реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

З курінням бореться податкова

«Куріння заборонено» - табличка обов’язкова
У зв’язку з численними порушеннями суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державна податкова адміністрація в Чернігівській області нагадує, що з 11 лютого минулого року діє закон щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв.

Відповідно до статті 152 Закону № 481 у місцях та закладах, де куріння заборонено, має бути розміщена наочна інформація, яка складається із графічного знака про заборону куріння та тексту такого змісту: "Куріння заборонено!".

У спеціально відведених для куріння місцях розміщується наочна інформація, яка складається із відповідного графічного знака та тексту такого змісту: "Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров'ю!".

У закладах громадського харчування відводиться не менше 50 відсотків площі торгових залів таких закладів для обслуговування осіб, які не курять.

До суб’єктів господарювання за вказане порушення законодавства застосовуються штрафні санкції у розмірі 3400 гривень.Теги:податкова, заклади харчування, куріння


Читайте такожКоментарі (0)
avatar