реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

За вакцинацією забули про владу...

Канцлер Німеччини Ангела Меркель занепокоєна сплеском епідемії у її країні. Там у них зараз 28 тисяч на добу, приблизно як у нас.

При цьому ФРН - одна з найбільш вакцинованих країн у світі. Оцінки такі: 80% - 2 дози, щонайменше 84% - одна.
(У нас - навпаки, 84% не мають двох доз.)
Це те, про що я тут кричу, кричу.

САМА ЛИШЕ ВАКЦИНАЦІЯ НЕ ЗУПИНЯЄ ЕПІДЕМІЮ.

Щеплення - недостатньо!
Щоб запобігти смертям і шкоді здоров'ю (в тому числі і серед вакцинованих), необхідні й інші протиепідемічні заходи, в тому числі зменшення соціальних контактів і збільшення тестування. Вакцина в певних випадках, і це доведено попередньою статистикою, захищає від тяжкого перебігу і зменшує ймовірність померти.
Вал смертей вона потенційно зменшує, АЛЕ НЕ ЗУПИНЯЄ. А це потрібно зупиняти, бо смерті - це люди.

***
Політики ж (і наші зелені українські чи не найбільше) використовують тему вакцин, щоб зняти з себе відповідальність - за відсутність тестів, за небажання ухвалювати непопулярні рішення.
Мовляв, ми їм дали безкоштовно вакцини, але ж нарід такий, що поробиш.

Маємо ситуацію, коли в мережі зчепилися дві групи простих громадян, а очільники держави відійшли в сторону і радіють, що за цим хейтом забули про них.Теги:Ангела Меркель, вакцинація, ковід- 19, Німеччина, Ігор Луценко


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
А населення Німеччини удвічі більше. Тобто ситуація із захворюваннями у нас удвічі гірша. А щодо смертей: у них 96 тис., у нас 67 тис., також гірша - в 1,4 раза.
avatar