Головна › Новини › СПОРТ

Вінницькі грали у Плисках

Відбувся матч ¼ фіналу «Кубку регіонів Федерації футболу України» між збірними Чернігівської та Вінницької областей. Гра проходила на стадіоні «Єдність» в с. Плиски Борзнянського району.

Гра була досить складною. Завдала клопоту і дощова погода, яка, на щастя, не зупинила чернігівських вболівальників, що приїхали в Плиски підтримати збірну нашої області.

Активними вболівальниками стали студенти Чернігова, Ніжина, Борзни. Серед почесних гостей на матчі була присутня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова.

У першому таймі єдиний у цій грі гол забив наш земляк Євген Петряк. Другий тайм чернігівці грали у меншості – з поля був видалений Олексій Зенченко. Та попри всі негаразди вінничанам не вдалося пробити оборону наших земляків. Зустріч закінчилася перемогою збірної Чернігівської області з рахунком 1 - 0.

Матч-відповідь відбудеться 20 квітня 2016 року у Вінниці.

Побажаємо нашим землякам і надалі: «Грати й вигравати!»