Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Загряниця нам поможе. Латвійська
03-Бер-15 1173 5.0 0
2 березня за сприянням Почесного консула Республіки Латвія в Україні Вишнякової Олени відбулася зустріч посадовців та представників бізнесу Республіки Латвія з представниками Чернігівської обласної ради та Торгово-Промислової палати. Інформацію про це поширив Журфонд України.

З латвійської сторони були присутні Айнарс Межуліс, депутат Сейму Латвії, голова депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Україною, секретар комітету з державного управління та місцевого самоврядування, Улдис Крістапсонс, голова Думи Павілотського краю, Алфредс Маґоне, технічний директор Думи Павілотського краю, Візма Ґеґере, керівник проектів Думи Павілотського краю, Аріта Брукле, керівник інформаційно-туристичного центру Павілотського краю, Маріта Кучанова, спеціаліст із зв'язків з громадськістю Думи Павілотського краю, Андріс Срапціс, керівник компанії SIA "LAM", Яніс Ерґліс, керівник компанії "ZE projects".

Латвійська делегація зустрілась з головою Чернігівської обласної ради Миколою Звєрєвим. Під час зустрічі було обговорено можливість економічної та культурної співпраці регіонів, реалізації спільних проектів в сільськогосподарській, промисловій та продуктовій галузях. Голова обласної ради наголосив на готовності чернігівських посадовців надати всіляку підтримку даним проектам та на важливості залучення іноземних інвесторів до співпраці з Україною в цей нелегкий для країни час.

В рамках візиту представники Республіки Латвія відвідали провідні компанії Чернігівського регіону, зокрема, зернового експортера- компанію JNL, виробника обладнання для виробництва упаковки ПЕТ Технолоджіс Україна, продовольчу компанію Ясен, виробника меблів та текстилю компанію Верес. Представники бізнесу мали змогу обговорити можливість реалізації спільних проектів та розвитку відносин між українським та латвійським бізнесом.

Під час зустрічі з Костянтином Івановим, президентом Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, латвійські посадовці окреслили головні проблеми, які є на шляху розвитку спільних проектів та наголосили на готовності співпрацювати з Чернігівським регіоном.

Під час свого спілкування з пресою Почесний консул Республіки Латвія в Україні Олена Вишнякова підкреслила необхідність підтримки України з боку європейських партнерів, зокрема Латвії, для найшвидшого вирішення Україною економічних та політичних проблем.

За ініціативи голови Чернігівської обласної ради пана Звєрєва на закінчення візиту латвійська делегація відвідала Корюківку, де встановлений відомий меморіал масовим цивільним жертвам другої світової війни.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Микола Зверев, ЧРТПП, Чернігівська обласна рада, Костянтин Іванов, Україна - Латвія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar