Понеділок, 24-Квіт-17, 03:29

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 493
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 3
Гостей: 3
Читачів: 0
 Головна » Медицина
1 2 3 ... 40 41 »
Чому фігуранти кримінальних справ є найбільш улюбленими виконавцями робіт Чернігівських медичних установ, особливо допорогових закупівель?

Не зважаючи на те, що підприємство “МПБП Стимул”, є фігурантом кримінального впровадження за підробку документів та використання дешевших матеріалів під час реконструкції пологового будинку, воно знову отримує бюджетні кошти на реконструкцію тепер вже центру первинної медико-санітарної допомоги, а технічний нагляд буде проводити... ! Фірма батька.

Чернігівська обласна громадська організація “Центр політичних студій та аналітики” займається моніторингом використання бюджетних коштів, виділених Міністерством охорони здоров’я. Раніше розповідали які медзаклади Чернігова заключають прямі догов ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 562 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Список аптек та аптечних пунктів, які здійснюють відпуск лікарських препаратів у рамках програми «Доступні ліки» на території Чернігова

Мережа аптек Комунального підприємства «Ліки України»

Аптека «Надія», пр. Миру, 89
Аптека «Красносільська», вул. Красносільського, 73
Аптека № 77, вул. Бєлова, 8
Аптечний пункт, вул. 1 Травня, 172
Аптека № 99, вул. І. Мазепи, 55
Аптека № 191, вул. Пирогова, 16
Аптечний пункт, вул. В. Чорновола, 24
Аптечні пункти, вул. І. Мазепи, 3
Міжлікарняна аптека № 206 Аптечний пункт, вул. І. Мазепи, 55-А
Аптечний пункт, пр. Миру, 44
Аптечний пункт, вул. 1 Травня, 168
Аптека № 208, пр. Миру, 211
Аптечний пункт, вул. 1 Трав ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 452 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Забезпечення необхідними медикаментами повністю лежить на плечах пацієнтів, про що свідчить дослідження, яке провели експерти Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» спільно із соціологічною компанією “Umbrella Research”.

Ми знаємо, що медицина та її “державне” забезпечення, одно з слабких місць в нашому житті. Держава намагається провести реформи цієї галузі і ми дуже хочемо бачити результати цих реформ. Дослідження проводилось щоб виявити як змінився рівень забезпечення пацієнтів стаціонару безкоштовними медикаментами, отримати оцінки пацієнтами стану державних медичних послуг, проаналізувати місця пацієнта у структурі фінансування державних медичних закладів та виявити бачення майбутнього державної медицини.

Для цьо ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 521 | Додав: Василь | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (0)

Надмірна потужність та низька якість – характеристики української системи охорони здоров’я. Найбільш яскраво це виражено у регіонах. Вирішити це питання пропонують за допомогою створення госпітальних округів.

«Госпітальний округ – це інструмент для співробітництва громад, але всі рішення приймаються кожним учасником окремо. […] Децентралізація передбачає посилення ролі громад в усіх сферах життя людей. Ми покладаємось на місцеве самоврядування. Ми не хочемо приймати рішення у Києві, їх мають приймати ті, хто знає про свої лікарні та потреби», – зазначив Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров’я України, під час дискусії в Українському кризовому медіа-центрі.

Госпітальні округи передбачають формування госпітальних р ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 413 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Більшість чернігівських лікарень звітують про витрачання благодійних надходжень. Це було ініційовано з метою створення прозорих механізмів діяльності закладів охорони здоров’я.

Як розповіла громадський активіст Тетяна Романова, відтепер така звітність поширюється і на область – за ініціативою Інституту аналітики та адвокації начальник управління охорони здоров’я Чернігівської обласної держадміністрації Петро Гармаш підписав наказ про співробітництво лікувально- профілактичних закладів та благодійних організацій.

«Лікувальні заклади викладатимуть інформацію на сайтах, якщо їх мають, та на інформаційних стендах, де також буде поінформовано права та обов’язки пацієнтів, роз’яснено всі питання пожертвування грошей медичному закл ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 346 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Голова ОДА Валерій Куліч повідомив в ефірі обласного радіо, що Чернігівщина подала до Міністерства охорони здоров’я пропозиції щодо утворення в області 4 госпітальних округів.

Тепер, за його словами, центри округів розташовуватимуться у Чернігові, Прилуках, Ніжині та Корюківці (“під ніж пустили” Бахмач, Бобровицю і Мену - ред.) Куліч зазначив, що ОДА пройшла довгий процес узгодження кількості округів із МОЗ. Раніше мова йшла про 5 або ж 7 округів на Чернігівщині. Також він заявив, що утворення госпітальних округів ніяким чином не вплине на існування вже діючих лікарень.

«Питання утворення госпітальних округів ніяк не пов’язане із ліквідацією тих лікарень, які ми маємо. Госпітальний центр матиме більш складне устаткування. Лік ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 828 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Медичні заклади проводять неконкурентні закупівлі у фігурантів кримінальних справ. Це виявило дослідження Чернігівської обласної громадської організації “Центр політичних студій та аналітики”.

Грудень, останній місяць бюджетного року, і саме в цьому місяці керівникам бюджетних установ необхідно використати всі залишки бюджетних коштів, які залишились на рахунках бюджетних установ. ЧОГО “Центр політичних студій та аналітики” провели аналіз на що витратили останні бюджетні кошти 2016 року керівники наступних медичних закладів: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №1, Чернігівський обласний онкологічний диспансер, Чернігівська центральна районна лікарня, Ніжинська центральна міська лікарня ім.Миколи Галицького, управлі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 513 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

19 січня Ніжин був під загрозою оголошення надзвичайної ситуації. Протягом 15-19 січня в інфекційне відділення Ніжинської центральної міської лікарні на стаціонарне лікування потрапило 5 вихованців дитячого садка №1. Діагноз: гострий гастроентерит (уточнена етіологія – ротовірусна інфекція) доправили двох хлопчиків – 2011 та 2014 років та трьох дівчаток – 2012 і 2014 років народження.

Про це було оголошено на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На якій були присутні: відділ НС та ЦЗН, зокрема начальник відділу Геннадій Чернишов, керівництво управління освіти Ніжинської міської ради, медичних закладів.

Геннадій Чернишов зазначив, що наразі про оголошення незвичайної ситуації у Ніжині не йде мова, адже стан дітей середньої тяжкості, дві дитини вже виписані з лікарні.

Головний лікар Ніжинської місько ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 540 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

В 11 областях країни та Києві перевищений епідемічний поріг. 67% хворих на грип та ГРВІ – діти до 17 років.

Такі цифри під час учорашнього брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі озвучила завідувач Центру грипу та ГРВІ Тетяна Дихановська. Вона також повідомила про три летальні випадки у Дніпропетровській та Сумській областях, зафіксовані минулого тижня.

За її словами, грип підтверджено лише в 38% досліджених пацієнтів. Наразі домінує тип вірусу Н3.

– Ми очікуємо, що цього тижня рівень захворювання піде на спад. Проте можливе його підвищення у січні, з піком у лютому, – зауважила Тетяна Дихановська.
Головний лікар Київського центру здоров’я Отто Стойка підкреслив необхідність профілактики захворювань. ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 306 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

За висновком спеціальної комісії, яка засідала 12 грудня у стінах міськвиконкому, оголошено обмежувальні заходи – карантин в закладах освіти з 13 по 23 грудня .

Причина – рівень відвідування шкіл на сьогодні становить 26.5 % . Діти хворіють! Підстави є, адже він оголошується коли відвідуваність складає 20%. Вже на минулому тижні, процент досяг позначки -21%. В такій ситуації опинилися і дитячі садочки. Лікарні повідомили, що рівень захворюваності зростає, задіяно не тільки весь медичний транспорт, а й навіть транспорт міськвиконкому, аби надавати допомогу за викликами. Тож було вирішено ввести обмежувальні заходи. В школах припиняються відвідування з 13 по 23 грудня. До кінця місяця садочки, позашкільні та вищі навчальні заклади теж не реком ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Медицина | Читачів: 401 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)23-Квіт-17
- Напад на приймальню ФСБ
23-Квіт-17
- 5 міфів "справи Мартиненка"
23-Квіт-17
- Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і ма...
23-Квіт-17
- Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер
23-Квіт-17
- Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента
23-Квіт-17
- Зроби добро – залиш пташеня у спокої!
22-Квіт-17
- Солдат з Козельця загинув на Донбасі
22-Квіт-17
- Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту"...
22-Квіт-17
- "Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками"
22-Квіт-17
- Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит
Завантаження ...
Харьковский врач-офтальмолог Евтушенко Андрей Сергеевич, отзывы и статья 057.ua
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
АНОНСИ ПОДІЙ


[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
[12-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чудотворні ікони Чернігівщини»
[05-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки»
[31-Бер-17] [Анонси подій]
Публічна лекція Школи журналістики "Вступ до професії"
[29-Бер-17] [Анонси подій]
"Просвіта" запрошує на збори Новозаводського осередку
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
Афіша

Погода
Новини
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Напад на приймальню ФСБ (0)
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
5 міфів "справи Мартиненка" (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і малоімущі? (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента (0)
[23-Квіт-17] [Екологія]
Зроби добро – залиш пташеня у спокої! (0)
[22-Квіт-17] [Україна сьогодні]
Солдат з Козельця загинув на Донбасі (0)
[22-Квіт-17] [Політикум]
Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту" погрожують суду (0)
[22-Квіт-17] [Культура. Мистецтво]
"Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками" (0)
[22-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
wwwwww(32), hebonycq(47), dura4ek09(44), Absolut(31), olegk1000(49)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.