реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Війна з Іраном - через Ізраїль

Голова антитерористичного центру США Джо Кент подав у відставку через незгоду з війною на Близькому Сході.

Він не може "_з чистою совістю підтримувати поточну війну в Ірані, який не становив безпосередньої загрози" Сполученим Штатам.

За його словами, цю операцію розпочали через "тиск Ізраїлю та його впливового американського лобі".



Теги:Ізраїль - Іран, Трамп, єврейське лоббі


Читайте також






Коментарі (0)
avatar