реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Уродженець області воював за «ДНР»

EСлідчі Служби безпеки України повідомили заочно про підозру бойовику «днр», який брав активну участь у бойових діях на території аеропорту «Донецьк» на боці російських найманців.

Оперативники СБУ встановили, що 29-річний уродженець Чернігівщини з квітня 2014 року входив до лав так званого «батальйону «спарта «днр», де під час боїв за аеропорт здійснював облаштування вогневої позиції великокаліберним кулеметом та ніс бойові чергування.

У подальшому бойовик перейшов до іншого підрозділу терористичної організації «днр» – так званого збройного формування «розвідувальне управління республіканської гвардії «днр» на посаду «розвідника-коректувальника». У складі цього терористичного формування зрадник продовжив воювати проти Збройних Сил України на боці ворога.
Як свідчить прес- група обласного управління СБУ, слідчі повідомили терористу заочно про підозру за ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. За ці злочини законодавством передбачено покарання - до 15 років позбавлення волі.

Наразі матеріали кримінального провадження скеровано до суду.
Тривають комплексні заходи для притягнення бойовика до відповідальності.

Фото прес- групи управління СБУТеги:зрадник, СБУ, ДНР, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar