реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Владислав Атрошенко пояснив баталії в обласній раді
05-Груд-20 483 0.0 0
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 4 грудня на початку розширеної наради в Чернігівській міській раді прокоментував учорашні події на установчій сесії обласної ради.

Передусім він дав відповідь на питання, яке масово задавалося журналістами і в соцмережах: «Що робив там міський голова?». Владислав Атрошенко проінформував, що був присутній в сесійній залі як лідер політичної партії, а не як очільник міста. Але в той же час – для міста Чернігова є надзвичайно важливою ефективна робота в обласній раді саме представників міста, яких вони обирали. І за політичну партію «Рідний дім» проголосувала третина виборців Чернігівської області, зараз у складі обласної ради з 64 депутатів – 19 від цієї партії.

Також Владислав Атрошенко проінформував про створення в обласній раді коаліції та більшості й мотивацію такого об’єднання. «Відповідальність наша полягає в тому, що державна машина буде їхати», - наголосив він.

Очільник міста підкреслив, що очолювана ним партія буде втілювати свою партійну програму в обласній і міській радах.

- Головне наше бажання – його поділяють усі - щоби люди, які проголосували за міських голів і депутатів будь-яких рад від нашої партії, через рік-два роботи сказали: «Ми у випадку з Рідним Домом не помилилися». То і відповідальність полягає в тому, щоби об’єднати зусилля на політичному рівні, на рівні Чернігівської обласної ради. І маючи більшість, 19 депутатів, ми саме представникові пропрезидентської партії запропонували посаду голови обласної ради, - зазначив він.

Владислав Атрошенко прокоментував також перебіг цього сесійного засідання, назвавши блокування трибуни невіглаством і абсурдом. Дискусії піддалося безспірне питання правомочності депутатів робити коригування запропонованого робочою групою підготовчою порядку денного сесії, а під приводом замінування намагалися відтягнути сесію на 9 грудня, вважає він.

- Символічним є те, що 4 грудня 2015 року я саме в тому залі, саме з тієї трибуни зачитував присягу на вірність чернігівській громаді. Під повідомлення в поліцію, під улюлюкання певних політичних сил. Де зараз ці політичні сили? Аналогічна ситуація відбулася й тепер, - зазначив Атрошенко.

Далі він акцентував увагу на важливих для перебігу сесії обласної ради процедурних моментах. А також підкреслив: це нормальний політичний процес, що декілька політичних сил, які здолали прохідний бар’єр, об’єднуються в більшість – а інші співпрацюють з більшістю.

Окрім того, чернігівський міський голова окреслив позицію – свою особисту і партії - по відношенню до Чернігівської обласної державної адміністрації.

- Я публічно кажу: ми протягуємо руку дружби і бажання підтримки. Ми декларуємо бажання і спроможність підтримати дії обласної адміністрації в будь-яких напрямках, корисних для міста Чернігова і Чернігівської області. Межу, сектор чи обсяг цієї взаємодії я пропонував при зустрічі і пропоную зараз голові ОДА визначити самостійно. Потрібна більша наша підтримка і більша взаємодія – кажіть, ми готові до конструктивної роботи. Жодних незручностей чи конфронтації в мене не те що нема намірів створювати, а це би мене принижувало як людину з якимось, у тому числі політичним, досвідом. Я, навпаки, хочу підтримати і готовий це зробити, - наголосив Владислав Атрошенко.

Зайняти таку ж позицію в цьому питанні він закликав усіх депутатів.

- Ми також декларуємо свою готовність і своє бажання об’єднати зусилля з тими політичними силами, які не увійшли в більшість – в ім’я виборців, в ім’я розвитку Чернігівської області, в ім’я об’єктивності і справедливості всіх рішень, які прийматиме згідно своїх повноважень Чернігівська обласна рада, - додав він.

Підсумок своїй доповіді про позицію очолюваної ним політичної сили міський голова сформулював так:

- Ми рухаємося вперед з бажанням конструктиву, з бажанням співпраці – але і з готовністю робити все, щоби захистити інтереси свого виборця.

Прес-служба Чернігівської міської ради


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Рідний дім, Чернігівська обласна рада, Владислав Атрошенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar