Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Заводи Коломойського знову мають пільгові тарифи
03-Сер-19 557 0.0 0
"Нікопольський завод феросплавів", "Запорізький завод феросплавів", "Покровський ГЗК", "Марганецький ГЗК" і "Дніпроазот", контрольовані олігархом Ігорем Коломойським, домоглися судового рішення, що встановлює пільгові тарифи на електроенергію.

Про це йдеться в Ухвалі Окружного адміністративного суду міста Києва від 1 серпня 2019 року, передає "Депо".

"Змінити забезпечувальну міру: зупинити дію Постанов НКРЕКУ від 07.06.2019 року №954" Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії ДП "Укренерго" на II півріччя 2019 року" та №955 "Про встановлення тарифу на послуги диспетчерського управління ДП "Укренерго" на II півріччя 2019 року по відношенню до акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", АТ "Запорізький завод феросплавів", АТ "Покровський ГЗК", АТ "Марганецький ГЗК" і АТ "Дніпроазот", – йдеться в постанові суду.

Як раніше повідомлялося, феросплавні заводи Коломойського через суд призупинили дію тарифу "Укренерго" на липень чим повністю заблокували виплати по "зеленому" тарифу.

Повторний же позов щодо аналогічних тарифів на серпень суд не задовольнив, після чого адміністрація заводів привезла до Києва близько тисячі працівників, які провели мітинги біля "Укренерго" і НКРЕКУ з вимогою встановити пільгові тарифи для своїх підприємства. Як повідомляли ЗМІ, робочим платять за участь у мітингу з 600 грн на добу.

Нагадаємо, в 2012-2012 роках шляхом масових звернень до держорганів, аналогічних акцій протесту, шантажу влади і навіть демонстративного звільнення частини співробітників підприємства Коломойського отримали пільгові тарифи на електроенергію при уряді Азарова.
"Прямий"Теги:єврейське лоббі, окупація України, тарифи, Коломойський


Читайте такожКоментарі (0)
avatar