реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Вночі кацапи обстріляли Новгород- Сіверський

Вночі 29 березня російська армія завдала удару по місту Новгород-Сіверський. Є руйнування, пожежі. Всього зафіксували не менше 5 вибухів.

"Сьогодні, 29 березня, близько 1:30—1:35 агресор атакував один із районів міста. Ворог застосував п’ять ударних БпЛА типу «Герань». Ціллю терористів стала територія одного з цивільних підприємств Новгород-Сіверського. Попередньо, пошкоджень зазнали прилеглі будинки", - повідомили у Новгород-Сіверській РВА.

Інформація щодо постраждалих та масштаби руйнувань уточнюється.



Теги:Новгород- Сіверський, російсько - українська війна, дрони


Читайте також






Коментарі (0)
avatar