реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Звернення до чернігівців у зв'язку з брутальним знищенням громадського евромайдану руху "Чернігів обирає ЄС!"
30-Лис-13 897 0.0 0
На жаль, в Чернігівській міській раді на сесії 29 листопада 2013 року опозиційні депутати жодним словом не згадали про брутальне знищення 25 листопада 2013 року мыліцією на замовлення міської влади громадського евромайдану руху "Чернігів обирає ЄС!".

Тим самим остаточно втратили до себе будь-яку повагу і довіру.
Особисто від мене!

Не чув, що були спроби захистити учасників громадського евромайдан руху "Чернгів обирає ЄС!" і збоку депутатів від опозиції на сесії облради 27 листопада 2013 року.

Я там був серед 4-х репресованих громадських активістів і як журналіст газети і сайту "Сіверщина" щоб донести інформацію про події, що відбуваються в нашому рідному місті.

Однак, мені просто брутально недозволили виконувати обов'язки журналіста, бо на самому початку погрому під охороною міліції невідомими особами громадського майдану руху "Чернігів обирає ЄС!", добре відомий журналістському загалу, товариш підполковник Бриль оголосив своїм колегам ("Беркуту"), що я не є кореспондентом цієї газети: з усіма випливаючими з цього наслідками, тобто неможливістю користуватися правами і захистом, як журналіст.

Саме після чого, кимось у цівільному одязі, було дано команду міліції і невідомим особам - "фас". І вони брутально знесли евромайдан руху "Чернігів обирає ЄС!". При цьому було знищено озвучувальну апаратуру громадської молодіжної організації "Апельсин", вартістю десятки тисяч гривень.

Саме і це - спровокувало небезпечний інцедент зі спробою самоспалення громадського активіста з молодіжної організацї "Апельсин" Стаса Тавлуя.

І про це так звані політики - як місцеві депутати-опозіціонери, так і народні депутати просто промовчали.

Про висвітлення чернігівськими журналістами, зокрема, членами НСНУ, цих подій у так званих комунальних ЗМІ і не тільки: без коментарів.

Нагадаю, що першому за правдиве слово було відтято голову біблійному Івану Предтечі.

І тільки тоді, люди почали вірити, що Христос - син Божий.

Сергій Соломаха,

член НСЖУ з 26 квітня 2004 року


30 листопада 2013 року, 2 година
Світлина Сергія Соломахи з 7-го, останнього дня евромайдану руху "Чернігів обирає ЄС", брутально знищеного владою 25 листопада 2013 року.

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar