реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Віталій Кличко вимагає припинення суїциду в парламенті

Сьогоднішній день став днем політичного суїциду парламенту нинішнього скликання, вважає лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, який висловив обурення сьогоднішнім «голосуванням» з порушенням усіх норм та регламентів за закон про засади мовної політики».

На думку Кличка, події у парламенті ще раз засвідчили, як зухвало в країні влада порушує права громадян, в тому числі право людей здійснювати владу в країні через свої обраних представників. «Адже сьогодні депутати не мали можливості обговорити скандальний законопроект і внести до нього бодай одну правку з 2600. А значить, не було враховано позицію, думку мільйонів українців», – сказав Кличко. Його позиція викладена на сайті партії "УДАР".

«Закон ухвалили в обхід регламенту, без розгляду в комітетах, без обговорення і врахування численних поправок, за зачиненими дверима, таємно від ЗМІ і громадян. Під час голосування спікер парламенту ганебно втік, щоб позбавитися сорому і бути начебто непричетним до того безчинства, яке відбулося у ВР, хоча насправді він і його «народна» фракція відповідають за це особисто, – вважає Кличко. – Стадія «кнопкодавства» для наших парламентарів була не останньою межею падіння. Виявилося, що вони настільки зневажають законодавчий орган, що готові власноруч його знищити».

Кличко переконаний: ті, хто сьогодні повністю проігнорували думку більшості українців, показали, що відчувають себе представниками якоїсь іншої країни, вони не цінують нічого українського. «Заради майбутнього провладного списку вони готові бездумно голосувати за будь-які провокативні питання, які роз’єднують країну. Це не політика, не законодавча робота, а безчинство із впевненістю у власній безкарності», – вважає лідер «УДАРу».

Кличко вважає, що вже ніщо не зможе реабілітувати політичну репутацію цього парламенту. Тому політик закликає депутатів від опозиційних сил скласти мандати і сконцентруватися на виборчій кампанії задля того, аби спільно змінити владу в країні.

«Треба скласти повноваження і йти до людей. Завдання перед опозицією – змінити владу, повернути незалежність українському парламенту. Цей парламент не має права на існування. Так буде чесно по відношенню до громадян України», – вважає Кличко.Теги:Кличко, опозиція, удар, українська мова


Читайте такожКоментарі (0)
avatar