реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

«Зутан» готовий до бою

Підприємці Чернігівщини продовжують допомагати вітчизняній армії. Так, працівники Чернігівського підприємства ВАТ «ТАН» відремонтували та переобладнали під зенітну установку автомобіль ЗІЛ-131 41-го батальйону територіальної оборони.

Цей підрозділ нещодавно повернувся до Сіверського краю із зони АТО. Впродовж чотирьох місяців бійці батальйону виконували бойові завдання на сході України. Понад два місяці знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок АТО поблизу населеного пункту Дебальцеве, що на Донеччині. Більшість одиниць техніки потребують капітального ремонту.

Фахівці підприємства ВАТ «ТАН» всього за тиждень зробили з цієї вантажної автівки справжній броньовик, озброєний зенітною установкою та крупнокаліберним кулеметом ДШК.
Разом із заводчанами працював і командир екіпажу цієї машини, який з власного бойового досвіду знає її найвразливіші місця. Майстри реалізували практично всі прохання військових.
Кабіна, двері та паливний бак захистили листовим залізом. На лобове скло та двигун встановили броньовану протикомулятивну решітку. Борти кузова мають подвійну броню з внутрішнім наповненням специфічним матеріалом - транспортною стрічкою і керамікою, що значно підвищує їхній захист. Місця кулеметника, навідника та стрільця зенітної установки теж обладнали захистом.

Під час спільної роботи ця машина отримала й власну назву – «Зутан», яка поєднує в собі безпосередньо її військове призначення, як зенітної установки (ЗУ), так і назву підприємства - Технології Академії Наук (ТАН).

Варто додати, що з березня цього року підприємство «ТАН» активно долучилося до благодійної справи - допомоги вітчизняній армії. Крім ремонту військової техніки, колектив підприємства придбав та відправив до Збройних Сил України засоби захисту, військове спорядження та амуніцію на десятки тисяч гривень.

Вадим МИСНИКТеги:броньовик, допомога армії, російсько- українська війна, 41 батальйон


Читайте такожКоментарі (0)
avatar