Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
"За провокаторами стоїть Росія!"
10-Бер-19 331 5.0 0
Події, які відбулися 9 березня в Києві і Черкасах, не можуть залишитися без належної політичної оцінки і без відповідних рішучих дій з боку правоохоронних органів. Про це йдеться в заяві партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

"Маємо справу із черговою спробою занурити Україну в хаос. Агресор та реваншисти протягом п’яти років намагалися та намагаються використати для цього будь-які засоби: кидання гранат у нацгвардійців, провокування на вулицях Києва сутичок з правоохоронцями, блокування вулиць, тощо. Саме такого відеоряду традиційно прагне російська машина пропаганди. Все з однією метою – повалення демократичної проєвропейської влади" - зауважили в БПП.

В політсилі закликали правоохоронців врятувати країну від провокацій. "За подібними акціями стояли й стоять проросійські реваншисти та олігархи-втікачі. Увесь час від початку російської агресії проти нашої держави ми стверджуємо право України бути вільною та незалежною. Саме тому ні в кого не вийде запалити чи зламати Україну зсередини. Всіх, хто прагне на догоду своїм амбіціям спровокувати насильство та залити наші вулиці кров’ю українців, мають зупинити рішучі дії правоохоронних органів" - застерегли в заяві.

"Ми вимагаємо покарати учасників нападу на поліцейських у Києві та на мирне зібрання громадян в Черкасах та зупинити провокації, які чиняться проти нашої державності" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 березня, представники політичної партії "Національний корпус" влаштували акції протесту в Києві та Черкасах. В столиці вони намагалися взяти штурмом будівлю Адміністрації президента України. Внаслідок зіткнень постраждали троє правоохоронців. В Черкасах під час сутички між правоохоронцями та представниками "Національного корпусу" постраждали 15 поліцейських.Теги:БПП, Національний корпус, Черкаси, Аваков


Читайте такожКоментарі (0)
avatar