реклама партнерів:
Головна › Статті › Політика
Політика
Націоналізм -- це норма
21-Лис-07 4629 2.7 1
Багато наших недругів,ворогів ,тощо,намагаються ототожнювати український націоналізм з фашизмом(нацизмом),але знову ж таки, використовуючи хоча і примітивну, але маніпулятивну технологію свідомістю людей,які в переважній більшості звикли вживати бездумно потік неякісної і неправдивої інформації.Суть цієї маніпуляції така: відволікти увагу людей, при цьому використовуючи загально засуджений “ярлик” і “навісити” його на щось або когось,а ви виправдовуйтесь,що не “верблюд”. Власне, так відбувається і по відношенню до ідеології українського націоналізму.Але є факти,які заперечують ганебні наклепи.Зокрема основним ідеологом українського націоналізму вважається Дмитро Донцов. І в 1926 році вийшла праця Д.Донцова- “Націоналізм”.Ця праця визначила головні філософські напрями розвитку націоналізму,виховала і вказала шлях до боротьби і утвердження національної ідеї тисячам і тисячам українських патріотів.Скажіть будь-ласка,чи в 1926 році світ знав А.Гітлера і чи чув про фашистську ідеологію?Відповідь-ні.Невірете- можете перевірити.Можуть знайтися такі ,котрі скажуть,що фашизм є похідною українського націоналізму,але скажіть тоді,чи УПА воювала десь скажімо під Москвою,Берліном чи де інде,окрім українських земель.Український націоналізм-є не просто ідеологією,це є стиль життя.Це шляхетність і лицарська відвага,це прагнення до власного відчуття гідності і самоповаги,це чин заради теперішніх і майбутніх поколінь,це безоглядна любов і прагнення до свободи всім своїм єством,це альтруїзм і егоїстичне ставлення в служінні власній батьківщині,заради незримих цілей і неосяжного прагнення йти вперід з Україною в серці. Це Україна-понад усе!

В основі розвитку світу,співжиття між народами ,лежить боротьба між цими народами.Це жорстоко,але це так,і хто виявиться сильнішим,агресивнішим і стійкішим в цій боротьбі,той завоює собі право на життя.А той, хто наївно вірить,що сусід буде люб’язно надавати тобі всі права,навіть тоді,коли ти їх не маєш сили сам взяти,той мусить зійти зі світової арени співжиття народів,стати підніжком і рабом більш сильнішого. Так було у всі віки. Тільки внаслідок боротьби і протистояння,коли всі стосунки були виясненні,коли обидва народи розуміли,що вони гідні один одного,наступало велике замирення.

І хотів щоб на останок слова Д.Донцова переконали тебе і підтвердили твоє розуміння українського націоналізму,який є чистою краплиною любові до своєї батьківщини.

Д.Донцов:”Українцям треба виробити в собі чітку політичну свідомість нації,а не свідомість етнографічної маси.Їх повинна живити воля творити Націю,що охоплюватиме все максимально більше число її членів.Ідеєю політичної незалежності українці не мають права жертвувати ні задля чого:чи то економічних вигод,чи соціальної рівності,чи космополітичних та інтернаціональних химер,чим нас все відволікали і відволікають від насущного демократи і соціалісти.Всяка така “жертва” завжди закінчується одним:уярмленням народу чужинцями.

Другий важливий принцип-це перевага зовнішньої політики Нації над внутрішньою.Тобто,всі зусилля Нації,всі духовні і соціальні сфери життя повинні бути спрямовані на осягнення тої політичної незалежності,на утвердження національної Правди у світі.Все,що відволікає від цього,повинно залізною волею Нації відкидатися,знищуватися.У зовнішній політиці треба зрозуміти,що війни між народами-“це не виплив кабінетних інтриг,лише наростаючих конфліктів між народами,конфліктів,що виростають із стратегічного і географічного положення націй,набираючи в певні моменти вибухової сили”,-зазначає Д.Донцов.

І третій принцип-принцип традиціоналізму.Все,на чому буде ґрунтуватися внутрішня політика і культура української Нації,повинно мати глибоке коріння в історії і духовності нашого народу.Не “современні огні”,як застерігав ще Т.Шевченко,”Правда прадідів великих” повинна світити нам у творенні теперішньої і майбутньої історії і національної величі.Не новомодні “соціалізми”,”комунізми”,”матеріалізми”,”лібералізми”,”анархізми” й інші “ізми”,з їх обездуховленням,затуманенням людини,з їх плеканням плебейських,тваринних інстинктів і злоби.Не розшарпана,здеградована від впливів індустріальної цивілізації і її нервозних “джазів” людина-маленьке і жалюгідне “доповнення” до технічного “прогресу”.А цілісна,перейнята глибокою вірою і духом героїзму,вихована на культі величного,краси і гармонії,Людини нашого старого Середньовіччя.

Отже, український націоналізм-це просякнута любов’ю звитяга переможного Українського духу ,яка живе в кожному з нас.Це не мої думки,мій друже,це думки твої,твого Я, твоєї національної свідомості.Ти повинен збагнути,що ти- є націоналістом і цим потрібно гордитись,адже твоя Нація гордиться тобою,своєю дитиною,яка понад усе любить свою Україну.Ти -є національною гордістю України і саме ти.Україна сподівається на тебе-своє дитя.

Андрій ЖУРОВ,
місто Прилуки.Коментарі (1)
avatar
1
Читаю и удивляюсь! Этот автор или сам дремучий человек или считает таковыми читателей газеты.
Скажіть будь-ласка,чи в 1926 році світ знав А.Гітлера і чи чув про фашистську ідеологію? Майн Кампф" Адольфа Гитлера содержащая теорию о превосходстве арийской расы, была опубликованный в 1925 г. Муссолини создал фашистскую партию в ноябре 1921г.!
Законотворец и идеолог украинского национализма Дмитрий Донцов был горячим поклонником Муссолини и Гитлера. Он переводил их труды на украинский и вдохновлялся ими при создании программы основанной в 1929 г. Организации украинских националистов, ОУН, вооруженным крылом которой была возникшая позже 'повстанческая армия' УПА. Его opus magnum 'Национализм' вместе с распространявшимся Донцовым 'Декалогом украинского националиста', а также вдохновленная Донцовым книга Мыколы Сциборского 'Нациократия' стали библией идеологии, которая совершенно открыто призывала к 'очищению' Украины от иноземцев, но также от 'антинационального элемента' среди этнических украинцев, санкционируя как необходимость массовое уничтожение и рекомендуя готовность идти на любое преступление, которого потребует 'польза дела'. Здесь надо подчеркнуть, что 'польза дела', то есть создание Великой Украины 'на границе двух миров' - то есть, не являющейся ни Западом, ни Востоком - требовало, согласно Донцову и Сциборскому, не только полного устранения инородцев, но также, как провозглашали и другие идеологии этого типа, ликвидации 'плохих' украинцев. Тех, которые, пользуясь языком вышеупомянутых произведений, 'опростились', создали семейные узы с поляками или евреями, подверглись действию миазмов демократии, либерализма и других идеологий разложения. С хронологической точки зрения, первыми жертвами ОУН-УПА были именно такие плохие украинцы, стоявшие у националистов на пути к правлению над душами и созданию 'национального' государства; убийства начались с тех, кто был обвинен в сотрудничестве с Советами до июня 1941 г., причем категория коллаборационизма понималась очень широко, и ее, в частности, распространяли на солдат Красной Армии. скажіть тоді,чи УПА воювала десь скажімо під Москвою,Берліном чи де інде,окрім українських земель Осенью 1944-го дивизия <Галиция> (её иногда ошибочно называют Галичина), состоящая из украинских националистов участвовала в подавлении Словацкого национального восстания, а зимой 1945-го была перебрашена в нынешнюю Словению, где также воевала с партизанами. Большую часть фронтового времени ее гренадеры стреляли не в красноармейцев, а в славянские народы, не имевших отношения ни к сталинским репрессиям, ни к СССР. Но никто из политиков, говорящих, что дивизия воевала за независимость Украины, не утруждается объяснить, почему для независимости надо было убивать словаков и словенцев на их родине. Я ещё не вспоминаю сожжение националистами белорусской Хатыни.
avatar