реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Заступник та голова ОВК № 205 не дають доступу до документів секретареві комісії
15-Лип-15 838 0.0 0
Секретар окружної виборчої комісії № 205 Ірина Деревинська, яка представляє ВО «Свобода», повідомила, що голова комісії Михайло Пунько та його заступник Анна Левчук не надають їй доступу до документів. Як зазначає секретар комісії, голова ОВК систематично відмовляється надати ключ від сейфу, де зберігаються документи.

«На жаль, значна кількість членів ОВК № 205 в минулому представляли Партію регіонів в інших окружних комісіях. По суті, тут зібралися відомі в усій Україні спритники з заплямованою репутацію. Вимушена констатувати, що їм вдалось утворити більшість в ОВК. Користуючись сформованою більшістю, голова і заступник не надають мені доступу до документів, з якими я маю працювати. Вони хочуть зберегти цю ситуацію до дня виборів. Крім того, є загроза, що мені у день виборів не дадуть змоги приймати протоколи, що може спричинити спотворення результатів волевиявлення. Адже з власного досвіду знаю, як недобросовісні члени комісії можуть фальшувати протоколи», – заявила секретар ОВК № 205 Ірина Деревинська.

Як відомо, голова ОВК № 205 Михайло Пунько 1998 року працював членом Київської міської територіальної комісії від СДПУ(о) Медведчука; у 2004 році – голова комісії №215, 2010-ого – голова комісії територіяльного виборчого округу №215 від кандидата в Президенти Віктора Януковича. 2012-ого – голова ОВК №222 від Союзу анархістів. На перевиборах у «проблемних» округах 2013 року очолював скандальну ОВК №194 в Черкасах. На парламентських виборах 2014 року за день до голосування призначений головою ОВК №128 від Соціалістичної партії, але після складання повноважень став головою ОВК № 198 від партії «Україно, вперед» Наталії Королевської. Нині в ОВК №205 у Чернігові представляє партію «Сила і честь».

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:проміжні вибори, МІЩЕНКО, Корбан, Свобода, округ 205, Березенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar