Війна з Іраном - через Ізраїль
Голова антитерористичного центру США Джо Кент подав у відставку через незгоду з війною на Близькому Сході.
Він не може "_з чистою совістю підтримувати поточну війну в Ірані, який не становив безпосередньої загрози" Сполученим Штатам.
За його словами, цю операцію розпочали через "тиск Ізраїлю та його впливового американського лобі".
Він не може "_з чистою совістю підтримувати поточну війну в Ірані, який не становив безпосередньої загрози" Сполученим Штатам.
За його словами, цю операцію розпочали через "тиск Ізраїлю та його впливового американського лобі".
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



