реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Ворог знайшов слабке місце в нашій обороні

Наступальний потенціал російської окупаційної армії в Україні не виснажується, і це пов'язано із двома причинами. Ворог знайшов слабке місце в обороні української армії і вміло використовує свою перевагу.

Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA озвучив військовий експерт Владислав Селезньов. "Ситуація певню мірою парадоксальна", – зауважив він.

"Ми були впевнені, що на початок чи середину березня наступальний потенціал російської окупаційної армії буде вихолощений. Принаймні саме на цьому акцентував нашу увагу керівник військової розвідки генерал Буданов", – сказав військовий експерт.

За його оцінками, є дві об'єктивні причини, чому окупаційна армія, як і раніше, має можливість наступати. Перша полягає в тому, що окупант використовує стратегічні резерви, які "тримав на винятковий випадок".

Друга причина – активне застосування фугасних та керованих авіабомб, ФАБів та КАБів. "Колосальні масштаби застосування цих боєприпасів, а протягом березня ворог використав близько 2300 ФАБів і КАБів, свідчить про те, що противник знайшов слабке місце в нашій системі оборони", – констатував Селезньов.

"Що далі? Я думаю, тенденції будуть визначатися ресурсними можливостями українських Сил оборони. Системи ППО, ракетні та дронові системи, які дозволятимуть нам знищувати ворожі носії ФАБів та КАБів безпосередньо у місцях їх базування, авіаційна компонента, винищувачі F-16, які триматимуть далі від наших кордонів ворожі літаки", – пояснив експерт.Теги:Селезньов, російсько - українська війна, ЗСУ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar