реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

У чому секрет популярності натуральної косметики?

Сучасні косметичні та доглядові засоби містять у своїх складах найрізноманітніші інгредієнти. Але все ж лідерами продажів залишаються препарати, куди входять натуральні компоненти. Сьогодні бренди не перестають проводити дослідження і вдосконалювати технології виробництва, щоб натуральна косметика була максимально ефективною і приносила тільки користь. Підбирати подібні косметичні продукти потрібно з урахуванням індивідуальних особливостей.

Чому для зволоження варто використовувати спеціальні косметичні продукти?

Щоб шкіра залишалася здоровою і зволоженою, важливо пити достатню кількість рідини. Також потрібно використовувати спеціальні засоби для зволоження шкіри обличчя, які можуть забезпечити більш комфортні відчуття і делікатний догляд за сухою шкірою.

Зволоження шкіри – дуже важливий етап у догляді. При недостатньому рівні вологи шкіра може стати примхливою, почнуть проявлятися негативні наслідки: підвищена сухість і лущення для сухого типу, жирний блиск, закупорені пори й висипання – для жирного.

Зволожити шкіру можна різними типами засобів. Наприклад, кремами, які зазвичай наносять днем. Якщо шкіра дуже зневоднена, що легко зрозуміти по почервонінню, сухості, погіршенню тонусу, неоднорідності кольору, то можна використовувати зволожувальний крем двічі в день.

Ще один популярний препарат – сироватка. Вона спрямована на вирішення конкретного завдання, тобто зволоженні в цьому випадку. Крім активного насичення шкіри цінними компонентами, такий продукт підсилює дію всіх наступних нанесених засобів. Текстура не обтяжує шкіру й миттєво вбирається.

У чому секрет популярності натуральної косметики?

Головні переваги натуральних засобів

Препарати, до складу яких входять натуральні компоненти, позитивно впливають на шкіру, оздоровлюють її. Натуральна косметика має ряд переваг, а саме:

  • безпека, відсутність у складі небезпечних речовин;
  • оптимальний варіант для використання в будь-якому віці, є серії засобів спеціально для дитячого, антивікового догляду
  • м'який вплив на шкіру, без порушення кислотно-водного балансу, зі збереженням ліпідного захисного бар'єра;
  • не викликає звикання;
  • натуральна косметика не завдає шкоди навколишньому середовищу, не тестується на тваринах.

Природні компоненти, на відміну від синтетичних, забезпечують запуск природного процесу регенерації шкіри. В результаті шкіра відновлюється та самостійно позбавляється від різних проблем.

Особливості складу

Продукція з натуральними компонентами – це досить дорогі засоби, адже витрати на виробництво значно вище. При виготовленні натуральної косметики зазвичай використовуються рослинні екстракти, фруктові кислоти, мінеральні речовини, натуральні масла, природні або аналогічні натуральним консерванти – лимонна кислота, сорбінова або саліцилова.

Особливу увагу заслуговують ефірні олії, які належать до цінних компонентів в натуральній косметиці, адже вони володіють унікальними властивостями. Наприклад, арганова олія служить найбагатшим джерелом вітаміну Е, прекрасно регенерує та омолоджує шкіру. Ефірна олія лемонграсу сприяє нормалізації жирового балансу, тонізації шкіри.


Коментарі (0)
avatar