реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Вийшов фільм-розслідування «Слідства.Інфо» про «офшори Зеленського»

04-Жов-21 521 0.0 0
У неділю, 3 жовтня, вийшов фільм-розслідування «Слідства.Інфо» «Офшор 95» про зв'язки президента України Володимира Зеленського та його оточення з олігархом Ігорем Коломойським.

Розслідування базується на матеріалах Pandora Papers – колаборації журналістів-розслідувачів, яка «розкриває таємниці 35 нинішніх і колишніх світових лідерів, більш як 330 чиновників у 90 країнах світу».

«Понад 600 журналістів із 117 країн світу протягом року досліджували 11,9 мільйонів конфіденційних файлів – це найбільший за всю історію витік конфіденційних документів», – пише «Слідство.Інфо».

Отримані документи стверджують, що у 2012 році «кварталівці» зареєстрували понад десяток фірм на Британських Віргінських островах, Белізі та на Кіпрі. Президент Зеленський та його близькі соратники могли бути причетними до переказів 40 мільйонів доларів від структур, пов’язаних з Коломойським.

Презентація фільму «Офшор 95» відбулась у київській «Малій Опері» на Лук'янівці. За кілька годин до прем'єри керівництво закладу відмовило у проведенні заходу, посилаючись на відсутність світла чи початок ремонту.

Керівниця «Слідство.Інфо» Анна Бабінець повідомила, що коли вона приїхала «Малої Опери», то світло там було, а ремонтні роботи не велись.

Пізніше, після розголосу у ЗМІ, керівництво «Малої Опери» дозволило провести запланований показ фільму «Офшор 95» у приміщенні закладу.

За даними «Української правди», після рішення директора «Малої Опери» все ж таки дозволити показ, у КМДА зателефонував чоловік, який представився «начальником СБУ» і пригрозив «проблемами, якщо показ все ж відбудеться».

Редакція дзвонила за номером, з якого телефонували у КМДА. Чоловік, який взяв слухавку, відмовився представитись і скинув виклик після питання, чи працює він у СБУ.
Детектор медіаТеги:олігархат, Коломойський, команда ЗЕ, офшори, Слідство. Інфо, 95 квартал


Читайте такожКоментарі (0)
avatar