реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Військові Чернігівщини допомагають киянам боротися зі снігом
24-Бер-13 1184 3.0 4
Оперативні загони зі складу військових частин Чернігівщини прийшли на допомогу цивільному населенню у подоланні наслідків раптового снігового циклону.

Група 507-го ремонтно-відновлювального батальйону 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині вже півдоби допомагають мешканцям Київщини у розчищенні снігових заметів.

За допомогою спеціальної військової інженерної техніки БАТ-2 та МАЗ-537 вони розчищають автомобільні шляхи у напрямку Вишгород - Нові Петрівці та поблизу Дніпровської ГЕС. Також військовослужбовці визволяють зі снігового полону автомобільну техніку, яка застрягла ще з ночі.

- Вчора ввечері ми отримали команду створити мобільний оперативний загін, підготувати військову техніку та вирушити в напрямку Дніпровської гідроелектростанції, - повідомив командир ремонтно-відновлювального батальйону підполковник Валентин Савенок, - Вже під ранок військові витягли зі снігових заметів кілька вантажівок та розчистили десятки кілометрів доріг обласного та районного значення.

Крім того, 150 солдат строкової служби навчального центру «Десна» зранку прибули до столиці. Зараз вони отримують команду від керівництва Міноборони для подальших дій.

Загін у складі 60 військовослужбовців татехніки 1-ї окремої танкової бригади, яка дислокована в Гончарівське відбули в напрямку столиці для розчищення доріг та вулиць.

Віктор АНУФРІЄВ,
Вадим МИСНИК.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:дороги, снігопад, армія, стихія


Читайте такожКоментарі (4)
avatar
1
На превеликий жаль Київ-це вся Україна.Про те,що Чернігівські села третій день потерпають без звязку із зовнішнім світом.Без хліба і дороги.І нікому це не потрібно.
avatar
2
это хорошо, что Киев чистят, но как мы жители Черниговской области?????!!!!!! нам что вручную весь город чистить??? мэр Прилук даже не пошевелился!!! ни одной снегоуборочной машины или хотябы трактрора!!! там где машины пробили дороги - ездить можно, и тропинки протоптаны - ходить!!! ну ничего скоро снег сам расстает, так что ,Дорогие Прилучане, не волнуйтесь, а готовте лодки - плавать будем!!!!!!!!
avatar
3
и еще вдогонку))) в СССР все дороги чистились, а в военном городке, вообще, зимы не было, снег переметать не успевал, а теперь - сугробы по пояс!!! вот вам работа власти налицо!!!!!
avatar
4
от коли згадали армію!!! Коли кінець світу наступає!
avatar