реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Закрити рота комуністу Симоненку!
10-Бер-10 947 0.0 0
«Позбавити Петра СИМОНЕНКА права виступати у парламенті, доки він не виконає рішення суду щодо спростування поширеної ним брехливої інформації про Романа ШУХЕВИЧА», - закликав з парламентської трибуни заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК.

Він оприлюднив відповідну заяву УНП, закликавши народних депутатів «припинити поширення неправдивої інформації про учасників національно-визвольного руху під час публічних виступів».

ДЖОДЖИК нагадав, що «нещодавно Печерський районний суд рішенням за справою № 2-30/2010 від 14 січня 2010 року зобов’язав Петра СИМОНЕНКА спростувати поширену ним недостовірну інформацію про Романа ШУХЕВИЧА на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради». Як відомо, 30 травня 2007 року СИМОНЕНКО збрехав, що ШУХЕВИЧ нібито отримав нагороди з рук ГІТЛЕРА.

В заяві УНП, оприлюдненій ДЖОДЖИКОМ в парламенті, наголошується, що «історичні укази ЮЩЕНКА щодо відзначення учасників національно-визвольного руху 20 століття в антиконституційний спосіб намагаються поставити під сумнів на державному рівні».

Одним з винуватців такої ситуації УНП вважає екс-прем`єра Юлію ТИМОШЕНКО, яка «з незрозумілих причин 2008 року зупинила роботу Урядової комісії з вивчення діяльності ОУН-УПА, створеної 1997 року ще за президентства КУЧМИ, без отримання об’єктивного юридичного висновку». При цьому, «висновок юридичної групи цієї комісії не витримує жодної критики, оскільки базується на заангажованих оцінках доктора філософії РИМАРЕНКА, відомого своїми антиукраїнськими працями у радянські часи», – сказано у заяві УНП.

Джерело: прес-служба УНП.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Юлія Тимошенко, ОУН - УПА, Шухевич, УНП, Петро Симоненко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar