Знеструмлення через негоду
Знеструмлено 123 000 абонентів Корюківського, Новгород-Сіверського та Чернігівського районів через аварійне пошкодження повітряної лінії 110 кВ. Сильний вітер обірвав проводи.
Фахівці вже ліквідовують проблему, — повідомляє "Чернігівобленерго".
Фахівці вже ліквідовують проблему, — повідомляє "Чернігівобленерго".
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



