реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА

Що приховує печінка?

Печінка – один з найбільших органів у тілі людини. Вона виконує безліч важливих функцій:

 • фільтрує кров;
 • бере участь у терморегуляції організму;
 • виділяє жовч;
 • бере участь в обміні білків, вуглеводів і жирів;
 • запасає гемоглобін, цукор і вітаміни;
 • синтезує та виділяє гормони.

Печінка захищає організм від шкідливих, отруйних речовин. Її участь у багатьох процесах нерідко призводить до її ушкодження. 

Причини захворювань

Факторів, що можуть пригнічувати важливий орган, багато. Найпоширеніші:

 1. Неправильне харчування. Жирна їжа, солодощі, смажені страви, а також порушення режиму прийомів їжі призводить до порушення моторної функції жовчовивідних шляхів, появи каменів.
 2. Токсини. Вживання алкоголю, паління цигарок, безумовно, мають негативний вплив на організм. Однак це очевидні фактори. Є речі про які людина не задумується, а вони руйнують печінку: постійне приймання ліків, вихлопні гази, пари клею, бензину, лакофарбової продукції, токсини у продуктах.
 3. Вірусні й інфекційні захворювання. І йдеться не тільки про хвороби найбільшої залози організму людини, а й інших органів ЖКТ.

На жаль, печінка не сигналізує нам про наявну небезпеку через те, що не має нервових закінчень. Проявляються симптоми вже на критичних стадіях захворювань. Проблеми легше попередити. Препарати для печінки вживають з метою профілактики та захисту від негативного впливу шкідливих речовин. 

Скарги на неприємні відчуття в печінці починаються, коли відбувається процес ожиріння. Особливо уважними потрібно бути людям із зайвою вагою. Проблеми з печінкою можуть стати каталізатором до розвитку інших ускладнень:

 • підвищення рівня холестерину;
 • артеріального тиску;
 • цукрового діабету.

Кінцевою крапкою може стати цироз. Варто зауважити, що цироз печінки – незворотне ураження. Попри те, що переважна кількість випадків викликана тривалою алкогольною інтоксикацією, можуть бути й інші причини хвороби:

 1. Порушення обміну речовин.
 2. Патологія жовчовивідних шляхів.
 3. Порушення прохідності печінкових вен (як набуті, так і вроджені).
 4. Вірусні гепатити.

Здоровий спосіб життя, медичні огляди та профілактика захворювань допоможуть прожити довго та щасливо.

Антраль для профілактики захворювань печінки

Найкращим варіантом контролю здоров’я є регулярний чек-ап організму, відвідування лікаря. Ці заходи допоможуть вчасно виявити розвиток патологічних процесів у печінці та запобігти розвитку серйозних захворювань.

Для того щоб вберегти важливий орган від ураження, необхідно змінити спосіб життя:

 1. Відмовитися від шкідливих звичок.
 2. Дотримуватись режиму дня та харчування.
 3. Замінити цукерки та солодощі на мед, сухофрукти та фрукти.
 4. Збільшити вживання кисломолочних продуктів.
 5. Не їсти на ніч та не переїдати.
 6. Дотримуватись правил гігієни.

Для профілактики захворювань печінки після тривалого впливу токсинів різного походження застосовують препарат Антраль. Він належить до ліків гепатопротекторної групи, випускається у формі пігулок. Використання препарату ефективне при лікуванні гострих і хронічних гепатитів, цирозів печінки. Важливою особливістю є відсутність жовчогінної дії. Перед вживання необхідно проконсультуватися з лікарем.


Коментарі (0)