингтон розквітав, а прості люди страждали

Ми передаємо владу від Вашингтона вам, звичайним людям… Разом ми визначимо курс Америки і світу на багато років вперед. Вашингтон розквітав, а прості люди страждали. Істеблішмент захищав себе, а не громадян. Їхні перемоги були не вашими перемогами. Зараз все зміниться. Не має значення, яка партія при владі, має значення, щоб урядом керував народ. Сьогодні історичний день, коли люди повернули керівництво країною собі.

Бідності – бій!

Держава існує для того, щоб обслуговувати своїх громадян. Але сьогодні матері і діти потерпають від бідності, система освіти є такою, яка не дає можливості молодим і ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 277 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Після заяв українського олігарха єврейського походженя, зятя Кучми - Пінчука про необхідність "болючого компромісу" щодо втрати української території на користь якогось примирення з Росією архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), що є активним користувачем Фейсбуку, розмістив на своїй сторінці дві повчальні притчі.

"Болючий компроміс"

Баба Ганя торгує на базарі своєю городиною та іншим, що Бог послав. А її сусід громадянин Сідоров ніде не працює, тому не має грошей на пляшку горілки із закускою, чим дуже засмучений, особливо спостерігаючи бабин добробут.

Замість того, щоби самому піти працювати і заробити (хоча б на ту ж пляшку горілки із закускою), громадянин Сідоров зупиняється на "геніальній ідеї": а чи не піти б до баби Гані, полякати її різними життєвими негараздами та неприємностями з метою домогтися справедливог ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 366 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/4 | Коментарі (0)

- Діду, ти на Майдані був, - запитав онук у дідуся.
- Був.
- А революцію там бачив?
- Не бачив.

- А чому не бачив?
- Не бачив, бо її там не було.
- Як це не було?
- Ніяк не було.
- Ти хоч знаєш, козаче, що таке революція?

- Р-е-в-о-л-ю-ц-і-я , - розпочав розповідати дід,- це великий переворотний посох. Ось бери до рук оцю палицю та уважно слухай. Ділимо цю палицю на три частини. Верхня частина - царі, князі, бояри, принцеси і все царське придвор'є з казною та багатствами. Середня частина палиці - робітники, селяни, школярі і студенти,інтелігенція і ще багато, багато талановитого, працьовитого православного люду різних професій. Нижню частину палиці складають злодії, п'яниці, повії та баг ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 591 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0/2 | Коментарі (0)

Іван Леньо, відомий український музикант, керівник гурту "Козак- систем", виявляється, відпочиває з донькою у Чернігові - про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Іван Леньо: "Чернігів. Житейське.

Мене в житті уже не здивуєш нічим, тому рідко ведуся на різного роду маразми та прояви соціальних збочень. В цьому випадку не вдержався.

Катався на дупах з Маланкою, на пагорбах біля церкви, як з'ясувалось, московського патріархату. Іде жіночка, і робить мені зауваження, мовляв, дитина простудиться, батько, мовляв, дебіл smile

Я, користуючись моментом, запитую - А ви знаєте, що несете гроші в московський гаманець загарбника, за які, не виключено, будуть куплені кулі, і випущені в вашого сина чи внука?

- Мені пофіг,- відповідає, - я і ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 1204 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
АНОНСИ ПОДІЙ


[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
[22-Бер-17] [Анонси подій]
Чи був похований у Чернігові Ілля Муромець?
[20-Бер-17] [Анонси подій]
Василь Нечепа пропонує вшанувати отамана Галаку
[19-Бер-17] [Анонси подій]
«Чому від громадських організацій хочуть комерційну ціну за оренду приміщень?»
[18-Бер-17] [Анонси подій]
Міжнародний театральний фестиваль моновистав "Чернігівське відлуння-2"
[16-Бер-17] [Анонси подій]
Заходи до 100-річчя початку Української революції та створення Української Центральної Ради
Афіша

Погода
Новини
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором (2)
[29-Бер-17] [Суспільство]
Представниця Світового банку знайомилася з чернігівським центром зайнятості (0)
[29-Бер-17]
"Наші гроші" дослідили статки Ляшка і Авер'янова по Прилуках (0)
[29-Бер-17] [Споживач]
Змінено автобусні маршрути (0)
[29-Бер-17] [Економіка]
Містом поїдуть «Тюльпани» (0)
[29-Бер-17] [Суспільство]
Бакіров - з орденом (0)
[29-Бер-17] [Україна сьогодні]
Командири вчилися воювати (0)
[28-Бер-17] [Екологія]
Чи буде велика вода? (1)
[28-Бер-17] [Кримінал]
Хоч одного лісника піймали (0)
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!" (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.