реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Сукня поза часом: жіноча вишиванка

Є категорії суконь, які будуть актуальні завжди: вони «поза часом», як українська вишиванка. З кожним роком її популярність зростає. Жіноче плаття вишиванка очолює тренди моди, є невід'ємною частиною гардеробу сучасних українських модниць. В інтернет-магазині «Вже-Вже» представлений розкішний асортимент вишитих суконь, що відображають сучасні тенденції, втілюють оригінальний національний колорит.

Чому вишиванка знову на піку популярності? Головна причина, за якою жінки бажають купити вишите плаття на «Вже-Вже» – пошук українками національної ідентичності, бажання повернутися до свого коріння. Вишита сукня – це символ народної творчості: вона передає дух українського народу, є втіленням патріотизму. Якщо ви носите вишиванку – виявляєте повагу та відчуваєте цінність традицій, історії свого народу.

Популярні сукні вишиванки

Цього року найбільш популярними візерунками на вишитих сукнях стали рослинні та геометричні орнаменти. Їх нанесення дозволяє надати виробу особливої ​​виразності, привабливості. Тренд поточного року – поєднання контрастних та насичених кольорів. Разом вони формують ефектне враження, підкреслюючи індивідуальність господині сукні та її добрий смак.

Вирізняють безліч різновидів вишиванок, які дуже популярні і модні на даний час.

  1. Сукня-міді довжиною до коліна чи нижче. Зазвичай доповнюється барвистими вишивками на грудях, подолі, рукавах. Підходить для повсякденних образів, створює стильний та невимушений вигляд.
  2. Асиметрична сукня з яскраво вираженими елементами: підкреслює сміливість своєї володарки, її оригінальність. 
  3. Вишиванка з відкритими плечима та приталеним кроєм: створює жіночний, ніжний образ, надають витонченого вигляду.
  4. Вишиванка в стилі «бохо»: оригінально поєднує хіпі-елементи та національні колорит. Відрізняється вільним кроєм, наявністю додаткових і часто несподіваних елементів бахроми, мережив.
  5. Максі-сукні довжиною до щиколоток або до підлоги. Транслюють враження розкоші, елегантності, зручні для носіння завдяки вільному крою.

Секрети вибору вишитої сукні

Щоб правильно вибрати вишивану сукню на «Вже-Вже», враховуйте кілька моментів. Сукня має поєднуватися з фігурою та зовнішністю володарки, вигідно підкреслюючи її переваги. Вибирайте відповідний розмір, щоб одяг ідеально сидів. Зважайте на випадок, для якого була куплена вишита сукня: повсякденне носіння або урочистості.

Як правильно носити сукню вишиванку? Її потрібно гармонійно поєднувати з іншими елементами гардеробу. Вишита ідеальна сукня комбінується з туфлями на плоскій підошві – це дозволяє створити ефектний повсякденний лук. Для святкових випадків варто надіти підбори. Вибирайте аксесуари з урахуванням контрасту кольорів вишивки: необхідно, щоб біжутерія або сумочка підкреслювала їх.

У гардеробі кожної української модниці має бути вишита сукня. Вона є втіленням багатої спадщини нашої країни. Купуючи вишиванку в інтернет-магазині «Вже-Вже» ви станете володаркою стильної унікальної речі, яка надає образу неповторності та підкреслює патріотичний настрій. Продемонструйте почуття стилю, залишаючись вірним українській спадщині.

Коментарі (0)
avatar