реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Що таке пампінг і які його недоліки?

Пампінг – це такий популярний вид тренування з невеликими вагами з безліч повторень в сеті. Він спрямований на збільшення м'язів за короткий період часу. Такий метод тренування подобався відомим американським бодібілдерам Арнольду Шварценеггеру та Крейг Тітусу. Особливість пампінгу в тому, що кожну вправу треба виконувати максимально якісно. Для отримання ефекту від такого виду тренування необхідно включити до свого раціону спортпіт. Він забезпечує організм корисними речовинами. Харчові добавки будуть відмінним доповненням до тренування з безліч кількістю підходів. Пампінг є гарним способом досягти збільшення припливу крові у м'язах, при чому не треба працювати з великими вагами. 

Переваги та недоліки пампінгу

Користь тренування з невеликими вагами з численними повтореннями це не тільки отримання швидкого результату (збільшення м'язів), а також:

  • рівномірний розвиток мускулатури;
  • втрата зайвої ваги внаслідок швидкості виконання вправ;
  • збільшення витривалості та силових показників;
  • покращення роботи серця.

А ще велика перевага використання пампінгу це то, що таке тренування не призводить до травм. 

Недоліки пампінгу на жаль існують, він має короткостроковий ефект. Такий вид тренування не підходить для людей з такими захворюваннями: сердечно-судинної й дихальної системи, проблемами зі згортанням крові та травми суглобів та хребта. 

Техніка та види тренування з невеликими вагами з багаторазовими повтореннями 

 Існує кілька технік пампінгу:

  • Суперсети є популярний метод у бодібілдингу, який полягає у поєднанні двох різних вправ на одні й ті ж групи м'язи;
  • Гігантські серії виконується з великою кількістю повторень з мінімальною перервою між ними;
  • Дроспет полягає у виконання вправ з мінімальним відпочинком між підходами та поступово зменшення ваги. Така техніка складна, але вона дозволяє створити інтенсивний пампінг та збільшити м'язи.

Існує три види пампінгу:

  1. Косметичний (зазвичай застосовується перед змаганнями чи фотосесією).
  2. Продуктивний (досягти можливо тільки тренуванням).
  3. Спортхарчовий (досягається завдяки спортивного харчування). Ідеальним рішенням буде предтрен, в складі якого є аргінін (амінокислота, сприяє розширення судин і викликає ефект збільшення м'язів) та креатин (є рушійною силою збільшення об'єму м'язової тканини й нарощування маси).

Обов'язково треба спробувати тренування з невеликими вагами з багаторазовими повтореннями, щоб зрозуміти підходить такий спосіб організму чи ні. 






Коментарі (0)
avatar