реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Запитання від українських журналістів Зеленському

Народний депутат Олексій Гончаренко адресував президенту Володимиру Зеленському питання від імені журналістів тих видань, яким не дали акредитацію на пресконференцію.

З трибуни парламенту Гончаренко заявив, що від імені журналістів всеукраїнських видань, чиїх представників не акредитували на пресконференцію президента, хотів би поставити йому кілька запитань.

"На цю пресконференцію не акредитували такі українські ЗМІ, як "Радіо Свобода", "5 канал", "Український тиждень", "Главком", "Букви" і так далі. Зате вони акредитували "http://xn--80asu4a2e.net/". Що це за сепарація ЗМІ?”, – заявив Гончаренко.

Він зазначив, що від імені журналістів, яких не пустили на пресконференцію, хотів би поставити питання президенту Володимиру Зеленському. Ці ж питання сам Зеленський напередодні свого обрання задавав п’ятому президенту Петру Порошенку.

Гончаренко адресував Зеленському такі запитання:

 Як так вийшло, що Україна практично найбідніша держава при багатому президентові, який має віллу в Італії і літає чартерами на відпочинок?
 Чому Софію Федину і Марусю Звіробій знайшли за чотири години, а паліїв військових складів не можуть знайти кілька років?
 Чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцеве?
 Чому через шість років ми так і не знаємо імена вбивць на Майдані?
 Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на півтори тисячі гривень пенсії хоча б місяць?
 Скільки грошей вам потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
 Куди поділися наші карпатські ліси?
 Чому не покарані соратники Януковича?

"І головне питання: "Вам не соромно?" – завершив ГончаренкоТеги:річниця Зеленського, порошенко, прес- конференція, перемога Зеленського


Читайте також


Коментарі (0)
avatar